Diskuse k článku

Jak se vám líbí hra Criss Cross 2?

Všem, kteří jsou milovníky deskových her, jistě nebude neznámá hra jménem Scrabble. Před hodně dlouhou dobou vyšel první díl hry Criss Cross, jakési variace na Scrabble, a zanedlouho bude hotovo její pokračování, na které se podíváme blíže.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Michal Wojnar

RE: Criss cross 2
ale ve slovníku přece můžete dávat slova která budou platit a je to ale datový program pro hru, nešly by žádné slova bez něho!!!
0/0
30.6.2008 11:07

sakra kde je ten odkaz na stahnuti criss cross??
0/0
31.5.2007 4:15

Honza

Menu, slovník, nápověda slova
Hra je to naprosto skvělá. Menu by chtělo zbavit všech okras, které přece jen obtěžují. Slovník je opravdu asi nejslabší místo programu. Zajímavé je, že anglický slovník je mnohonásobně bohatší - asi ho někde stáhli. Snad na českém ještě zapracují. Co se týká nápovědy slova, já to vítám. Vždy si nejdřív sám najdu co nejlepší slovo a pak se zeptám nápovědy. Kolikrát se nestačím divit, jak jednoduše lze získat hromadu bodů. Stalo se i to, že jsem našel horkotěžko slovo za deset a nápověda položením jediného písmene udělala bodů padesát! Nakonec použiji ""své"" slovo, protože by mě hra nebavila, kdybych podváděl sám sebe. Nápověda je výborná trénigová pomůcka! Jen ten slovník, prosím prosím, doplňte ho!!!
0/0
27.9.2005 11:49

Jiří Skotnica

Criss cross 2
Výborná hra, výborně zpracovaná (proti počítači) a slouží i jako výborný trénink pro deskovou hru. Až na jedno a to je slovník. Slovník dodávaný na CD i velký stažený slovník (z webu Flash) obsahuje i obskurní výrazy. Kdyby se tak dal získat oficiální slovník v jakémkolic textovém tvaru, úprava je hračka. . Skot
0/0
10.6.2004 7:15

Najdete na iDNES.cz