Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Neighbours from Hell 2 - návod

  12:00
Sousedé z pekla přicházejí již podruhé a opět v plné síle s těmi nejlepšími fintami, jak bližnímu svému pořádně uškodit. A právě o tom, jak všechny pasti na 100% připravit, pojednává tento návod. Soused si docela užije :-)

Úvod:
Jak již napovídá sám název hry, jedná se již o druhý díl této povedené legrační taškařice, návod na první díl jsme vám jíž nabídli, takže abychom vám nezůstali nic dlužní, dnes vám nabízíme návod i na toto pokračování příběhů rozverného kluka, s kterým se ve hře ztotožníte. Vaším úkolem nebude nic jiného, než (ostatně jako v předcházejícím díle) rozčílit vašeho souseda na nejvyšší míru a tak získávat potřebné mince a bonusy. Oproti dílu předcházejícímu přibylo do hry několik prvků, které sice hře na její kvalitě přidávají, ale zároveň ji i ztěžují, zejména sbírání některých předmětů je obtížnější a budete se to muset naučit (získáte je pomocí vystřeďování předmětů v terčících, doporučuji si zvýšit nastavení citlivosti myši), chce to holt trpělivost. Na druhé straně ale přibyla nabídka tří životů, což vám zase zdárný průběh hry ulehčí. Nová je i postava paní Olgy (zjistíte, že má i synka), která se sice chová pasivně, ale přibude i sousedova velice aktivní matka, takže nakonec budete mít nepřátele dva. Za rozčílení souseda obdržíte tentokrát zlaté mince a pokud sousedovi „lezete na nervy“ v určitém daném pořadí a budete i dostatečně rychlí, obdržíte i zvláštní bonus ve formě zlaté sošky, výše sousedova rozčílení máte vlevo na obrazovce, pokud ho doslova vypěníte, píšťalka na tomto ukazateli vesele zapíská. Domnívám se, že i prostředí, ve kterém se budete pohybovat, je daleko příjemnější, neboť je i členitější, zasazené do přírodních lokací a tudíž mnohem poutavější než v prvním dílu, kdy jste sousedovi ničili nervy pouze na jednom místě a to v domě. V dnešním příběhu, tedy na dovolené, kdy soused nemá ovšem ani tušení o vaší přítomnosti, budete mít k dispozici čtyři základní herní lokace, které se od sebe značně liší, ocitnete se. V Číně, Indii a Mexiku, poslední čtvrtou lokací je potom zaoceánská loď, na které se odehrává podstatná část této hry, neboť na této lodi se budete převážet z jedné lokace do druhé. Čeká na vás celkem čtrnáct epizod, zda je to málo, nebo ne, to posuďte sami. Rozhodně, pokud budete chtít získat všechny mince včetně bonusů, tedy zlatých sošek, dosti se potrápíte, čas zde hraje velikou roli, nesmíte totiž nechat souseda tak zvaně „vychladnout“. Popsala jsem vám postup velice náročný na čas, pokud ho nezvládnete, je zapotřebí nepospíchat, raději si vše v klidu projít a posbírat potřebné předměty a vše si dopředu připravit, jako úkryt při tom využívat koš, vozíky, lehátka a další úkryty. Popsaný postup použití předmětů, pokud ovšem chcete získat všechny mince a zlaté sošky navíc, je ovšem nutné bezpodmínečně dodržet. Jestliže se pak chcete o hře dozvědět více, pak veškeré podrobnosti najdete v recenzi zde. Přeji příjemnou zábavu a úspěšné řešení všech úkolů.

