Stick Stunt Biker 2 jsou závody, ve kterých vás popraví třeba i pila

aktualizováno 
Závodění někdy může být brutální. Zejména pokud jsou největším nepřítelem prostředí a čas. Titul Stick Stunt Biker 2 využívá jednoduché, ale sympatické grafiky, která lehce potlačuje surovost hráčových smrtí. A ty jsou zde velmi časté.
70

Stick Stunt Biker 2

Platforma: Android, iOS

  • grafické pojetí
  • pestré způsoby, jak zemřít
  • dostatek muziky za málo peněz
  • nulová originalita
  • není jasné, kdy je pro další postup třeba platit

Stick Stunt Biker 2 jsou jednoduché ale zábavné závody, které staví na brutalitě a absurdním fyzikálním modelu. V základu jsou bezplatné a lze je tedy doporučit.

Ve hře nesoupeříte s jinými závodníky, úkolem je dostat se jednoduše do cíle. Hra závodní výkon hodnotí jednou až třemi hvězdičkami v závislosti na vašem čase. Není však výjimkou, že hráč do cíle vůbec nedojede.

Pokud totiž motorkář nedopadne správně, čeká ho mnohdy hrozivá smrt. Může si například urazit hlavu, rozlomit se v trupu či zarazit tělo do překážky.

Díky jednoduchému vizuálnímu ztvárnění to působí vesele, ale s realističtější grafikou by hra byla značně krvavá. Tratě jsou totiž plné absurdních zakřivení i morbidních nástrah. Jezdce tak může rozetnout například ozubené kolo.

Stick Stunt Biker 2

Cílem v jednotlivých závodech je optimalizovat rychlost. Někdy je třeba projet část trati s minimálním brzděním, což vyžaduje perfektní dopady. Jindy naopak musíte lehce zpomalit, a cílovou plošinu tak nepřelétnout.

Hru lze ovládat buď gyroskopem, nebo dotykem prstů. První varianta působila poněkud nemotorně, dotykovému ovládání však nic vytknout nelze.

Závodění je svižné a pobaví. Titul sice není ničím výjimečný, v základu je však zdarma a svůj účel rozhodně plní. Řadu nových motocyklů navíc můžete odemykat samotným hraním, stačí získat kýžený počet hvězdiček. Někdy však vývojáři požadují ještě dodatečnou laskavost na Facebooku.

Stick Stunt Biker 2

Model ke hraní zdarma u podobných titulů představuje problém kvůli pochybné obtížnosti. Nikdy není zřejmé, zda ještě lze zlepšit vlastní schopnosti a dosáhnout perfektního výkonu, nebo jestli hra již pro další postup vyžaduje finanční investici. Titul nicméně i bezplatně nabízí přijatelnou hrací dobu a solidní zábavu.

Za základní cenu nula korun tak hru rozhodně lze doporučit. Pobaví, neurazí a zkrátí dlouhou chvíli. Zábavu na dlouhé večery však nečekejte.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

70 %

Čtenáři

39 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 41 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Zkuste s obřím monstrem zničit město, hrát lze zdarma

Smashy City

Smashy City volí velmi jednoduchý, ale lákavý koncept, kdy se obří monstrum snaží zničit celé město. Destrukce je...

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Najdete na iDNES.cz