Pondělí 27. ledna 2020, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Diskuse k článku

Jak se vám líbí hra 6 ženichů a 1 navíc

Téměř před deseti lety vyšla lehce erotická hra 7 dní a 7 nocí od Vochozka Trading, která zaznamenala obrovský úspěch. A dnes vám, našim čtenářům, nabízíme pokračování nazvané 6 ženichů a 1 navíc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Michaela Sádlová

Michaela
Pomocte mi nekdo plosim ja nevim jak mam udelat tu past muj email je MIchaela.Sadlova@seznam.cz please please
0/0
27.9.2007 7:14

Michal Mejstřík

hej lidi muzete mi nekdo rict jak ziskat bankovni vypisy????pls v 6 zenichu + 1navic

 

0/0
20.3.2007 3:31

einsthain

nevim
kde mam vzit bankovni vypisy vpredposlednim kole kdo poradi dam mu mobil
0/0
16.7.2006 11:25

Flash Back.07

....
dobra adventurka, ale radsi bych zaparil nibiru.
0/0
30.12.2005 11:46

NiitelPa

6 ženichů + 1 navíc

kde je ta bedna v této hře? Má být v postranní uličce a tam ji nemám!

0/0
30.12.2005 9:46

MastaACE

Bedna
Ta bedna tam nieje ani ked som obehal celu mapu, proste nic!!! Help!!! Please!!!
0/0
23.10.2004 10:32

Vladimír Ševeček

Re:

Vítám vás u návodu na hru ""6 ženichů a 1 navíc"". Tato hra od známé české firmy Illusion Softworks je k dispozici zdarma a jedná se o pokračování starší lechtivé adventury ""7 dní a 7 nocí"", která už je rovněž k dispozici zdarma. Nastíním nejprve historii prvního dílu. V tom jste, stejně jako tady, ovládali soukromého detektiva Vencu Záhyba, který dostal od pana Smitha úkol ohlídat mu všech sedm dcer než se vrátí ze služební cesty. Venca se ale vsadí se svým kamarádem, že se za ten týden se všemi sedmi dívkami vyspí, což se mu povede, ale starý Smith na všechno přijde a narve Vencovy takovýho facáka že Venca vyletí až do vesmíru. V tom se potuluje mnoho a mnoho dní až nakonec dopadne zpátky na Zem. A tady začíná díl druhý, resp. volné pokračování dílu prvního. Každá ze sedmi Smithových dcer má totiž Vencovo dítě a Vencův nový úkol je tentokrát najít každé z nich ženicha. Tolik tedy k příběhu, jde se na návod. Jen bych rád upozornil, že návod slouží pouze k rychlému prolétnutí hrou. Pokud si hru chcete náležitě vychutnat, prozkoumejte všechno co jde budete odměněni výbornými vtípky a hláškami.

Trampolína

popisek Začínáte u hostince. Prohlédněte si cedulku na dveřích a odejděte z lokace. Jděte do Smithovy vily (je to ten velký dům na kopci vlevo) a projděte chodbou na zahradu. Tady sedí Trampolína velká sportovkyně, které dítě s Vencou zkazilo plány jet na olympiádu. Trampolína chce proto správného a hlavně mužného chlapa a ne chcípáka jako je Venca. Vyjděte tedy zpět na mapu města a jděte k nemocnici. V telefonní budce zavolejte na číslo z cedulky na dveřích hospody a odlákejte Toníka z hospody. Vejděte do hospody a projděte kolem pultu, kde stával Toník, do kuchyně. Pořádně prokecněte kuchaře a až se na všechno zeptáte, pohovořte si s ním znovu odkryje se další téma k hovoru. Kuchařovi se bude nabídka k sňatku líbit, ale bohužel nemůže opustit kuchyň. Jděte tedy k myslivně, kde vykopněte plot a projděte na mýtinu. Z ohniště vezměte klacík a zamiřte do nemocnice. Vrátnému seberte ze stolu koblihu a vydejte se k sexshopu. Všimněte si postranní uličky. Je tam bedna, kterou si vezměte. V inventáři použijte bednu na klacek a vzniklý výtvor ještě na koblihu a poté i na provázek vznikne vám kompletní past, kterou použijte na kanál před sexshopem. Jděte zpět k nemocnici a znovu odlákejte Toníka telefonem. V hospodě projděte opět do kuchyně a použijte bednu plnou obřích švábů na kuchaře. Pobavte se chaosem, který to vyvolalo a opět se vraťte do kuchyně. Prozkoumejte mrazák a vezměte z něj zmrzlého králíka. Stavte se ještě v sexshopu a vezměte klíč, který je na pultě ten patří do pokoje ve Smithově vile, kam se hned vydejte. Ve vile jděte doleva a na horní dveře použijte klíč. Ocitnete se ve Smithově pracovně. Ze stolu seberte důležitou rasta-gumu a když už jste tady, prohledejte šatník, ze kterého seberte bičík. Dále prohledejte skříňku, ve které naleznete čistý papír a nakonec stůl, respektive jeho dvě zásuvky, ze kterých vezměte dlužní úpisy a bankovní výpisy. Teď už běžte na zahradu k Trampolíně, kde už čeká kuchař. Promluvte si s Trampolínou, která bude souhlasit se sňatkem pokud kuchař uzvedne činku. Promluvte si s kuchařem. Ten si ale nevěří a činku neuzvedne. Proto na činku použijte rasta-gumu a vygumujte nuly. Promluvte si s kuchařem a první sňatek máte zařízený.