1. All Aboard (Všichni na palubu)
Neighbours from Hell 2 Ocitli jste se na palubě již zmíněné zaoceánské lodi, vyzkoušejte si ovládání vaší postavičky, s kterou se ve hře ztotožníte, pak jděte doprava, kde z truhly seberte mýdlo. Počkejte, až nahoře přejde soused po palubě a vrátí se zpět, poté vyjděte po pravých schodech nahoru a mýdlo položte do kaluže vody a rychle se vraťte dolů. Pokračujte doleva a z kabelky na lehátku vyjměte sponu do vlasů, tou pak otevřete červenou skříňku s nářadím o kousek dál vlevo. Tady však při otevírání skříňky nastává již dříve zmíněný zádrhel, objeví se vám terčík a na něm kopie sponky a vy musíte vlastní sponu, kterou jste vybrali z inventáře, udržet na této předloze do doby, než terčík celý zezelená, jen tak vyberete ze skříňky francouzský klíč a skládací nožík. Vyjděte po schodech nahoru a nožík použijte na stůl s potravinami, rychle se vraťte zpět dolů. Uvidíte, jak se nahoře soused popere s vlastní ženou. Pak jděte dole znovu doprava, seberte další mýdlo, po schodech znovu nahoru, mýdlo vložte opět do kaluže a na zábradlí vpravo použijte francouzák, opět rychle dolů, takový držkopád jste ještě rozhodně neviděli. Jděte doleva, vyjděte nahoru po levých schodech a na sporáku z hrnce vyberte špagety, které vzápětí použijte na sousedovu tolik oblíbenou kapitánskou čepici, určitě se zasmějete. Pokud jste dodrželi tento postup, byli dostatečně rychlí a nenechali souseda „vychladnout“, pak máte první čtyři zlaté mince a zlatou sošku, jako bonus navíc píšťala hvízdá o sto šest.

2. Covert Advance (Vylepšené krytí)
Hned jako první seberte nahoře vlevo z odpadkového koše žraločí ploutev, pak jděte doprava, kde z bambusového trsu ulomte jednu větev. Vraťte se doleva, sejděte dolů po schodech, tam jste v naprostém bezpečí, neboť tam soused vůbec nechodí, vpravo od schodů seberte kýbl a vlevo od nich z plakátu hlavu pilouna, vlevo na zemi pak ještě vezměte chumáč posekané trávy. Vyjděte zpět nahoru po schodech, do kbelíku ulovte elektrického úhoře z akvária a vraťte se dolů. Nyní musíte být rychlí a dodržet tento postup, pokud chcete získat plný počet mincí a bonus. Počkejte si, až se soused vypraví nahoru po schodech na můstek k jezírku, jakmile vyrazí, ihned použijte žraločí ploutev na dětskou hračku ponorku, pospíchejte doprava, kde vložte kraba do chladící schránky, shoďte hrábě (přidržte levé tlačítko myši) a přikryjte je chumáčem trávy a rychle se vraťte zpět doleva do bezpečí. Vyjděte po schodech nahoru, teď máte vše připraveno, tak pospíchejte doprava k můstku, do jezírka vhoďte elektrického úhoře s kýblem a zábradlí řádně nařízněte hlavou pilouna, spatříte tanec jako od černošského šamana a souseda vytočíte do té míry, že vztekem málem pukne a píšťalička na ukazateli jeho vzteku se upíská.

3. The Cabin is Occupied (Kabina je obsazená)
Neighbours from Hell 2 Prvně prohledejte dole napravo kabelku sousedovy manželky, je to již dobře známé manipulování s terčíkem, tentokrát však jde o čas, musíte být rychlí a přesní, jinak sousedka spustí křik a přivolá manžela. Získáte tak punčocháče, pak vedle ní z pultu seberte misku s chilli omáčkou a vpravo po schodech se vydejte nahoru. U zdi vpravo seberte dělovou kouli, vedle vlevo olejničku, na elektrický motorek použijte punčochové kalhoty a přejděte doleva, soused je teď dole u jízdního kola a melounů. Takže přejděte doleva, z pouzdra na zemi seberte montážní klíč, pak jděte úplně vlevo a na páku od sila s rýží nalijte olej z olejničky, na toaletní papír použijte misku s chilli omáčkou. Abyste se nepotkali se sousedem, jděte zpět doprava, potom po schodech dolů, máte dost času na to, abyste přešli doleva, použili montážní klíč na bicykl a do melounu strčili dělovou kouli. Vraťte se doprava, vyjděte po schodech nahoru a nyní už jen sledujte, jak jste souseda vytočili do největšího vzteku, píšťala má hody.

4. For Whom The Gong Sounds… (Komu zazní gong…)
Ihned na začátku seberte z hracího automatu pomocí vystřeďování terčíku plyšového medvídka, jděte doprava, kde medvídka dejte dítěti, dá vám rachejtli, pak seberte z hromady jednu cihlu a na zemi zahradnické nůžky, sejděte ze schodů dolů. Ze země zvedněte misku na rýži, pokračujte doleva, kde seberte podstavec na paraple. Jakmile bude vzduch čistý, vyjděte nahoru po schodech, kde naberte do misky u gongu vazelínu. Po tomto prvním zahřívacím kolečku jděte znovu doprava, do stánku s buřty vložte petardu, sejděte dolů po schodech a použijte nůžky na zelený náhrdelník, na vlevo od něj stojící vázu použijte misku s vazelínou. Pokračujte dál doleva, na posilovací zařízení položte cihlu, na dvoukolák se sousedkou pak znovu použijte misku s vazelínou, utíkejte nahoru, kde na gong položte tyčku od paraplete. Odejděte doprava a už se jen pokochejte pohledem na to, co všechno jste způsobili, bonus je váš a píšťalka opět radostně hvízdá.

5. Ping-Pong fucius (Zápas v ping-pongu)
Kuchaři ze stolku seberte brýle dřív než je sebere sám a pomocí středícího terče uzměte kačeně z klece vejce. Jděte doprava, prohlédněte si bednu s nálepkou bicyklu, získáte tak pneumatiku, vedle seberte kladívko a hřebíky. Sejděte po schodech dolů, kde z kotvy seberte provaz. Vraťte se nahoru, čekejte na pravé straně tak dlouho, až si soused od vás vlevo sní u kuchaře kabanos. Pak jděte doleva ke kuchaři, počkejte, až soused odejde hrát ping-pong, seběhněte dolů a seberte z krabičky pouze roznětku, rychle se vraťte zpět ke kuchtíkovi a odtud doprava. Vpravo u zdi použijte roznětku na hlavu levé sochy, zapalte ji brýlemi, v inventáři se vám ocitne litinová hlava sochy. Seběhněte ještě dolů a na hracím stole vyměňte míček za vajíčko, opět vyběhněte nahoru, odbočte ke kuchaři a jakmile soused půjde znovu pinkat, seběhněte dolů a přibijte sousedovi vodní lyže, na raketky přivažte provaz a pískovou hlavu sochy u chlapce vyměňte za litinovou. Vyběhněte nahoru ke kuchaři a mezi jeho kabanosy zamíchejte pneumatiku a počkejte si vpravo v místnosti, nachystali jste a spustili na souseda tolik pastí a pastiček, že se tento rozvzteká až k nepříčetnosti, píšťalka má hody!

6. Every Shot a hit (Co výstřel, to zásah)
Takže jste se prokousali do druhé části hry a začíná přituhovat. Do děje se už zapojila i sousedova matka, mimochodem pěkná semetrika, která neváhá svého syna přehnout přes kolena a naplácat mu na zadek, ne tak, kdybyste jí padli pod ruku, nedej bože, vy. V této části zpočátku bude pochrupovat, hlídejte tedy pečlivě ukazatel jejího spánku a projděte kolem ní dřív, než se probudí. Po skončení ukázky, vlastně tedy malého dema, seberte z bedýnky nafukovací polštářek, vpravo z batohu gumičku a vydejte se po schodech nahoru, kde na kupu polštářků použijte váš nafukovací polštář, hned si vyzkoušejte, jak se schovat do roury lodního klaksonu. Až matka souseda spustí povyk, ten přiběhne pro polštářek a donese ho matce, dostane pěkně na prdel. Vylezte z roury a jakmile sejde soused dolů, jděte doleva, seberte ze země vínového králíčka i s dečkou plnou blech, na automatu si procvičte vystřeďování terčíku, získáte tak lepidlo. Sledujte pečlivě ukazatel spánku té strašné megery, ať se vám nevzbudí, vše by vám zkazila. Počkejte, až soused odejde k čince, pak sejděte po schodech dolů, na stojan harpuny položte vínového králíčka a na harpunu o kousek dál pak použijte gumičku. Jakmile soused odejde do horního patra, jděte k čince a ručník mu vyměňte za zablešenou dečku. Pospíchejte po schodech nahoru za ním, teď jde vskutku o rychlost, jakmile odejde doleva uložit pejska, rychle vyběhněte schody a použijte lepidlo na jeho rybářskou kabelu vpravo u zábradlí a ještě rychleji hupněte do již zmíněné roury. Takže pastičky jste políčili, teď už jen v klidu sledujte výsledek vašeho snažení, stojí vskutku za to, díky píšťalko.

