Ubisoft vyjadřuje podporu Notre-Dame a rozdává Assassin’s Creed Unity

  17:52aktualizováno  17:52
Francouzská videoherní společnost Ubisoft se připojila ke stále rostoucímu počtu dárců, kteří se rozhodli přispět finančním obnosem na obnovu vyhořelé katedrály Notre-Dame.

Na účet k tomu zřízený poslala půl milionu eur (necelých 13 milionů korun) a vyzývá všechny fanoušky, aby se ke sbírce nějakou formou připojili.

Assassin’s Creed: Unity

Ve hře si můžete prohlédnout Notre-Dame pěkně zblízka, dokonce si i vylézt na jeho střechu.

Jako sympatické gesto pak navíc rozdává PC verzi své hry Assassin‘s Creed Unity z roku 2014 (naše recenze), ve které právě Notre-Dame hraje podstatnou roli (viz náš dnešní článek). Pokud si tedy chcete slavnou katedrálu projít alespoň virtuálně, stačí se zaregistrovat na stránkách Ubisoftu a hru si jednoduše zdarma přidat do knihovny, kde už vám zůstane napořád. Pokud si ji budete chtít rovnou i zahrát, musíte si nejprve do počítače nainstalovat herního klienta uPlay (který je samozřejmě rovněž zdarma). Jen pozor, nabídka je časově omezená a trvá jen do čtvrtka 25. dubna devíti hodin ráno.

Fotogalerie

Assassin’s Creed: Unity v době vydání sklízel spoustu kritiky. Na vině byla především jeho mizerná technická optimalizace a necitlivá implementace mikrotransakcí. V současnosti jsou však všechny chyby již dávno opraveny, takže ji můžeme vřele doporučit. 

Ve hře se stanete elitním zabijákem Arnem Dorianem, který se v kulisách Velké francouzské revoluce mstí vrahům svého otce. Unity vyniká především do detailů vymodelovaným světem, jehož je právě Notre-Dame hlavní dominantou.

Na optimální rozběhání hry budete potřebovat alespoň I5-2500K na 3.3 GHz nebo AMD Phenom II x4 940 na 3.0 GHz, 6 GB RAM a grafickou kartu GeForce GTX 680 nebo AMD Radeon HD 7970.

Autor:
 

Nejčtenější

KVÍZ: Největší herní zklamání z devadesátých let. Vzpomenete si na ně?

Kvíz

Historie si pamatuje jen vítěze, a tak to dnes může vypadat, že devadesátá léta byla pro počítačové hry zlatým obdobím....

Youtuber prochází velké open world hry. Který svět je nejhezčí?

The Witcher

Podívejte se na zrychlené průchody některými z nejoblíbenějších open world her dneška. Možná vás překvapí, jak malou...

Hráči bety World of Warcraft Classic nahlašují chyby, které nejsou chybami

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic je návrat ke kořenům. Jenže to, jak mnohé prvky hry tehdy fungovaly, dnes mnozí považují za...

Další český hit na obzoru? The Wild Age je slibná relaxační strategie

The Wild Age

K osadě se blíží další tlupa nepřátel. Potřebujete víc peněz a obranných věží, protože počty nepřátel budou každým dnem...

Rýsuje se další díl GTA. Možná se vrátíme do Vice City

GTA: Vice City

Celých šest let uplynulo od vydání posledního dílu slavné série GTA a její příznivci už začínají vyhlížet další...

Další z rubriky

Vývojáři Lords of the Fallen 2 neodvádí dobrou práci a budou nahrazeni

Lords of the Fallen

Lord of the Fallen 2 vypadá na další z těch proklatých her, jejichž problematický vývoj trvá tak dlouho, až už na ně...

Sony ukázalo, že nahrávací obrazovky budou brzy minulostí

Loading

Příští generace herních konzolí PlayStation chce zatočit s dlouhými „loadingy.“ Bude proto obsahovat rychlé SSD disky,...

Sekiro je terčem frustrace, ale i vtipů. Podívejte se na ty nejlepší

Sekiro Big Head mód

Jedna z nejtěžších her posledních let dovádí hráče k nepříčetnosti. Přesto se najdou tací, pro které je i zdrojem...

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.

Najdete na iDNES.cz