Jasmína

popisek Jděte k sexshopu, kde potkáte Jasmínu, se kterou si promluvte. Jděte k bance a na bankomatu stiskněte Redial a potom Enter a můžete si vybrat kolik chcete. Vyberte nějaké peníze a zajděte do sexshopu, kde kupte afrodiziaka. Ta použijte na zmraženého králíka a jděte k hájovně. Pudlům předhoďte králíka a podívejte se na dost drsnej psí grupáč. Jediné, co vám z králíka zbude je jeho mozek, který seberte. Vejděte do hájovny a promluvte si s hajným. Seberte ze stolu štípačky a zajděte do hasičárny, kde z hasičského auta vytáhněte kus drátu. Na ten použijte v inventáři štípačky a vzniklý výtvor ukažte hajnému. Ten odejde, takže můžete sebrat ze zdi obraz jeho ženy. Ve Smithově vile ho zaměňte za první obraz na zdi a pověste ho v hájovně zpátky. Zajděte za Jasmínou a povězte jí o ženichovi. Jděte do hájovny a pohlaďte ptáčka v kleci získáte pírko. Promluvte si s hajným a úkol je splněn.

Karmína

popisek Jděte do Smithovy vily a v kuřáckém salonku (dolní dveře na chodbě s fotkami) najdete Karmínu. Promluvte si s ní a pořádně ji vyzpovídejte. Jděte k bance a promluvte si se somrákem. Dejte mu dvakrát peníze a kupte si od něj veselé papírky. Z lavičky seberte použitou žvýkačku a jděte do hospody. Použijte pírko na štamgasta a až Toník odejde, zabavte mu propisku, kterou nechal na pultu. Jděte do cvičebny aerobiku (vedle sexshopu) a prokecněte cvičitele. Nabídněte mu Karmínu, ale odmítne. Proto použijte žvýkačku na čistý list papíru a poté na tento papír ještě propisku. Nově vytvořenou ceduli přilepte na dveře tělocvičny (zvenku) a znovu si promluvte s cvičitelem. Nabídněte mu pomoc a dojděte pro Karmínu. Ta ale jaksi zapomněla na svou tloušťku a na aerobik odmítne chodit. Proto jí do džusu hoďte veselý papírek a promluvte si s ní. Zdrogovaná už půjde, tak jděte do tělocvičny a promluvte si s cvičitelem. Ten si ale překvapivě nechce Karmínu vzít, tak mu vhoďte do jonťáku druhý veselý papírek a promluvte si s ním. Další sňatek je vyřízen.