7. Mummy´s Darling (Maminčin miláček)
Neighbours from Hell 2 Z pláže se vydejte po schodech nahoru k baru, kde seberte kleště z grilu a vraťte se dolů nazpět. Rychle seberte z levého mopedu pedál a před pravým mopedem vezměte ze země spirálové péro. Použijte kleště na díru v zemi, známým vystředěním terče seberte z díry kraba, kousek vlevo zvedněte mořského ježka a poběžte doleva. Tady zatím jen seberte úplně vlevo lahvičku Whisky a jakmile si půjde sousedova matka schrupnout, vyjděte za ní po schodech nahoru a pod skokanské prkno položte spirálu. Přesuňte se doprava k baru, podejte barmanovi láhev whisky, jakmile usne, seberte mu z pultu kýbl. Potom, co matka souseda začne se svým potápěním, vyjděte doleva za ní a vpravo na vodovodní kohoutek použijte kbelík, natočíte do něj vodu, vraťte se doprava zpět a plný kýbl vody postavte před slona, honem seběhněte dolů po schodech, na pláži strčte kraba do ulity a zopakujte si trik s chytáním kraba z díry. Přesuňte se doleva, tohoto kraba vložte klukovi na hrad z písku, na sousedův ručník položte mořského ježka a jak si půjde matka zaplavat, na tyčku přístřešku, kterou soused prvním držko pádem zdemoloval, použijte pedál, rychle zvedněte pružinu u skokanského můstku, kterou tu soused neprozřetelně nechal po prvním průšvihu a umístněte ji znovu pod skokanský můstek, poté jen již se odeberte doprava k baru a s potěšením sledujte výsledek vašeho díla, píšťalka bude mít další důvod k hvizdotu.

8. Above the clouds (Nad oblaka)
Hned před vámi vlevo seberte u průchodu ze země míček, potom rýč a přejděte doleva, z díry vytáhněte myš (opět vystřeďováním v terčíku), pak přejděte až úplně doprava, kde na fakíra použijte balónek a na houpačku rýč. Jakmile bába zaleze do kumbálu, sejděte po schodech dolů, kde vpravo shoďte na zem hrábě, seberte křídu s houbičkou, z hromady ozubený váleček, odvažte pejska a ze spadlého sloupu seberte drát. Potom se rychle vydejte doleva, na hromadu kamení hned na začátku použijte myš, získáte hada, pokračujte na konec, do strojku na čištění obuvi vložte rýhovaný váleček, honem ještě vyběhněte nahoru, kde si znovu trpělivě pohrajte u myší díry, musíte získat další myš. Vezměte to kalupem znovu dolů, slonovi dejte myš, houbičkou smažte před ním bílou bezpečnostní čáru a hupem zpět nahoru, kde vlevo do misky vložte hada a na rozvodovou skříň použijte drát. Teď už jen mazejte doprava, kde se schovejte do košíku, odsud pak se můžete z bezpečí kochat pohledem na trable, které jste na souseda opět nastražili, píšťalka má hody.

9. Burning With Ambition (Hořet touhou)
Ze země seberte jedním hmátnutím kanistr s benzínem a zároveň krabičku zápalek. Teď musíte být velice rychlí, nebo obejít tak zvané zahřívací kolečko a vše si řádně připravit. Počkejte, až soused nad vámi zmizí doprava, vyjděte po schodech nahoru a nůž, který jste již měli v inventáři, použijte na pravé květiny, tak je uříznete. Vraťte se dolů, květiny dejte sežrat krávě, jakmile z ní vypadne kravěnec, seberte ho a spěchejte doprava a dřív než bába vyleze z kabiny, seberte azbestové kalhotky a měchy. Rychle se vraťte zpět a použijte kravěnec na zmrzlinový automat, pak na krávě nožem nařízněte popruhy, vyjděte po schodech nahoru, před fakírem nalijte do kanálku benzín, jděte doprava, na poklop kanálu hoďte zápalky, pak ještě doprava, kde nejdříve nalijte další benzín do kotlíku a pak si pohrajte s dmychadlem na uhlících, z takto rozžhavených uhlíků pomocí azbestových kalhotek jich pár seberte a vraťte se doleva, kde hupněte do koše, tak se ukryjete. Jakmile soused přijde do této lokace a vyzuje se z papučí, neváhejte a kalhotky se žhavými uhlíky mu do papučí nasypte a znovu se skryjte v koši, teď už jen shlédnete, jak to se sousedem dopadne, píšťalka se bude znovu určitě radovat.

