Darwin Hill - naklonujte si ideální rasu

  12:00aktualizováno  6. července 9:57
Jak těžké by asi bylo vytvořit ideálně vypadající populaci, bez sebemenších vizuálních vad? Vyzkoušejte si to na těchto fialových mutantících, kteří po změně přímo volají.
70

Darwin Hill

Platforma: Freeware

Stáhnout

Darwin Hill Uvažovali jste někdy nad tím, jak jsou lidé po celé zeměkouli tak strašně odlišní? A to sni nemluvím o povahové stránce, nýbrž pouze vizuální čili té, která je patrná hned na první pohled. Jeden člověk je malý, jiný velký, jeden má velkou hlavu, obrovské uši, křivý nos, každé oko jiné, nohy do X atd. Věřím že snad každý by dokázal v tomto výčtu nedostatků pokračovat. Jaké by to asi bylo, vytvořit ideální lidi?

Nad touto otázkou se ani nemusíte příliš dlouho zamýšlet. Nejlépe totiž uděláte, když se o něco podobného rovnou pokusíte. Nepůjde však o vizuálně ideálního lidského jedince, nýbrž o monstrea poněkud odlišného ražení. Přesně řečeno různě veliké růžovoučké mnohdy až modré potvůrky, které na první pohled rozhodně nepatří mezi ty nejvěDarwin Hill tší skvosty, které je možno na planetě Zemi spatřit. Na vás však bude z toho původně ošklivého balastu vytvořit ideální fialovoučký nárůdek, který by vám mohli mnozí jen závidět. 

Ocitáte se tak na nepříliš rozlehlém kopci jménem Darwin, což je jediné místo výskytu těchto podivných stvoření. Když je však znaleckým okem genetického inženýra shlédnete, musí vám být jasné, že mnozí z nich by prostě za ideální stvoření prohlášeni nemohli být. Naštěstí však nemusíte pouze přihlížet jak se tyto potvůrky množí, nýbrž je zde možnost (či spíše nutnost) do tohoto děje přímo zasahovat.

K tomu vám skvěle poslouží řada ikonek umístěných vpravo dole. Ačkoliv by se to mnohým mohlo zdát málo, k dispozici vám po celou dobu jsou vlastně pouze tři akcDarwin Hill e – s fialovákama totiž můžete pohybovat, rozmnožovat a také je zabíjet. Všem je již tedy rozhodně jasné, cože asi bude cílem této značně morbidní hříčky. Ti, kteří vám padli nejvíce do oka ponechat n kopci živé, na ostatní přivolat obří ukazovák, který je nemilosrdně zatlačí do země tak, že zbude jen ošklivý černý flek. Zato ty pěkné, rovnoměrné a příjemně barevné navzájem rozmnoží a to tak, že dva jedince prostě označíte a z nich se okamžitě vyklube hned několik menších potvůrek, které rostou doslova jako z vody. Jen podotýkám, že rozdíl mezi pohlavími zde rozhodně není, tudíž můžete pářit kohokoliv s kýmkoliv. Zpočátku vám bezpochyby přijde trochu zajímavá přílišná rychlost hry, časem však bezpochyby dojdete ke stejnému závěru jako já – ona rychlost se stará o neustálou dynamičnost hry, bez níž byste se za pár chvil unudili k smrti.

Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

70 %

Hodnocení čtenářů

49 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů

Témata: Země (planeta)

Nejčtenější

Další z rubriky

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

Ve futuristické Safehouse roboti lidem nepomáhají

Safehouse

Budoucnost robotiky vypadá růžově. Budoucnost pro lidstvo zase tak moc ne. Žádná totiž nebude.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz