An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Cool - Velikonoce

aktualizováno 
Na Pondělí velikonoční se sluší přinést nějakou pořádnou tématickou záležitost. I když tento projekt nedosahuje žádných dechberoucích kvalit, jeho hratelnost vás strhne a na pár minut rozhodně pobaví.
67

An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Cool

Platforma: Freeware
Výrobce: RedEchidna

  • sympatická grafická stránka
  • po chvíli nudná hratelnost
  • malé herní pole

Stáhnout

An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Cool

An Easter Egg Collecting Game That's Kind of CoolVzhledem k tomu, že kalendář právě hlásí Velikonoční pondělí a vy se právě nacházíte na herním serveru, bylo by patřičné tyto velké křesťanské svátky alespoň trochu připomenout a jak jinak než hrou s podobnou tématikou. Proto vám předkládáme projekt s neskutečně dlouhým názvem - An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Cool, jež byla určena do jedné ze zahraničních soutěží.

Co se Velikonoc týče, nechybí v projektu snad žádný z ústředních symbolů. Autoři hru umístili do zajímavých exteriérových lokacích, po nichž se budete prohánět v kůži sympatického králíčka. Ten dostal od tvůrců čistě bílou barvu, přičemž část těla mu zakrývá červenavá košilka. Celkově tedy vypadá jako polidštěný fešák a vy se s ním můžete s klidným svědomím vydat do boje. An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Cool

Boj je zde myslet dosti nadneseně, o žádnou akci totiž ani zdaleka nepůjde. An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Cool je ryzí arkádou, kde bude ze všeho nejvíc rozhodovat vaše rychlost a schopnost se orientovat po okolí. Poté co hru stisknutím mezerníku spustíte se totiž v horní části obrazovky začíná okamžitě odpočítávat nelítostný časový limit. Ten je nastaven na pouhých 60 sekund čili jedinou minutu a za tu musíte nasbírat co největší množství vajíček. Ty jsou různě rozmístěné po herní ploše a zajímavá je třeba ta vlastnost, že existuje hned několik cest a vy postupným zkoušením můžete vyzkoušet, která vám vychází rychleji, která nabízí více vajec a tím pádem se vám i více vyplácí. Některé cesty nabízí celou řadu arkádových specialit jako je vzduch proudící od země, který vás postupně vynese nahoru do míst, kam byste se An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Coolposkakováním dostávali jen stěží. Pak jsou zde také plošinky poskládané různě za sebe pohybující se nahoru a dolů, což vás taktéž vynese do výše položených prostorů.

Zajímavé je jak jednoduše hra vypadá a kolik speciálních schopností králík ve skutečnosti dostal do vínku. Samozřejmě zvládá jednoduché skákání a kromě toho se výše vyškrábe dvojitým výskokem. A pokud ani to nestačí a má k dispozici dvě stěny, které jsou blízko u sebe, může se pokusit skákat způsobem, kdy se odráží od jedné a druhé stěny a tím se škrábe stále výše.

Celkově není An Easter Egg Collecting Game That's Kind of Cool žádnou hvězdnou hrou, spíše jednoduchým způsobem jak se odreagovat a zahrát si několik opakovaných her, které vám nezaberou více než pár minut. Zkrátka a dobře pokud máte nějakou chvilku volna během Velikonočního Pondělí, rozhodně to vyzkoušejte

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

67 %

Hodnocení čtenářů

31 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 11 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

Northbury Grove: King‘s Comfort

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak snadné setřást.

V Probably Not jste ten nejméně užitečný pomocník v domácnosti

Probably not

V roli robotického pomocníka v domácnosti by vaším nejtěžším úkolem mělo být správně roztřídit ponožky. To byste ale...

Ve futuristické Safehouse roboti lidem nepomáhají

Safehouse

Budoucnost robotiky vypadá růžově. Budoucnost pro lidstvo zase tak moc ne. Žádná totiž nebude.

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

The Last of Humans

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře vůbec neubírá na kráse.

Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?
Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?

Někteří je vnímají jako výstřelek pro alternativně založené maminky. Fyzioterapeuti zase prohlašují, že nic lepšího pro nohy neexistuje. My jsme se je rozhodli otestovat na dvou kolegyních z kanceláře a zjistit, kde je pravda.

Najdete na iDNES.cz