10. The Enlightenment (Poučení)
Ihned, jakmile se ocitnete na pláži, vydejte se doleva a po schodech nahoru pro rybářskou síťku, pak hned doprava, kde seberte kost. Sejděte dolů po schodech, na pláži seberte mořského ježka. Pokračujte doleva, seberte kriketovou pálku, poté plavky, které si na kabinku odložila sousedova žena, pak vlevo nad lehátkem si pohrajte pomocí rybářské síťky s páskem na nářadí, tak vám dolů spadnou kleště, které použijte na vypouštěcí ventil, z loužičky vody seberte chobotnici. Jděte doprava a po schodech nahoru, kde použijte podprsenku na melouny a kriketovou pálku postavte před slona, sejděte dolů a ježka vložte do turbanu na stánku. Seberte dalšího mořského ježka, vydejte se doleva a položte ho na lehátko, pak podprsenku s melouny použijte na lampu. Vydejte se znovu zadem k bazénku, kde na lehátko položte olej a k pejskovi dejte kost, seběhněte dolů a do krámku s turbany vložte chobotnici, vyběhněte po schodech nahoru, kde se schovejte do sudu, odkud teď naprosto z bezpečí sledujte, jak to vše se sousedem pěkně zatočí, píšťalka bude mít určitě radost.

11. Neighbour over board! (Soused přes palubu!)
Neighbours from Hell 2 Hra se blíží ke konci, začíná přituhovat, teď již máte pět lokací, takže honem na to! Nejdříve tedy vytáhněte z pisoáru dezinfekční kuličky, poté vlevo seberte bombu se stlačeným vzduchem. Vraťte se zpět a sejděte po schodech dolů do podpalubí, kde vytáhněte hřebík, na kterým je zavěšený obraz, ze skříňky vyberte minci 1 EURO a vpravo seberte salám. Vyjděte po schodech nahoru a hned se vydejte po schodech nahoru k nevrlé bábě, seberte hasící přístroj, psovi dejte salám, prohledejte kabelku a vezměte z ní pilník. Rychle pokračujte doleva, sejděte po schodech dolů, kde si pohrajte s pilníkem na lanku, přidržujícím záchranný člun, pak rychle doprava, bombu se stlačeným vzduchem použijte na záchrannou vestu, hasící přístroj pak na potápěčskou výbavu, honem se vraťte doleva a seberte další bombu se stlačeným vzduchem, rychle zpátky doprava, počkejte až se bába vydá pochrupávat, pak po schodech nahoru a doleva. Zde použijte minci na telefonní automat, stlačený vzduch na klukovu trumpetu, dezinfekční kuličky vhoďte do misky s bonbóny, pilníkem přehoďte cedulky na toaletách, hřebík připevněte na rybářský prut vlevo u zábradlí a seběhněte po schodech dolů se schovat za noviny do lehátka, odkud se už jenom škodolibě radujte ze sousedových trablů, vyplývajících z vašich pastiček, píšťalka bude hvízdat, jako lokomotiva, na to můžete vzít jed.

