Gates of Andaron - bezchybný MMORPG zážitek zdarma

  0:02aktualizováno  0:02
Všem hráčům MMORPG se budou jistě sbíhat sliny při stahování nové MMO hry Gates of Andaron. Ta je šířena za nulovou cenu a nabízí propracovaný herní systém stejně jako detailní 3D grafiku.
93

Gates of Andaron

Platforma: Freeware
Výrobce: Gameforge

  • krásně zpracovaný fantasy 3D svět
  • spousta questů, dungeonů

Stáhnout

Gates of Andaron

Gates of AndaronNa přelomu dvou horkých letních měsíců se na světě objevil jeden klenot pro hráče MMORPG a to možná bez toho, abyste si toho třeba nějak povšimnuli. Otevřely se totiž brány Gates of Andaron, která se bude snažit konkurovat dnešním MMORPG velikánům a do boje přichází s opravdu účinnou zbraní – nulovou cenou.

Fakt, že se jedná o hru zadarmo, ale nepochybně není tím jediným, co je na projektu možné vyzdvihnout. Ale vezmeme to pěkně popořádku. Příběh opět představuje dvě znepřátelené strany, tentokráte království Valorian a Derion. Kdysi bývali spojenci, nyní nepřátelé na život a na smrt, přitom samotný původ celého konfliktu má hned několik různých verzí. Důležitější je celkově rozřešení, které leží ve starověkých ságách a příbězích, do nichž zasahují ti nejodvážnější dobrodruzi, mezi které se připojíte.Gates of Andaron

Stejně jako v každé MMORPG také zde vás na začátku čeká tvorba postavy a to poté, co si vyberete jednu ze stran. Následuje volba rasy a povolání, které je velmi důležité a rozhodne o následném stylu hry. Na výběr máte z kouzelníka, bojovníka, lukostřelce, priesta a několika dalších. Aby bylo vše dovedeno k dokonalosti, je možné lehce změnit vzhled postavy, v této oblasti jsou ale možnosti docela omezené.

To vám ale Gates of Andaron vynahradí herní částí. Její základní stavební kámen jsou samozřejmě questy, které vám budou zadávat NPC postavy a vy je budete plnit. Postupně budete zabíjením získávat zkuGates of Andaronšenosti a nabírat nové schopnosti, což jsou například u mnou zvoleného mága kouzla. Kromq lovení questů osamotě můžete využít možnosti kooperativní hry s jiným kamarádem na serveru nebo dokonce vytvořit skupinu, se kterou se společně vydáte do dungeonu. Kromě kooperace s kamarádem je možné proti dalším lidem na serveru vyzkoušet PvP souboje a za získané body si můžete koupit exkluzivní věci pro vaši postavu. Velmi zajímavě zní i možnost vytvořit si své vlastní brnění. K tomu ale budete čas od času potřebovat pomoc některého z NPC, od něhož se něco málo z tohoto umění taktéž naučíte.

Herní systém je propracovaný a věřím, že by obstál i v porovnání s komerčními velikány, na hru zadarmo je ale naprosto špičkový.Pokud tedy holdujete RPG žánru, věnujte jeden letní víkend právě Gates of Andaron – nebudete litovat.

Poznámka k instalaci: Nejprve se bude nutné zaregistrovat na domovských stránkách hry. Poté co si účet aktivujete, bude možné stáhnout herního klienta třeba z Plných Her. Ten se pak sám postará o stažení a nainstalování samotné hry.

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

93 %

Hodnocení čtenářů

81 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 572 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

V Probably Not jste ten nejméně užitečný pomocník v domácnosti

Probably not

V roli robotického pomocníka v domácnosti by vaším nejtěžším úkolem mělo být správně roztřídit ponožky. To byste ale...

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Chalk Gardens

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

Najdete na iDNES.cz