Středa 27. září 2023, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 27. září 2023 Jonáš

Diskuze

Nedávno ještě počítal do sta tisíc, teď youtuber kupuje svým přátelům domy

Teprve pětadvacetiletý Jimmy Donaldson, známý především pod svou přezdívkou MrBeast, patří mezi ty vůbec nejúspěšnější youtubery světa. Vydělává miliony dolarů, rozhodně však není lakomý. Spoustu ze svého bohatství dává na charitativní účely, pro své přátele a blízké spolupracovníky pak dokonce buduje obytnou zónu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Z článku jsem se akorát nedozvěděl, zda přátelům kupuje domy, tedy jim je daruje, anebo je tam nechává bydlet. To je dost podstatný rozdíl. Jinak OK, co dělat jiného s penězi, když jich máte hodně. Do hrobu si je nevezmete.

0 0
možnosti

Celej Greenville je jeden hnusnej satelit, to je prostě Amerika. Když něco chceš kup si to, hlavně nesmíš chtít něco jiného.

0 0
možnosti

Nejhorší na tom je to, že to má víc než jednoho sledovače. Nedělám si žádné iluze o inteligenci spoluobčanů, ale tohle je moc. To nemají nic na práci, všechno už umí, všechno už přečetli. Je to jen projev zoufalství dnešní doby a může to špatně dopadnout.

0 0
možnosti
Foto

Malá nepřesnost. Ti sledující mu vystřelili do nebes až poté, co vzal jediných deset tisíc dolarů, které měl a dal je bezdomovci.

0 0
možnosti

Můj čyřletý syn tráví mnoho hodin sledováním všemožných kravin na YouTube. To pak ta sledovanost roste rychle, když máte takovéto publikum. Můžete třeba dělat reklamu na hračky tím, že je prostě nakupujete a hrajete si s nimi. Základním předpokladem úspěchu je ovšem užití některého ze světových jazyků: anglický, španělský, čínský, ruský.

0 1
možnosti

Vysvětlím princip jeho tvorby těm neznalým (což není nic špatného). Napočítal možná do 100 tisíc, ale šlo o jednorázovou "performance", kterých dělají umělci po světě tisíce (u nás se barvil tank narůžovo nebo třeba věšely trenky na hradě apod.).

Jeho další videa jsou spíše zábavní soutěže s pohádkovými cenami a jejich sledování platí za další ceny. Jsou to úkoly typu, kdo vydrží nejdéle stát na jedné noze vyhraje milion, hra na schovávanou, kdy poslední nalezený vyhraje dům, kde se hraje apod. pokaždé je něco jiného.

A lidem, co budou mluvit o úpadku společnosti prostřednictvím youtuberů, připomenu, kolik lidí se plácalo do stehen smíchy přisledování Čundr-country show, Novotného, Náhlovského nebo Izera. Já byl mezi nimi, a teď mě baví sledovat promyšlenější zábavu než 20x opakované vtipy.

2 0
možnosti
Foto

P42e69t16r 24Č85i27h45á64k

14. 5. 2023 10:47

Pád dolů až se okouka bude bolavý. Většinou tuhle mládež spíše lituji.

0 3
možnosti
Foto

J32a45k56u40b 36R65a19i95d44a

14. 5. 2023 14:20

Když dobře zainvestuje, tak nemusí být bolavý.

2 0
možnosti

Chápu, jak funguje bohatnutí podobných lidí. Co nechápu, je virtualizace Světa. Kdysi, ještě před Windows, můj kamarád věštil konec Světa následovně: Inteligentní nástupci člověka vyhrabou toho posledního. Bude mít velkou “zadel” od sezení, úzká ramínka od nesportování, dlouhé prsty od psaní na klávesnici a velké oči od koukání na monitor. A bude sedět u počítače. Jak to mohl vědět v roce 1979, tedy v době před PC, to nevím. Ten člověk se jmenuje Čestmír.

1 0
možnosti

Dnešní doba není normální...

2 0
možnosti

P24e98t94r 60T57i43n20g59l

13. 5. 2023 16:51

vůbec nic na něm a o něm nehodnotím, neznám. Ale ten jeho široký úsměv je hrozně fejk

0 2
možnosti

Solární panely odcházejí překvapivě rychle a záruky nefungují, říká expert

Premium Solární boom může za pár let přinést majitelům fotovoltaických elektráren nepříjemné překvapení. Životnost solárních...

Při výchově sourozenců nejde být úplně spravedlivý, vysvětluje psycholožka

Premium Do pracovny za ní chodí rodiče, kteří tápají ve výchově ratolestí, řeší komplikované vztahy sourozenců či výchovu...

Jsme firma na zážitky. Ředitel Sparty Křivda o Priskem i novém stadionu

Premium Dodnes ho zabolí nohy, když si vzpomene, jak hrála Sparta naposledy v Edenu. V loňském derby dostala takovou...