Filoména

popisek Jděte do Smithovy vily a vyjděte po schodech nahoru, kde najdete Filoménu. Důkladně si s ní popovídejte a až odejde, podívejte se dalekohledem, kterého muže si vybrala za manžela. Je to slepec před hospodou, takže to vypadá na lehký úkol. Jděte před hospodu a se slepcem si promluvte. Bude souhlasit, ale až bude přecházet ulici, tak ho přejede auto. Zbude po něm pouze slepecká hůl a brýle, které seberte. Vejděte do hospody je tu nový zákazník. Přisedněte si k němu a důkladně ho prokecněte. Kupujte mu stále další piva dokud vám neprozradí, že potřebuje tělo, aby si mohl udělat novou Jasmínu, do které byl zamilovaný. Promluvte si s ním znovu a řekněte mu, že pro něj máte tělo. Jděte do nemocnice, ale vrátný vás nepustí dál. Promluvte si s ním, ale vrátný se na vás naštve, protože pracujete pro Smitha, kterého nenávidí, protože mu půjčil peníze na padesátiprocentní úrok, zloděj jeden. Dejte mu proto Smithovy dlužní úpisy a jste kamarádi. Vezměte ze stolku pozvánku a pozvěte Filoménu. Zajděte za ní a pozvánku jí předejte. Filoména odejde. Jděte do nemocni na sál a dvakrát si promluvte s chirurgem. Sestře dejte slepeckou hůl a brýle a zhlédněte dost drsnou plastickou operaci. Právě jste dali dohromady čtvrtý pár.

Hermína

popisek Hermínu najdete v kuřáckém salonku. Promluvte si s ní a přestože vám nebude chtít dát cigaretu, vezměte si je po rozhovoru ze stolku. Jděte do sexshopu a od prodavače si kupte masivní vibrátor. Teď jděte ke kostelu a promluvte si s kostelníkem. Až vyčerpáte všechna témata, promluvte si s ním znovu a zeptejte se, jestli by vám nemohl něco vyřezat. Bude chtít motivaci, tak mu dejte cigarety a jako dřevo mu dejte masivní vibrátor. Kostelník vám vyřeže slona, se kterým se vydejte k mateřské školce (vedle hospody). Zazvoňte a řekněte, že jdete obdarovat děti. Uvnitř důkladně vyzpovídejte vychovatelku a odejděte. Jděte do hasičárny a promluvte si s hasičem. Ten vám řekne, že vychovatelka v mateřské školce je lesbička. Jděte tedy do Smithovy vily, konkrétně do Smithovy pracovny. Na stole najdete dopis pro Hermínu, ve které se s ní jistá Jarmila rozvádí, kvůli poměru s mužem a kvůli dítěti. Na dopis použijte propisku a trošku ho upravte. Upravený dopis dejte Hermíně a poté ho odneste vychovatelce do mateřské školky. Vyjděte ven a zase se vraťte. Hermína už tu bude a její nový ženich v podobě vychovatelky jí bude vyhovovat.

Evelína

popisek Evelína spí v kuřáckém salonku. Zatím ji nemůžete vzbudit, tak běžte na faru a promluvte si s farářem. Potom otevřete jeho skříň a vezměte mu oblek pokrytý hřeby. Promluvte si s farářem o obleku a farář vám bude dlužit službičku. Zamiřte do sexshopu, promluvte si s úchylem u pultu a dozvíte se o jeho choutkách. Dejte mu bičík a dostanete za něj kalhotky Terezy Pergenrové. Ty doneste hasičovi do hasičárny a ten z nich bude tak nadšený, že si můžete vzít téměř cokoliv co budete chtít. Vezměte ze zdi hodiny a zamiřte do Smithovy vily a za Evelínou. Hodiny pověste na zeď vedle dveří a počkejte až vzbudí Evelínu. S tou si promluvte a dozvíte se, že chce muže patřičně vyvinutého. Jděte tedy zpět do sexshopu za úchylákem a dejte mu oblek od faráře. Dá vám za něj megakondom. Promluvte si s prodavačem v sexshopu a zeptejte se ho na megakondom. Dozvíte se, že on je v okolí jediný, komu padne. Právě jste našli ženicha pro Evelínu. Běžte k hájence a seberte z pařezu motorovou pilu. Vejděte na mýtinu k indiánovi a pilu použijte k odstranění stromu s dutinou. Zajděte za stromky a použijte na sebe megakondom. Takto naplněný kondom doneste Evelíně. Té to ale stále nebude stačit a bude považovat další důkazy. Vyjděte tedy na zahradu Smithovy vily a prohledejte rozbitou houpačku. Najde trubku, se kterou běžte do nemocnice do místnosti s rentgenem. Zapněte rentgen a stoupněte si za něj. Použijte na sebe trubku a vznikne vám velice ztopořený rentgen. Ten běžte ukázat Evelíně, která konečně bude souhlasit se sňatkem. Promluvte si s prodavačem. Ten ale nebude se svatbou souhlasit, protože chce pouze bohatou nevěstu. Dejte mu proto bankovní výpisy a další dceru máte z krku.

