Fortune Beach Roulette - hazard beze strachu

  12:00aktualizováno  12:24
Ruletu zná každý, najdete jí v každé lepší herně a v každém kasínu. Na ruletě se dá vyhrát hromada peněz, ale mnohem jednodušší je na ruletě mnohem větší balík peněz prohrát. Pokud však nechcete takto utrácet peníze, můžete si zahrát ruletu zcela zdarma.
70

FortuneBeach Roulette

Platforma: Freeware
Výrobce: FortuneBeach.com

Stáhnout

Roulette GameTouha být bohatý a dopřát si, co nás napadne, je vlastní snad každému z nás. Jenže ne každý má takové možnosti a schopnosti, aby se stal vlastní prací a pílí multimilionářem. A tak lidstvo po všechny věky lákala představa rychlé výhry vysokých částek. Jenže u loterií se jednalo hlavně o štěstí a trefit ta správná čísla je téměř nemožné. A tak se vyskytly i možnosti rychlé a snazší výhry. A mezi tyto typy her patří i ruleta. Vyhrát se na ní dá dost, čím více ale chcete vyhrát, tím více musíte vsadit. A jestli jste někdy hráli ruletu ve skutečnosti, jistě znáte pocit, kdy je vám adrenalin do žil vstřikován doslova po koňských porcích, a vy jste ve fázi, kdy už nelze vzít zpět. Čeká vás buď euforie nebo deprese. Dnešní předělávka hry vám sice tyto pocity nenabídne, ale hrát si můžete zcela v klidu a bez stresu. To je to, co vám FortuneBeach Roulette nabízí.

Princip rulety je velmi jednoduchý a já osobně jej znám již od svého mládí, kdy jsem pod stromeček dostal dětskou verzi se žetonky a již od té doby velmi dobře vím, kolika násobky sázky vyhraji. Takže pokud to nevíte, zkuste si to někde zjistit. A pokud nemáte čas to zjišťovat, určitě oceníte to, že vám to hra sama napoví - takže žádná panika se nekoná, bohužel.

O čem tedy hra je? FortuneBeach Roulette je pouze simulátorem hry. Protože sázet můžete kolik chcete - na výběr máte od jednodolarových až po desetitisícové žetonky. Ačkoliv na začátku hry máte pouze jeden tisíc dolarů přesně, jistě si všimnete o kousek vlevo tlačítka pro přidání sta dolarů. A tak si můžete naklikat peněz kolik chcete. Kdyby to takhle šlo ve skutečnosti, tak si naklikám milion a strčím ho do kapsy a jdu domů :). Z toho vyplývá, že můžete sázet kolik chcete, na co chcete a jak dlouho chcete a na stav vašeho konta nemusíte vůbec brát ohled. Hra pak pozbývá své dynamičnosti. Pokud však prohrajete zmiňovaný milion, ani to s vámi nehne. Pokud však chcete hrát o peníze, stačí se jen zaregistrovat u kasina provozujícího tuto aplikaci a můžete hrát o skutečné prachy. Tuto variantu však nikomu nedoporučuji. 

Roulette GameGrafické zpracování hry je celkem na kvalitní úrovni. Co by jste ale chtěli od jednoobrazovkové hry. Zkrátka a jednoduše v kvalitním provedení naleznete na jedné obrazovce vše co potřebujete - pohled na ruletu, celý herní plán, poslední tažená čísla, hodnotu vašeho konta, vaši sázku, tlačítka pro opětovné vsazení poslední kombinace i pro vymazání herního plánu. Hudba je velmi jednoduchá, opakující se, a tak po chvilce oceníte možnost vypnout ji. Zvuky jsou na přijatelné úrovni, pokud však budete chtít, můžete je vypnout též.

Při závěrečném hodnocení je velmi důležité vzít v úvah, že tato gameska nikdy neměla ambice dobývat svět, ani aspirovat na graficky nejlepší hru roku. Zkrátka a jednoduše jde této hře jen o to, kvalitně nasimulovat skutečnou ruletu, což se jí mimochodem velmi dobře daří. Takže v bodovém hodnocení bude promítnuta kvalita hry v porovnání s jinými simulátory rulety - nikoliv tedy oproti jiným freeware hrám, kde by tento počin dostal těžce "na držku" lidově řečeno. Dávám 7 bodů jako kvalitní cyber remake této klasické hazardní hry.

Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

67 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 23 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

Ananias je epická hra na hrdiny jak se sluší a patří

Ananias

Ananias vás možná nepřekvapí svou originalitou, ale perfektně kombinuje zažité a funkční prvky, které jsou v žánru her...

There Was A Caveman vám připomene legendární Prehistoric

There Was A Caveman

Tahle skvělá plošinovka vás vezme přes hlavu kyjem a nechá vás vzpomenout na staré dobré časy slavných arkád...

Schöneck je rájem pro děti i dospělé
Schöneck je rájem pro děti i dospělé

Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.

Najdete na iDNES.cz