12. Action! (Akce!)
Nejdříve tedy na pláži prohlédněte vybělenou kostru, z které seberte dýku. Počkejte, až nad vámi matka odejde doprava, pak se vydejte nahoru a vlevo seberte plechovku červené barvy. Vraťte se zpět, pokračujte doprava, počkejte, až nad vámi zmizí soused i s matkou, pak jděte nahoru, zde vezměte vlevo z hnízda rubín a vpravo na stromě seberte lep. Projděte ještě výš, tam seberte kukuřičný klas a ze země páčidlo, vraťte se zpět a schovejte se do sochy. Pokud chcete získat i bonus, počkejte, až bude vzduch čistý a sejděte dolů, odbočte doleva a páčidlo použijte na zabedněný lom, získali jste dynamit. Vlezte si do vozíku a počkejte, až kolem vás projde soused, nechejte ho si zaplavat, vyčkejte, až odejde z této lokace, pak vyskočte a běžte v jeho stopách doprava. Čekejte pod schody tak dlouho, až se vrátí z věže zpět a odprýskne i s matkou doleva, pak rychle vylezte, na kamennou desku použijte páčidlo, získali jste druhý rubín a 1 EURO, pokračujte nahoru, kde zasaďte oba rubíny do očí sochy, roztočíte tak vpravo brusné kolo, o které si nůž nabruste. Sejděte dolů a ostrým nožem nařízněte lano nad kamennou deskou, sejděte dolů po schodech a jděte doleva. Počkejte, až nad vámi bába zmizí, pak jděte nahoru a dynamit vložte mezi doutníky, barvu vylijte na lavičku a rychle znovu dolů. Zde na umělého býka použijte lepidlo, vydejte se doprava, na mincovní automat u lodičky použijte minci a papouškovi podejte kukuřičný klas, pak jděte po schodech výš a schovejte se do sochy, připravte se na rodeo a hvízdot píšťalky na ukazateli sousedova vzteku.

13. Eat and be eated (Jíst a být snězen)
Ihned seberte z pytle cementový prach, sejděte dolů po schodech, vpravo z trsu utrhněte pálivou papričku, pokračujte doleva, kde ze země seberte kostru hlavy piraně, kuřecí stehýnko a láhev Tequily, pokračujte dál nahoru po schodech, vpravo vezměte ze země sklenici od marmelády, počkejte, až bude dále napravo čistý vzduch, pak se tam vydejte a jděte nahoru po schodech, kde seberte ze země kamennou ruku sochy a utrhněte modrou květinu. Rychle se vraťte zpět dolů, odbočte doleva, do korýtka vložte květinu a na koupelnovou sůl použijte cementový prach. Teď musíte být hodně rychlí, utíkejte doprava, masožravé rostlině dejte kuřecí stehýnko a hned nato piraní hlavu, do sklenice s vodou nalijte Tequilu a do jídla vložte sousedovi papričku. Honem sejděte dolů, jakmile se dá soused do pohybu přejděte doleva, do prázdné sklenice od marmelády poberte termity. Poté, co bába opustí lokaci, jděte doprava a láhev s termity vložte do piknikového koše a vraťte se zpět. Použijte ruku sochy na táhlo od mechanického býka, vyběhněte nahoru a zvedněte ze země vosí hnízdo, rychle se vraťte zpět dolů. Zde si pohrajte se zavěšením vosího hnízda na visící hračku (Pinatu) a potom si hupněte do vozíku, odkud se zájmem sledujte další běh událostí. Pokud jste dodrželi tento postup, pak si zacpěte uši, píšťalka si přijde na své.

14. Do not Panic! (Nepanikařte!)
Neighbours from Hell 2 Takže sousedova dovolená končí, vaše prázdniny také, jste na lodi a míříte si to domů. Hned poté, co si soused vyšlápne nahoru, jděte doleva pro koberec a položte ho zpět vpravo na nákladový otvor, vraťte se doleva, seberte náboje do signální pistole a vyšlapte po schodech nahoru. Zde počkejte, až se soused na pravé straně vyblbne se signální pistolí a zmizí dolů, pak tam vejděte a vložte náboj do pistole. Poté seberte střepy na zemi, pod rohožkou najdete papírek s číselným kódem a v bábině kabelce prášky na spaní. Sejděte dolů a na řemen nad nákladovým prostorem použijte střep (trošku si s tím naposledy pohrajete), následujte souseda, uděláte si tak jedno kolečko dokola. Poté, co soused spolkne vaši past i s navijákem, seberte dole ryby, jděte za ním doleva a nahoru, jednu rybu položte do květináče a vraťte se dolů, jděte doprava a zde vyčkejte věcí příštích. Jakmile půjde šmírovat do sprchy a vydá se zpět nahoru, jděte i vy doleva ke sprchám, počkejte, až sousedova žena do nich vstoupí, pak položte druhou rybu na kbelík, který vystrčila ze sprch a seberte i hadr vpravo od něj. Pak vyjděte nahoru, hadrem utřete ušpiněné sklo, do kterého vrazí papoušek, seberte mu z krku klíček a rychle sejděte zpět dolů. Jděte doprava a po schodech nahoru, klíčkem si otevřete dveře od kormidelníkovy kajuty, vyjděte k němu nahoru a do grogu mu vložte prášky na spaní. Jakmile usne a svalí se, použijte papírek s číselným kódem na kormidlo a rychle seběhněte dolů, kde se schovejte za noviny v pravém lehátkovém křesílku, odtud shlédnete z bezpečí vše, co jste na souseda políčili a píšťalka vám to naposledy odpíská. Tak to je vše, následuje animace, ve které spatříte poslední sousedova muka a váš rovněž poslední vydařený trik.