Rosalina

Rosalina je na zahradě Smithovy vily, tak si s ní běžte promluvit. Z jejího rozhovoru moc moudří nebudete. Běžte tedy do nemocnice na sál a z kýblu si vezměte srdce. Jděte na mýtinu za hájovnou a vhoďte indiánovi do kotlíku králičí mozeček a srdce. Promluvte si s indiánem a hned budete vědět, jakou ženu chce. Teď jděte na faru a od kostelníka si nechte otevřít plechovku s hráškem. Zajděte za farářem, vezměte ze zdi krucifix a nechte si ho od faráře proklít. Teď zajděte za Rosalinou a dejte ji prokletý krucifix. Řekne vám, že už je čas. Jděte k indiánovi, použijte hrášek a Rosalině dejte pírko. Úkol splněn.

0/0
27.12.2005 11:08

Roman Peřina

uz si tu bednu nasel? jestli jo, tak mi napis na tento mejl, kde je! Dik....... nyc@email.cz
0/0
30.12.2005 9:49

marie Navratilova

pls
kde tam je ten klacik??ja ho vubec nemužu najit:-((((mytinu sem našla)
0/0
29.5.2004 7:23

franta onehdy

Nazdar, nevíte někdo kde najdu ten ""klacík u indiána na mýtině"" ?  Nemůžu najít ani klacík ani indiána a ani mýtinu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      CO MÁM DĚLAT?

0/0
20.4.2004 4:54

Radek Gajdoš

Re:
Skusím ti poradit kde najít indiana ,ale hrál sem to docela dávno tak je ta rada bez záruky:-)) dojdi nahoru na kopec co je myslivna a ti dost uštěkaní psy no a po pravé straně je plot tak ho proskoumej a potom ho myslím rozkopneš,a hnedle jsi zase o kousek dál...Tak takhle to snad bylo..
0/0
20.4.2004 6:08

franta onehdy

Diky ale našel jsem to rychlejc než si mi odpověděl.

Ale mám tu další problém: podle návodu mám najít klíč v sexshopu. Ale kde tam jako je? (nemužu se totiž dostat do kanclu abych vygumoval nulu z činky)

0/0
20.4.2004 6:28

Ondra Semivan

Zase papir
Tak, papir uz mam, ale jak napisu na ten papir dnes zavreno??                                     PS: Diky za odpoved    
0/0
2.3.2004 2:19

Janko Hrasko

papir

musis mat pero,to ziskas v hpspode,kde rozlejes pivo  a to tak ze polechtas stagmastra pirkem z ptacka z hajenky,ten sa zobudi a vyleje pivo,a ked to vrchni ide utriet  zoberies pero :-)Na papier napises pre nemoc zatvorene a prilepis to zuvackou na dvere.

btw: tak ako je to s tou krabici ci bednou?ziadnu som nenasiel, ale ked pouzijem predmety na sud tak mi pise ze je to bedna,takze ako? ma tam byt okrem toho sudu este aj nejaka krabice?a ak ano, tak kedy sa objavi? Dik

0/0
3.3.2004 8:23

marie Navratilova

ta krabice je v uličce vedle sexshopu. Vubec nevipada jako sud......
0/0
29.5.2004 7:26

Janko Hrasko

past na svaby
cafte,ako zhotovim tu past?mam predmety,ale neda sa mi ich nijako pouzit,ked dam na bednu klacik,koblihu,albo povrazek, nic nefunguje. Je vobec ten sud ta krabice?Poradte mi please,lebo uz to skusam dost dlho a nie a nie sa dalej pohnut!!kym nemam svaby nedostanem sa do lednice pre kralika atd. Dik za info
0/0
2.3.2004 11:52

Ondra Semivan

Past na svaby
Krabice je krabice a sud je sud. 
0/0
2.3.2004 2:22

Ondra Semivan

Papir
V navodu je napsano at napisu propiskou, kterou vemu U Tonika, na papir DNES ZAVRENO. Ale kde vemu ten papir??????   PLEASE HELP ME
0/0
20.2.2004 10:16

