Byla by to docela fajn bojovka, kdyby nebyla tak nenažraná

  16:21aktualizováno  16:21
Postavit proti sobě zombíky, kteří se doslova rvou na kusy v arénách, to je lákavý nápad. Ovšem, hru si díky platebnímu modelu pořádně neužijete.
45

Zombie Deathmatch

Platforma: Android, iOS

  • Slušné množství úderů
  • Zajímaví bojovníci
  • Platební model
  • Špatně reagující ovládání

Zombie Deathmatch sází na popularitu nemrtvých, v hlavní roli jsou tak právě oni. A tvůrcům nechybí fantasie, takže tu narazíte na svérázné druhy zombíků. Ať už klauna, kovboje nebo rockového muzikanta.

Ti se proti sobě postaví v několika arénách, kde je nepřekvapivě jejich úkolem porazit soupeře. Kromě toho jsou tu ještě nepovinné úkoly ve stylu „použijte ten či ten typ útoku“ nebo „dokončete zápas s 60 % zdraví“.

Za co se platí

Free 2 Play

Stažení vás sice nic nestojí, ale ve hře je zpoplatněna hromada činností a předmětů. Titul se tváří, že se obejdete i bez placení, ale bez něj bude hodně testovaná vaše trpělivost. Podobný platební model volí spousta zástupců konkurence, jenže ve většině případů není tak vlezlý.

Pokud je splníte, dostanete jako odměnu stříbrné mince. Ty využijete v obchodě, kde nakupujete nové bojovníky, zbraně, brnění a další vylepšení.

Zombíci spadají do tří tříd, operuje se s mnohokrát viděným systémem, kdy je typ A vhodnější pro boj s typem B, ale nevhodný pro boj s typem C. Nic originálního.

Díky tomu je důležité mít ve své „stáji“ minimálně tři nemrtvé, protože do některých bojů nejste vpuštěni, pokud nevlastníte určitý druh oživlé mrtvoly.

Fotogalerie

Tím pádem ale musíte vylepšovat několik zombíků, což není vůbec levné. A hra vám bude dávat na každém kroku najevo, že vaše peníze jsou více než vítány. Kromě toho, že potřebujete energii pro vstup od zápasů, která se rychle vybijí, ale pomalu nabíjí (dokonce se nedoplní ani, když poskočíte na novou úroveň), tak nákup nových schopností obvykle trvá nějakou dobu, pokud ho nezrychlíte prémiovými zlatými cihličkami. A aby toho nebylo málo, zombíci jsou docela drazí a ušetřit na ně jen díky odměnám za hraní trvá velmi dlouho.

Samotné zápasy jsou zábavné. Sympatické je, že je k dispozici poměrně velké množství standardních, speciálních i brutálních dokončovacích úderů. Máte tak šanci dávat dohromady působivé kombinace útoků.

Ne vždy je to ale snadné, ovládání nereaguje zrovna ideálně a velmi často nešlo aktivovat konkrétní pohyb.

Vizuálně je titul průměrný, nevypadá úplně zle, ale neuškodila by větší detailnost a někdy vypadávají textury. Zvuky jsou fajn.

Dojem nezkazí docela vtipný příběh, který samozřejmě není kdovíjak propracovaný, ale neurazí.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

45 %

Čtenáři

0 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 0 čtenářů

Témata: zdraví, peníze, zombie

Nejčtenější

Další z rubriky

Najdete na iDNES.cz