Ve Wrong Way Racing jezdíte v protisměru. A máte to zadarmo

aktualizováno 
V jednoduchosti je síla. Ovšem ne pokaždé je to dostatečná síla k tomu, aby se jednoduchý nápad proměnil v hit.
60

Wrong Way Racing

Platforma: Android, iOS

  • Dobrý nápad
  • Tvůrce hru průběžně aktualizuje
  • Zdarma
  • Rychle omrzí

Wrong Way Racing | foto: Ondřej Zach

Ve Wrong Way Racing se chopíte ovládání černého vozítka, se kterým musíte co nejdéle kroužit po dráze a bez nárazu. Ideálně 500 kol. Háček je v tom, že váš vůz jede opačným směrem než ostatní.

Obchodní model

Hra je zdarma a neobsahuje mikrotransakce. Čas od času se ve hře zobrazí celoplošná reklama (nikdy ne při hře).

Všechno to zní hodně jednoduše. Dotknete se displeje a autíčko přejede z jednoho pruhu do druhého. Stačí tedy sledovat ostatní auta a přejíždět z pruhu do pruhu. V praxi zjistíte, že to tak snadné není.

Auta sice přijíždějí z pruhu do pruhu plynule, jenže i tak se stane, že zazmatkujete a rychle si nespojíte, v jakém jste pruhu vy a v jakém ostatní.

Wrong Way Racing

Wrong Way Racing

Wrong Way Racing

Wrong Way Racing

V první verzi hra vyšla pouze s jedním okruhem, aktuálně už jsou k dispozici tři. Klasický ovál lze nahradit osmičkou či klikatější dráhou s hrbolky, která svádí ještě více k chybě.

Autor vsadil na milou retro grafiku, hru si lze stáhnout zdarma a určitě stojí za vyzkoušení, pokud si chcete ukrátit krátkou chvíli. Problém je ovšem jinde: hra ztrácí velmi rychle na zábavnosti.

Těžko říct, proč to tentokrát nefunguje, ale nemám chuť překonávat svoje staré rekordy. Ne vždy je jednoduchý nápad zárukou úspěchu. Za vyzkoušení ovšem stojí.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

60 %

Čtenáři

43 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 25 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Najdete na iDNES.cz