Diskuse k článku

Co říkáte na fanouškovské pokračování Dune 3?

Projekt několika ruských nadšenců je tributem vůbec první realtimové strategii, hře Dune 2. Trojka nabízí opět tři strany konfliktu, řadu misí, zajímavé jednotky a prostředí pouštní planety Arrakis s kořením i písečnými červy…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Petr Kratina

Bude nová verze!

Protože se mi Duna ]I[ libila, kontaktoval jsem jeji autory a ptal jsem se na Anglickou verzi. Byla mi nabídnuta účast na Betatestu Dune IV! Ta je již kompletně anglicky a je asi 100x lepší než III...tak si počkejte a dočkáte se...podle Nitromanita je hra téměř dokončena! Těšit se můžete na multiplayer, rozlišení 640x480, editor map, rozsáhlou kampaň atd...pokud by její oblíbenost v čechách stoupla, nebudu váhat a pustím se do české verze hry...

Ps: Pokud to dopadne, tak oficiální stránky budu na: http://www.dune4.tk/ a budou anglicky a možná i česky

0/0
21.4.2004 4:02

Marek Nečada

Rusky? A proč ne?
Vám vadí, že je to rusky? A co na tom, jazyk je to pěkný. A jestli neumíte? Naučte se. Navíc je češtině podobný a tak postačí naučit se písmo.
0/0
13.5.2004 3:09

Petr Kratina

Re: Rusky? A proč ne?
Uznavam, že je to hezkej jazyk (a jak doufam, tak se brzy začne znovu učit :) , ale na dnešních školách ho jen stěží najdete. Já prostě Rusky neumim a basta...čtyřka bude anglicky a to mi stačí :)
0/0
13.5.2004 10:10

kuba rousek

Prosím vás nemohlo by to být v češtině nebo alespon v (angličtině).
0/0
8.4.2004 5:54

pet3k Cyberflame

Zrejme ne.

Jenom se koukněte na autory, to mluví zavše, rus vedle rusa.

""Vodka je nepřítel státu ale stát se nepřátel nebojí"" Jeltzin

0/0
8.4.2004 6:00

duhaCZek

Rusky? To je sranda, ne?
Viz %subj%
0/0
15.2.2004 10:56

Cyberflame

Zhovadilost na n-tou

Předem: hru Duna 2:Building of A Dynasty jsem dohral asi 6x za všechny tři kmeny. Teď se vrhnu na Dunu3.

Tak tohle už je moc... Kouknu a vidim, nejen že se tato hra(Duna2) výjmečně dobře vyjímala v prostředí DOS ale taky tam byla mnohem rychlejší. Kdo potřebuje v zápalu boje vidět jak mu bliká kurzor?. Hraju - tak s kurzorem srostu a vim kde je ať se děje co se děje. Ikdyž neblika. Fakt nejvice me zrazilo proč zde chybí vzhled Mentata a taky proč obrázky v něm obsažené nejsou animované vubec. Přitom v D2 to bylo tak krásné. Ikdyž skromné.

Dále mě překvapil pohyb v mapě. Kdy se autoscrool  aktivuje až po dojetí k hraně obrazovky. Chvilku nad tim přemyšlejte a zjistite žeje to mnohem pomalejši. Neboť když myš narazi na okraj obrazovky uživatel dale tahne rukou, posunuje se radius pohybu myši a uživatele kteří pracují na myšo-podložce (já mám 15x20cm) to pěkně tankuje. V D2 byl scrool na okraji viditelne části mapy tedy ještě před menu a položkama, které tak nemusely při funkci OnMouseOver blikat jak pominuté. 

Proč v prvním kole člověk nedostane první jednotky aby mu věrně sloužily. Takto se musí sloužit v temnotě a vůbec nemá potěšení z toho že něco objevuje. (Měli jste někdy takový objeviteslký pud? Já pořád.)

Tady šlo asi někomu o to aby se mu to dobře ovládalo a měl všechno nahoře nebo dole. Jak tomu často bývá. Při shlédnutí hry jsem nenašel klávesové zkratky. Nebo to bude tím že nemám ruskou klavesnici??

Jediná věc co se mi líbí je označování oknem ačto to neplatí pro budovy.

Asi tušíte moje hodnocení :

Grafika : 3

Ovládání : 3

Myšlenka : kopie

Osobně si ještě dál budu hrát Dunu 2.

 

 

 

 

 

0/0
14.2.2004 2:11

Najdete na iDNES.cz