Flight Attack - sestřelujte letadla

  12:00aktualizováno  20. září 11:49
Vaším jediným úkolem v této poutavé akční hře je co nejrychleji sestřelovat letadla, která soustavně bombardují nějakou přístavní vesničku. A protože těchto letadel je opravdu spousta, na vesničku nalétává jedna vlna za druhou. Tak jim ukažte, zač je toho loket a postavte se úkolu čelem. Nepřítel musí zemřít!

Flight Attack

Platforma: Freeware
Výrobce: Holiday-Games

Stáhnout

Flight Attack

Tato akční hra je skutečným pokladem pro ty, kteří si rádi a hodně zastřílejí. Střílet můžete naprosto bez omezení, nábojů máte pro tuto vaši činnost neomezeně a navíc, nikdo váš život neohrožuje. Příběh hry je velice jednoduchý. Na obrazovce se vám objeví malá přímořská vesnička, která je systematicky bombardována celými svazky letadel, při tom se obyvatelé nemohou proti těmto letounům nijak bránit, jsou proti nim naprosto bezmocní. Je tedy na vás, abyste obyvatele vesničky ochránili a jak jinak, než letadla co nejrychleji a v co největším počtu sestřelovali. Nálet bombardujících letadel je nekonečný, na vesnicí nalétává jedna vlna leteckých svazků za druhou a nálety neberou konce.

Svazky letadel útočí na jednotlivé vesnické objekty, jedná se o letadla různých velikostí. Naštěstí jsou letadla tak zaujata svoji barbarskou činností, že si vůbec nevšímají toho, že po nich střílíte a tak je váš život v naprostém bezpečí. Sestřelovat musíte samozřejmě co nejvíce letadel, ale ne za každé sestřelené letadlo vždy obdržíte stejný počet bonusových bodů. Čím je tedy letadlo, které chcete sestřelit, vzdálenější, na vaší obrazovce tedy menší, tím více bonusových bodů za jeho sestřelení obdržíte. Ovšem samozřejmě se mnohem snáze sestřelují větší a velká letadla, což znamená ty bližší, ale zase obdržíte méně bonusových bodů. Záleží zcela na vás, jakou metodu si vyberete.

Flight Attack

Po zahájení hry se vám tedy na obrazovce objeví nalétávající svazy letadel, vše co potřebujete vědět, abyste byli dobře informováni o celém průběhu hry, se vám ukazuje na vaší obrazovce nahoře. Střílet můžete pomocí levé myši, jakmile vám dojdou potřebné náboje, doplníte si zásobník vaší zbraně kliknutím na pravou myš. Dobíjení vašeho zásobníku je ale ztíženo tím, že dobíjet můžete teprve tehdy, až je váš zásobník úplně prázdný, ikdyž by bylo pro vás výhodnější si ho dobíjet třeba tehdy, když se vám právě neukazují na vaší obrazovce žádná letadla. Vybírejte si letadla tedy podle velikosti buďto méně malých s větší bonifikací, nebo hodně velkých s menší bonifikací, výsledek si porovnejte sami.

Celá hra trvá pouhých 120 sekund, samozřejmě, že kdykoliv můžete začít hrát znovu novou hru. Vlevo nahoře na své obrazovce tedy vidíte, kolik nábojů vám ještě zbývá ve vašem zásobníku, uprostřed je ukazatel ubíhajícího času, na kterém se ukazuje počet sekund, které vám ještě zbývají do ukončení probíhající hry. Můžete si tedy v průběhu hry samotné kontrolovat, kolik času vám ještě zbývá do ukončení hry.

Flight Attack

Vpravo nahoře je potom ukazatel vámi momentálně dosažených bodů, i zde si tedy můžete ověřovat, zda jste si výběr vašich terčů zvolili co nejefektivněji a nemusíte tudíž čekat až na konec hry, kde se samozřejmě dovíte, jak jste ve hře dopadli.

Jsme tedy u konce. Po uplynutí časového limitu se vám na obrazovce objeví tabulka s počtem vámi dosažených bonusových bodů za sestřelená letadla. Do této tabulky si můžete zapsat své jméno a začít hrát novou hru, pokud dosáhnete lepšího výsledku než v předešlé hře, objeví se vaše jméno po novém zapsání opět na prvním místě. Této skutečnosti můžete využít tak, že hru můžete střídavě hrát se svými sourozenci, nebo kamarády a tak s nimi soutěžit o co největší počet dosažených bodů za sestřelená letadla.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

Ve futuristické Safehouse roboti lidem nepomáhají

Safehouse

Budoucnost robotiky vypadá růžově. Budoucnost pro lidstvo zase tak moc ne. Žádná totiž nebude.

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

Najdete na iDNES.cz