Hráči soutěží, kdo se nejrychleji vyspí se všemi postavami ve Falloutu

aktualizováno 
Přestože fanoušci prolezli Fallout: New Vegas skrz naskrz, pořád mají ve hře co dělat. Aktuálně soutěží v tom, kdo se nejrychleji vyspí se všemi k tomu svolnými postavami.

Speedrun je specializovaná disciplína, která spočívá v tom, že se lidé snaží pokořit vybranou počítačovou hru v co nejrychlejším čase. Jak si můžete přečíst v našem starším článku, existuje řada jeho variací. Někdy jde čistě jen o to dostat se na konec, někdy je cílem splnit všechny úkoly na sto procent a někdy jen dosažení nějakého dílčího cíle. 

Fallout 76

Komunita kolem Falloutu je skvělá, zasloužila by si však konečně i nějakou pořádnou hru.

Ten však může být i vyloženě bizarní. Už jsme tu měli hráče, kteří soutěží v tom, komu nejrychleji sociálka odebere dítě ve hře The Sims (psal jsem tady), teď tu máme člověka, který se chce co nejrychleji vyspat se všemi postavami v postapokalyptickém Falloutu.

Uživatel s přezdívkou Tomatoanus už nás před dvěma lety zaujal tím, že dohrál všechny jeho díly za hodinu a půl (psali jsme tady). Ani to mu však nestačí, a proto hledá další výzvy, na nichž by ukázal, že zná svět Falloutů opravdu dokonale. 

Před pár měsíci zkoušel, jak lze v každém díle nejrychleji přijít o panictví, což se nakonec ukázalo docela jednoduché. V podstatě jde jen o to, nashromáždit drobný obnos peněz a dostat se k nejbližší prostituce. Mimochodem, nejdéle to trvá ve Falloutu 4, což jen potvrzuje moje přesvědčení, že jde o nejslabší díl série.

Ano, příznivci hodně černého humoru se teď možná popadají za břicho, ale autoři...

Fallout inspiruje lidi k opravdu divným věcem.

Nyní si dal za úkol, že se v nejkratším možném časovém úseku vyspí se všemi k sexu svolnými postavami ve hře Fallout: New Vegas. To už je výkon sám o sobě, protože je jich osm a mají dost rozdílné sexuální preference. 

Když ovšem není problém změnit si pohlaví v reálném světě, proč by to měl být problém ve videohře, že? Byť toho lze při jednom průchodu dosáhnout pouze díky technické chybě.

Těch se ostatně Tomatoanus vůbec využívat neštítí a díky tomu dokáže dosáhnout vytyčeného cíle už za pouhou půlhodinu. Což je evidentně dobrý čas, protože žádnému vyzyvateli se jej ještě nepodařilo překonat. Na celý záznam se můžete podívat ve videu níže, díky až dokumentárně vážnému komentáři je to kupodivu i docela zábavné. 

Autor:

Největší herní veletrh E3 probíhá od 11. do 13. června v Los Angeles. Bethesda předvedla novinky Doom: Eternal a Wolfenstein: Youngblood. Microsoft oznámil první informace o nové konzoli Xbox Scarlett a rozšíření Xbox Game Pass na PC.

EA na své vlastní akci ukázalo gameplay ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Nejčtenější

Hodina s Cyberpunkem 2077: působí výpravněji a propracovaněji než Zaklínač 3

Xbox - E3 2019

Stejně jako loni, také letos CD Projekt Red za přísných bezpečnostních opatření ukazoval za zavřenými dveřmi pro...

Keanu Reeves odhalil start Cyberpunku 2077, nový Xbox vyjde na Vánoce 2020

Xbox - E3 2019

Microsoft oznámil službu Xbox Game Pass Ultimate, která spojuje dohromady trojí předplatné, a potěšil odhalením data...

Naprostá akční extáze, Doom Eternal je ještě dravější. Dojmy z hraní

Doom Eternal

Střílečka Doom Eternal působí jako po všech stránkách lepší a hlubší verze špičkového restartu z roku 2016. Ochutnávka...

RECENZE: Sigil od autora kultovního Dooma je návrat v čase o čtvrt století

Sigil

Legendární John Romero se vrací ve stejném stylu, s jakým před pětadvaceti lety změnil svým Doomem herní průmysl. Více...

Bethesda na E3 předvedla Doom a Wolfenstein. Na mobily míří Commander Keen

Doom: Eternal

Výstava E3 pokračovala konferencí Bethesdy. Doom i Wolfenstein potěšily příznivce stříleček a obě hry dorazí ještě...

Další z rubriky

První trailer k herním Avengers je působivý, fanoušci však mají výhrady

Marvel’s Avengers

Po letech nejrůznějších spekulací konečně došlo k oficiálnímu představení hry na motivy komiksové a filmové série...

Kultovní strategie Age of Empires 2 se dočká remasteru. Už druhého

Age of Empires II: Definitive Edition

Jedna z nejlepších strategií se ještě letos vrátí v notně restaurované podobě. Kromě vylepšené grafiky přinese i novou...

Série Pro Evolution Soccer mění po téměř dvaceti letech název

eFootball PES 2020

Protože „PES“ už zřejmě nezní dost cool, mění autoři zavedené fotbalové hry její název na „eFootball PES.“ Tváří nového...

Najdete na iDNES.cz