6 ženichů a 1 navíc – plná hra zdarma

  12:00aktualizováno  6. června 12:20
Téměř před deseti lety vyšla lehce erotická hra 7 dní a 7 nocí od Vochozka Trading, která zaznamenala obrovský úspěch. A dnes vám, našim čtenářům, nabízíme pokračování nazvané 6 ženichů a 1 navíc.

6 ženichů a 1 navíc

Platforma: Freeware
Výrobce: Enteron

Stáhnout

6 ženichů a 1 navíc Brněnský tým Enteron milovníkům českých freeware adventur asi netřeba dlouze představovat. Na svém kontě mají hned několik úspěchů, z nichž za ten největší se dá považovat dvojnásobné vítězství v soutěži Becher Game. Ostatně jejich hry Zázračný lék, Zlatý kalich nebo třeba Becherův sen patří na našem serveru PlnéHry.cz k jedněm z nejstahovanějších titulů ve svém žánru. Aby také ne, když z nich doslova číší punc profesionality a perfektní komiksové grafice by dokázal odolat jen málokdo. To byl také důvod, proč si tým Enteron vybral Petr Vochozka, šéf firmy Illusion Softworks, která stojí za mnohými světovými trháky v čele s Mafií, Hidden and Dangerous nebo třeba Vietcongem, aby pro něj pod jejich hlavičkou vytvořil pokračování legendárního české erotické hry 7 dní a 7 nocí (dále jen 7D7N), kterou si můžete stáhnout zdarma exkluzivně ze serveru PlneHry.cz.

6 ženichů a 1 navíc Příběh celé hry začíná přesně v okamžiku, kde děj 7D7N končí. Venca byl vykopnut Smithem do vesmíru, poté co oplodnil všech jeho sedm dcer, místo aby je hlídal. Zde se po několikaměsíčním putování srazí s meteoritem, který jej pošle zpět k zemi. Když stojí Venca konečně na pevné zemi, nestačí se divit, jelikož všech 7 Smithových dcer drží u prsou novorozeňata, z nichž je na první pohled jasné, že v nich koluje Vencova krev. Než se stačí dostatečně rozkoukat a uvědomit si, co vlastně způsobil, je vtažen Smithem do projíždějící limuzíny, kde je mu po výhrůžkou smrti udělen nelehký úkol, a sice najít pro všech jeho 7 dcer manžely a otce pro jejich dětí v jedné osobě. Tak se Venca nedobrovolně ocitá v malé vesnici příznačně pojmenované Teplý Týnec, kde začíná jeho velice komplikovaný úkol, který by byl určitě slušným oříškem i pro lecjakého detektiva většího kalibru.

6 ženichů a 1 navíc V průběhu hledání a během navštěvování jednotlivých lokací, kterých je ve hře mimochodem něco kolem dvaceti, se setkáte s velkou spoustou postav, z nichž bych zmínil například přitepleného výčepního, majitele sexshopu nebo třeba hasiče trpícího vášní k Tereze Pergnerové. Avšak takovýchto individuí je tu mnohem více a co člověk, to unikát, který by vydal na samostatnou psychologickou studii. S každým z nich budete moci zaplést poměrně rozsáhlé rozhovory, jimž nechybí opravdu drsný pubertální humor, občasné sarkastické poznámky či jiné situační gagy, díky kterým dostane vaše bránice pořádně zabrat. Ti z vás, kdo hráli původních 7D7N, jistě vědí o čem je řeč, neboť hra se po této stránce prakticky nezměnila. Tedy, alespoň něco - myslím, že nebudu sám, kdo hodně uvítá, že se tu nenacházejí žádné nelogičnosti, které se vyskytovaly v prvním dílu hry a samotná obtížnost není nastavena nijak moc vysoko, takže ani méně zkušení hráči nebudou mít nějakých vážnějších problémů.

6 ženichů a 1 navíc Co se týče technického zpracování, není tomuto titulu v podstatě co vytknout. Pěkně ručně kreslená grafika, jež se svým stylem a pojetím snaží připomenout atmosféru původních 7D7N, je doslova pastvou pro oči. Však právě ona perfektní grafika je pro tým Enteron tolik charakteristická jako pro pro Švýcarsko přesné hodiny. Snad ještě lepší než grafické zpracování je výborný dabing. Ten je totiž opravdu profesionální a bez debat může být srovnáván co se kvality provedení týče s leckterým komerčním titulem.

I přes poměrně složitě vypadající zápletku nejde o adventuru nijak složitou, její dohrání vám zabere kolem 4-5 hodin. Jak je na první pohled patrno vydalo se 6 ženichů a 1 navíc po stopách svého slavného předchůdce 7D7N a je to jedině dobře. Pokud tedy nepohrdnete laciným humorem a nevadí vám lehký erotický nádech hry, určitě to stojí za vyzkoušení!

Pozn.: plná verze hry s dabingem (cca 250 MB) bude na internetu přístupná od 28.6.2004


Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

King‘s Comfort, aneb, co dělá Norman Bates během dlouhých nocí

Northbury Grove: King‘s Comfort

Zdánlivě liduprázdný motel je skvělé dějiště tradiční „vyvražďovačky“. Tohohle maniaka není tak snadné setřást.

Ananias je epická hra na hrdiny jak se sluší a patří

Ananias

Ananias vás možná nepřekvapí svou originalitou, ale perfektně kombinuje zažité a funkční prvky, které jsou v žánru her...

Crypt Worlds jsou ukázkou designérského génia a šílenství

Crypt Worlds

Dohrání málokteré hry ve vás zanechá takovou duševní a mentální prázdnotu. A málokterá hra je tak divná, jako Crypt...

Novostavba RD Vratimov Horní Datyně
Novostavba RD Vratimov Horní Datyně

Václavovická, Vratimov - Horní Datyně, okres Ostrava-město
4 700 000 Kč

Najdete na iDNES.cz