Šárka Černá

Re: Papir
papír je u Smithe v pracovně ve skříňce napravo.
0/0
22.2.2004 12:07

martin pazout

pomoc
jsem zaregistrovanej ale nevím jak na bonus profi prosím poalete mi nkdo návod na e-mel:  m.pazout@volny.cz
0/0
15.2.2004 2:02

Sandra Motlochová

pomoc
zasekla jsem se a nevím jak dál
0/0
10.2.2004 5:33

Jan Becher

Souhlasim
je to opravdu na .....nic.Moc vas prosim,jestli byste mi poslali napovedu na mail: honza.linka@quick.cz     diiiky moc
0/0
7.2.2004 12:00

Martin Tur

Need help
Potreboval bych navod a jelikoz nemam BONUSPROFI ci co to je za kravinu tak si ho nemuzu stahnout.Byl by nekdo tak laskavej a poslal mi ho na mail? kano_dsp@seznam.cz Predem moc dekuju.Spoliham na vas
0/0
7.2.2004 10:22

Jakub Záhumenský

navod
navod mas na stranke vyrobcov tejto hry zadarmo
0/0
7.2.2004 12:15

Josef Škodný

Výpisy z banky
Zdar pařmeni...kde najdu výpisy z banky? Podle návodu je mám dát prodavači v sexshopu - už jsem dva dny zakyslej
0/0
4.2.2004 5:58

Petr Kárník

Re: Výpisy z banky
Vypisy z banky jsou ve stole ve Smithove pracovne.
0/0
10.2.2004 10:34

Jan Becher

Poradta mi
Proc me nejde stahnout navod? To jsem blbej nebo musim bejt nekde zaregistrovanej.Dik
0/0
2.2.2004 8:25

Roman Polášek

Krabice
V návodu je napsáno, že v postranní uličce je krabice, ale žádná tam není. Poradí mi někdo?
0/0
24.1.2004 10:36

Petr Kárník

Re: Krabice
Primo vedle sexshpu je mala ulicka a v te je krabice. Je normalne videt...
0/0
26.1.2004 11:49

Roman Polášek

Není tam
Tak buď sem natvrdlej nebo už fakt nevim. Žádná bedna tam není. Když tam vlezu, tak se tam můžu je podívat a řekne mi, že tam není nic k vidění. Ale když vezmu např provázeka najedu s ním do uličky, tak mně to ukáže použít provázek na bednu. Ale sebrat nejde, protože tam nic není!!!
0/0
27.1.2004 9:13

Jakub Záhumenský

suhlas
Mam presne ten isty problem :-(
0/0
31.1.2004 4:04

Šárka Černá

Re:

ta krabice tam není už od začátku, objeví se až v tu učitou dobu, kdy je jí potřeba na šváby,,,

pokud tam ale neni ani potom, tak to už je docela problém

0/0
4.2.2004 3:40

Krokyn Krokyn

krabice
Ahoj, bedna tam je, ale nic na ní nejde použít. klacík, provázek i koblihu mám, s kuchařem i Trampolínou jsem mluvil. Jak teda dostanu z uličky tu bednu? Poraď, dík, K.
0/0
8.2.2004 8:33

Šárka Černá

Re: krabice
měla by jít sebrat, ne?
0/0
22.2.2004 12:08

Roman Peřina

ja tam tu krabici proste nemam. je tam je nejakej sud a kdyz na neho dam klacek, tak to proste nejde!
0/0
30.12.2005 9:54

Petr Kárník

zákys
Jak se dostanu do kanceláře v hasičárně? Venca jen řekne kdo by tam chodil...
0/0
9.1.2004 10:14

Radek Gajdoš

Re: zákys
Nijak tam se nedá dostat (alespoň já se tam nedostal).
0/0
9.1.2004 7:20

jak dál?

Nemám návod a nemůžu se hnout... Prosím poradit: např. jak se dostanu v hospodě do kuchyně? jak zbořit houpačku? co s mrtvým pytlákem a nemluvícím indiánem? co v pokoji s kukačkami a hrajícím klavírem? co na rentgenu? v mateřské školce?

Díky. M.

