Cleaner's Scrape - čištění kanálů

aktualizováno 
Do podzemních oblastí se vydáváme s hlavním hrdinou, na kterém je ne zrovna příjemná práce. Bude muset opravovat kanály, ze kterých vytéká zelený sliz a prát se s podzemními živočichy.
74

Cleaner's Scrape

Platforma: Freeware
Výrobce: My Play City

  • neotřelý námět
  • pěkně zpracovaní nepřátelé i prostředí
  • pořád to samé dokola

Stáhnout

Cleaners Scrape

Cleaners ScrapeOpravář kanálů nebudete asi ten typ práce, na kterou by se muselo dělat zdlouhavé výběrové řízení a vlivem toho se probírat dlouhými řadami dychtivých zájemců. Je to práce špinavá a v ne zrovna pěkném prostředí. Navíc když se proti vám v tomto případě staví doslova zástupy nepřátelských jedinců.

Cleaner’s Scrape vás převtělí do role chlapíka, ve svítivém oblečení, který do rukou dostal, dá se říct, zbraň. Ono může být doslovně toto slovo tak trochu zavádějící vzhledem k tomu, že se nedočkáte střelné zbraně ale takového lehce upgradovaného bublifuku. S bublifukem to má vlastně společného tak maximálně to, že z tohotCleaners Scrapeo předmětu také vycházejí bublinky. I když může na první pohled vypadat, že takováto věc přece nemůže nikomu ublížit, naštěstí to na zdejší kreatury platí. Jedná se především o zelené tvory vzniklé z kopky slizu, kterým autor přenechal trochu lidskosti tím, že je vybavil očima, pusou a dalšími podobnými drobnostmi. Tyto potvůrky se budou pohybovat po jednotlivých plošinkách, postupně ale budou záludnější a cestovat také mezi jednotlivými patry a nečekaný výskok vás může snadno připravit o část zdraví. A pokud ho vyčerpáte kompletně, čeká vás samozřejmě smrt, konec hry a nutnost pěkně začít od první mise. Obzvláště velký pozor je nutné si dávat na myši a jiné nepřátele, kteří se objevují až v pozdějších částech hry. Ti vám totiž život zkomplikují ještě o něco málo více.

Cleaners ScrapeZabíjení nepřátel ale není to hlavní, co vás v tomto projektu čeká. To je jen třešnička a překážka, kterou musíte překonat ve chvíli, kdy plníte ten hlavní úkol a sice opravu vodovodních trubek. Ty jsou obrovských rozměrů a vytéká z nich nepěkná zelená tekutina, což je samozřejmě nežádoucí. Proto se nejdříve k trubce probojujete a pak u ní nějakých pár sekund vydržíte, což je doba, kterou trvá oprava čili nasazení obrovského víka, jež průtok zastaví. Poté, co se vám toto podaří udělat se všemi protékajícímu trubkami na obrazovce, máte vyhráno a posouváte se dále. Nové levely pak přichází s rozšířením pluku nepřátel o nové druhy, jinak ale půjde celou dobu o to samé.

Grafika je poměrně povedená, barevná a detailní. Dokonce bude docházet k přeměňování pozadí a to vždy po nějakém bloku splněných úkolů. Celkově nadprůměrná a dobře odvedená práce, ostatně vyzkoušejte a přesvědčte se sami.

Autor:
 

Hodnocení hry

Naše hodnocení

74 %

Hodnocení čtenářů

53 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 16 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Ve futuristické Safehouse roboti lidem nepomáhají

Safehouse

Budoucnost robotiky vypadá růžově. Budoucnost pro lidstvo zase tak moc ne. Žádná totiž nebude.

Ananias je epická hra na hrdiny jak se sluší a patří

Ananias

Ananias vás možná nepřekvapí svou originalitou, ale perfektně kombinuje zažité a funkční prvky, které jsou v žánru her...

Roulette Knight je nejbizarnější hra na hrdinu v historii lidstva

Roulette Knight

Hrdinská dobrodružství mají mnoho podob. Nemusíte zrovna zachraňovat svět. Stačí, abyste se snažili neprostřelit si...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz