Destroyermech! - vysoce nebezpečný robotický obr

  12:00aktualizováno  29. března 10:34
Ačkoliv je současná technika na velice vyspělé úrovni, pořád nedosahuje kvalit, jaké nám jsou představovány v této zajímavé hře. Ta totiž jako hlavního hrdinu obsazuje obávaného obřího mecha, který je připraven bojovat, co to dá!
70

Destroyermech

Platforma: Freeware
Výrobce: Oddwarg

Stáhnout

Destroyer Mech Robotické jednotky působí na první pohled nereálně a futuristicky obsahují hlavní pozice ve freeware hrách poměrně často (v případě, že je nevystřídá nějaký ten švarný fantasy jinoch). A to je případ i značně sci-fi Destroyermech! Jehož herní princip se asi nejvíce blíží obyčejným vesmírným střílečkám, ovšem samozřejmě se řadou změn.

Jak je patrné, ovládáte obrovského chodícího robota vybaveného do začátku jednou jedinou zbraní, kterou se bude muset ubránit invazi mezigalaktických nepřátel. Na první pohled se Destroyermech! tváří jako obyčejná hopsačka,Destroyer Mech k tomuto přirovnání má ale hodně daleko, jak sami záhy zjistíte. Tohoto giganta totiž nemáte možnost jakkoliv ovládat, snad až na řízení jeho zbraní. Pohyb po plošinkách a různých vyvýšeninách sama za vás řídí hra, což znamená neustále stejný konstantní pohyb kupředu, což je právě první ze spojovacích bodů mezi Destroyermechem a klasickými vesmírnými střílečkami.

Ta další se vám ukáže v celé kráse hned ve chvíli, kdy na obrazovce uvidíte obrys prvního nepřítele. Ti se mimochodem pohybují vždy po silných skupinkách, což zvyšuje jejich sílu. Na podobné nálety jste ale velice dobře připraveni a dobře zvládnout občas velice vypjaté situace vám pomáhá především aktuální zbraň s neomezeným zásobníkem. Postupem času při procházení hlouběji a hlouběji do nitra hry se dostanete i ke zbraňovým kousků s vylepšenou účinností a kadencí. Obecně ale platí, že projektily ve vzduchu Destroyer Mech budou létat ve stovkách, což je ostatně vidět i na herních statistikách umístěných v pravé části herní obrazovky. V přehledném seskupení můžete najít aktuální počet vystřelených kousků, stejně jako vaši úspěšnost, co se zasažení terče týče. Ta možná alespoň zpočátku nebude nijak slavná. Nepřátelé totiž nejdou jen hloupě na terč (pokud nepočítám několik prvních rozehřívacích skupinek) nýbrž se různě stáčejí a pokud je nerozstřílíte do chvíle, než dosáhnou vaší úrovně, budete svědky zajímavých manévrů, které jsou samozřejmě namířeny, sic malou kličkou, na vás.

Celkově je Destroyermech! zajímavou a celkem netypickou hrou, což vás na ní bude bavit především. Nabízí výhradně frenetické střelné souboje bez špetky taktiky, což ale právě z této nadprůměrné akce dělá ideální odreágovačku pro aktuální jarní večery.

Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

14 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 8 čtenářů

Témata: Robot

Nejčtenější

Další z rubriky

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

V pohádkové Chalk Gardens je kreslený svět plný plyšáků

Chalk Gardens

Dětský svět Chalk Gardens je propojený jedním velkým úkolem mimořádné důležitosti. Totiž, úkolem najít ukradenou nohu...

Najdete na iDNES.cz