Autor:
  • Nejčtenější

Nejsem zlatokopka, brání se nová přítelkyně jednoho z nejbohatších streamerů

novinky 18. 7. 2024 26

Populární herní streamer Felix Lengyel, známý fanouškům pod přezdívkou xQc, daroval své nové...

Zaplatil půl milionu, aby si mohl chvíli zahrát s populární streamerkou

novinky 21. 7. 2024 19

Fanoušek vydražil v internetové aukci možnost zahrát si počítačové hry s populární streamerkou...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

S černým samurajem v Japonsku tvrdě narazili. Vydavatel se omlouvá

novinky 23. 7. 2024 58

Připravovaná hra Assassin’s Creed Shadows zasazená do feudálního Japonska vyvolala nevoli zejména...

Hráč dostal ban na deset let, hned po návratu navázal na původní hádku

novinky 24. 7. 2024 4

Uživatel oblíbeného internetového fóra Something Awful dostal v roce 2013 zákaz na sto tisíc hodin...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Šel jsem si pro výpověď, místo toho mě povýšili, vzpomíná režisér Cyberpunku

novinky 20. 7. 2024 5

Vývojář Pawel Sasko z polského studia CD Projekt prozradil, že když si ho před časem vedení...

Hráč dostal ban na deset let, hned po návratu navázal na původní hádku

novinky 24. 7. 2024 4

Uživatel oblíbeného internetového fóra Something Awful dostal v roce 2013 zákaz na sto tisíc hodin...

S černým samurajem v Japonsku tvrdě narazili. Vydavatel se omlouvá

novinky 23. 7. 2024 58

Připravovaná hra Assassin’s Creed Shadows zasazená do feudálního Japonska vyvolala nevoli zejména...

Mobilní Mortal Kombat: Onslaught vydržel jen rok, v říjnu ukončí provoz

novinky 23. 7. 2024 0

Mobilní akční hra na hrdiny Mortal Kombat: Onslaught ukončí rok po spuštění provoz. Oznámení...

Star Wars Outlaws doprovodí nejdražší marketingová kampaň v historii Ubisoftu

novinky 23. 7. 2024 8

Ředitel Ubisoftu Yves Guillemot se nechal slyšet, že od chystané akční hry Star Wars Outlaws...

Jak vyzrát na citlivou pokožku miminek?
Jak vyzrát na citlivou pokožku miminek?

40 testerek vyzkoušelo intenzivní zklidňující balzám pro velmi suchou, citlivou i atopickou pokožku Atoderm Intensive baume od Biodermy. Jak balzám...

Za celosvětový kolaps IT systémů může nečekaně absurdní chyba

Nepovedená aktualizace bezpečnostního softwaru společnosti Crowdstrike způsobila pád počítačů a serverů s operačním...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s odbavováním letů,...

Rozvádím se, oznámila dubajská princezna na Instagramu manželovi a jeho milenkám

Dubajská princezna Mahra (30) a její manžel šejk Mana Bin Mohammed Al Maktúm (25) se po loňské svatbě rozvádí. Dcera...

Sto tun obilí za hodinu. Na Hané mají výjimečný kombajn, jeden z patnácti na světě

Až sto tun obilí dokáže za hodinu sklidit nový kombajn CR11 firmy New Holland, který vyjel do obilných lánů v okolí...

Ruská kráska Sofja Lebeděva šla donaha v seriálu Vikingové: Valhalla

Bývalá gymnastka Sofja Lebeděva (30) potěšila fanoušky seriálu Vikingové: Valhalla, když se v jedné ze scén nového dílu...