Advanced Set The Rope On Fire Cartridge - opravdu krátké

  12:00aktualizováno  11:19
Občas se vám může podařit zabít dvě obrovská a hrůzu nahánějící monstra bez toho, abyste na ně použili kteroukoliv ze svých zbraní. Stačí jen trocha důvtipu. Alespoň v této hře.
50

Advanced Set The Rope On Fire Cartridge

Platforma: Freeware
Výrobce: Blueberry

Stáhnout

Advanced Set The Rope On Fire Cartridge Poté, co jsem viděla konečnou obrazovku Advanced Set The Rope On Fire Cartridge, nechtělo se mi tomu pomalu ani věřit. Ne že bych za sebou měla tak nezapomenutelný herní zážitek, spíše se člověku nechce věřit, že takto zajímavě rozjetý příběh a zpracování končí tak neskutečně rychle. Upřímně řečeno je hra s tímto dlouhým názvem aspirantem na snad nejkratší hru, co jsem měla tu čest vyzkoušet. To samozřejmě snížilo podstatně naše výsledné hodnocení, ovšem jinak se jedná o projekt neotřelý, zajímavý, který rozhodně stojí za vaši pozornost. Jinak bychom vám jej vlastně ani nepředkládali.

Jako první si i z okolních obrázků všimnetre, že grafika příliš neevokuje dnešní dobu. Přesto se ale jedná o projekt zcela novým který chtěl cíleně Advanced Set The Rope On Fire Cartridge evokovat dobu okolo devadesátých let, kdy byly hry stále ještě relativně v plenkách. A tak se ocitáme v podzemním prostředí, kde v kůži drobného a blíže nespecifikovatelného hlavního hrdiny prozkoumáme jednu obrovskou dlouhou chodbu, kde se na první pohled mnoho akce neskrývá. Jak ale napovídají informační cedule, které budete potkávat, schopvává se kdesi v těchto místěch obrovské monstrum a soubojem s ním vlastně vyvrcholí celá hra. On to vlastně ani není tak souboj v pravém slova smyslu jako spíše logické klání, kde se vaše rychlé uvažování popere se zdravím hlavního hrdiny, který by celé toto dobrodružství měl rozhodně přežít.

Advanced Set The Rope On Fire Cartridge

Rozepisovat se o herním obsahu prostě nelze. Pokud bych vám prozradila cokoliv z oné krátké herní hratelnosti, připravila bych vás vlastně o to jediné překvapení, které vás čeká. A tak je možné snad akorát uvést, že se hlavní hrdina ovládá klasicky kurzorovými klávesami, kde šipka nahoru znamená výskok. To je jedna z mála speciálních schopností, jež tento hrdina obdržel. Využijete ji v mnoha případech, kupříkladu při sbírání modrých mincí. Ty vám vlastně nic podstatného nepropůjčují a tak říká jeden z nápisů hry, jejich sběr je zde pouze pro vaši zábavu. Škoda, kdyby tvůrci vymysleli trochu více herního obsahu, bavili bychom se podstatně lépe.

K Advanced Set The Rope On Fire Cartridge snad ani nelze mnoho více říct. Pokud se přecijen toto kratičné dobrodružství rozhodnete stáhnout, můžete se v komentářích pochlubit, jak krátkou dobu vám dokončení ve skutečnosti zabralo.

 

Autor:

Hodnocení hry

Naše hodnocení

50 %

Hodnocení čtenářů

34 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 8 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

The Last of Humans

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře vůbec neubírá na kráse.

Tanks of Freedom je taktická hra pro líné stratégy

Tanks of Freedom

Pod líbivou retro slupkou této tahové strategie se skrývá shnilá a problémy prostoupená hra, o které se ani nedá říkat,...

JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky
JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky

Znáte milníkové kartičky? Jsou to obrázky s textem, který označuje nějaký milník vašeho děťátka. eMimino si jich pro vás připravilo celou sadu k vytištění. Pojďte se na ně podívat.

Najdete na iDNES.cz