Supreme Heroes je chytlavá hra plná superhrdinů

  10:01aktualizováno  10:01
V Supreme Heroes si vytvoříte vlastního komiksového hrdinu, kterého budete vysílat do bitev s ostatními hráči. Moc toho sice neovlivníte, ale je to celkem zábava.
75

Supreme Heroes

Platforma: Android, iOS

  • Stovky možností úpravy vzhledu superhrdiny
  • Spousta předmětů
  • Komiksová stylizace
  • Automatické souboje
  • Občasné dlouhé načítání

Nový projekt od společnosti EA nazvaný Supreme Heroes sází na stylové komiksové pojetí. Do příběhu jste zasvěceni přes kreslené obrázky, což se ke hře plné hrdinů a záporáků skvěle hodí. Na počátku si vytvoříte postavu. K dispozici máte hromadu možností úpravy vzhledu, fantazii se meze nekladou.

Až se dostatečně vyřádíte, můžete se směle pustit do hraní. Jeho důležitou součástí jsou souboje jeden na jednoho. V seznamu protivníků si zvolíte toho, se kterým hodláte poměřit síly, a pak už jen čekáte, jak bitka dopadne.

Nijak ji neovlivňujete, probíhá automaticky. Proto je důležité zajistit, aby byl váš hrdina na dostatečné úrovni. Postavu vylepšujete ve třech základních aspektech, kterými jsou útok, obrana a pohyblivost. Zkušenostní body získáváte právě za souboje, ale také za mise.

Fotogalerie

Ani těch se přímo neúčastníte. Vyberete si misi ze seznamu, stisknete tlačítko a za pár vteřin se objeví okno s výsledkem. Samotný průběh daného úkolu ani nevidíte (až na výjimky v podobě soubojů).

Není to kdovíjak zábavné, ale na druhou stranu právě v misích získáváte hromadu zkušenostních bodů, bonusových předmětů (brnění, prsteny nebo také plechovky s pitím) a speciálních karet. Jak vybavení, tak karty slouží k úpravě statistik postavy. Karty i vybavení je možné dál vylepšovat.

Ve hře se vyskytuje několik druhů platidel. Téměř všechny činnosti něco stojí. Ať už se chcete zúčastnit bitky, nebo mise, musíte za to zaplatit. Čas od času samozřejmě nemáte dostatek zdrojů, pak můžete zakoupit některé z platidel za skutečné peníze, ale tlačeni do toho rozhodně nejste. Hrát se dá i bez investování reálné měny.

Supreme Heroes jsou hutným projektem, který nabízí spoustu možností úprav hlavní postavy. Je škoda, že akční složka probíhá naprosto automaticky a hráč do ní nemůže zasahovat. Menší výtky máme i k poměrně dlouhému načítání. Ale jinak jde o velmi povedený titul.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

75 %

Čtenáři

80 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 13 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

Super Mario Run

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I přes původní obavy...

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

Najdete na iDNES.cz