0/0
7.1.2004 1:18

Radek Gajdoš

Re: jak dál?
No Ty máš ale otázek:-)) To je trochu problém protože jedno navazuje na druhé tak například ten rengen. Tam příjdeš a zrengenuješ se s ocelovou tyčí,jenže tu tyč musíš sebrat u rozbité houpačky a abysy ji sebral tak se musí rozbít a ta se rozbije tak že (a tedka nevím přesně) na ní spadne činka atd... No a jak se dostat do kuchyně? No skus jít ven pred tu růžovoučkou hospodu a jukni se na dveře a tam zjistíš telefoní číslo do hospůdky no potom zajdi k houmeles a zapadni do budky vytoč  číslo a dál to je klasika vrať se zpět a...
0/0
9.1.2004 7:32

Jan Kolín

6+1
Na free hru je to bozi - doufam ze Illusion udelaji jeste nejake pokracovani, hraci doba 5 hodin je sice malo, ale humor je hodne drsny (nekdy az moc - psy, plasticka operace). Jinak pokud jde o jine hry videl jsem ted trailer z Westernera a vypada skvele - uz se tesim na souboj s Syberii 2.
0/0
4.1.2004 5:44

mates mates

zákys u lednice v 6 ženuchů
 prosil bych o radu jak otevřít v hospě lednici ???
0/0
4.1.2004 4:35

Radek Gajdoš

Dohráno...
Tak sem to dohrál no za pět hodin sem to sice nezvládnul,ale aspoň sem to mněl o něco delší:-)Jinak se mi to líbylo ,mělo to vtip i černej humor ( řezník na chyrur.sále) a jak to tak vypadá tak by to mohlo mít i pokračování...:-))
0/0
4.1.2004 2:46

Radek Gajdoš

Zákys.

Zdravím,

Stáhnul jsem si tuto gamesku a někde sem se dočetl že to je cca 5hodinová záležitost,no a já sem již tuto dobu určitě překonal protože to mám na PC už od rána .No a teďka proč to vlastně píšu....ZASEKL SEM SE... Nevím jak se dostat přes ty řvoucí pudli u hájovny nebo třeba jak vzít to pero tomu teplímu hospodskýmu prostě skouším všechno na všechno a nemůžu z místa .Tak jestli si někdo vzpomenete tak mi prosím poraďte...Díky.

 

0/0
3.1.2004 6:26

Petr Poláček

Re: Zákys.
""Pejsky"" u hajovny prekonas nasledovne...z mrazaku ve zdemolovane kuchyni v hospode seberes zmrzleho kralika, na nehoz aplikujes afrodisiakum zakoupene v sexshopu...vysledek pak hodis hafanum a uvidis co se stane (no mozna je lepsi se nedivat...v tento moment to tvurci trochu prehnali).. Pero ziskas nasledovne...v hajovne seberes z klece s ptackem pirko, kterym pak posimras stamgasta, jenz si dava dvacete u stolu v hospode...po posimrani stamgast rozleje pivo a hospodsky si pujde pro hadr, aby louzicku utrel..v ten moment mu vezmes tuzku..
0/0
3.1.2004 6:46

Radek Gajdoš

Re: Zákys.
Díky moc ...Ale to bylo maso:-))
0/0
3.1.2004 7:52

Tomas Odehnal

trubka?

nemohu najít trubku na operačnim sále poradími někdo?

0/0
27.12.2003 9:57

PaM Baldovi

Trubka
Trubka se nachází na zahradě Smithovy vily po rozpadnutí houpačky.
0/0
3.1.2004 11:59

Tomas Odehnal

prezervativ
nemohl by mi někdo pomoci :nemůžu najít místo v hájence kde se schová za stromy a použije prezervativ (v návodu je napsany že je to v hájece a jediný místo kde Vencu není vidět.
0/0
27.12.2003 6:15

Black Hawk

Vykopni v pravo plot a pak vem pilu a urez strom.Hned jak spedne tak si ho  tam v kracích muzez vzít.(orgazmus století):-)
0/0
27.12.2003 8:20

player_ 007

6 fakanů
cau lidi, hraju 6+1, ale w navodu pisou, ze mam najit  klacek na indianskej mytine a tam zadna neni... nedohral ste to nekdo?
0/0
26.12.2003 8:52

Premium

Český student ve Wu-chanu: Všichni to podcenili. Kvůli rodině bych chtěl zpět domů

Když loni v srpnu odletěl do čínského Wu-chanu za vzděláním, nepočítal s tím, že o pět měsíců později bude v tomto...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

Najdete na iDNES.cz