Stick Stunt Biker 2 jsou závody, ve kterých vás popraví třeba i pila

aktualizováno 
Závodění někdy může být brutální. Zejména pokud jsou největším nepřítelem prostředí a čas. Titul Stick Stunt Biker 2 využívá jednoduché, ale sympatické grafiky, která lehce potlačuje surovost hráčových smrtí. A ty jsou zde velmi časté.
70

Stick Stunt Biker 2

Platforma: Android, iOS

  • grafické pojetí
  • pestré způsoby, jak zemřít
  • dostatek muziky za málo peněz
  • nulová originalita
  • není jasné, kdy je pro další postup třeba platit

Stick Stunt Biker 2 jsou jednoduché ale zábavné závody, které staví na brutalitě a absurdním fyzikálním modelu. V základu jsou bezplatné a lze je tedy doporučit.

Ve hře nesoupeříte s jinými závodníky, úkolem je dostat se jednoduše do cíle. Hra závodní výkon hodnotí jednou až třemi hvězdičkami v závislosti na vašem čase. Není však výjimkou, že hráč do cíle vůbec nedojede.

Pokud totiž motorkář nedopadne správně, čeká ho mnohdy hrozivá smrt. Může si například urazit hlavu, rozlomit se v trupu či zarazit tělo do překážky.

Díky jednoduchému vizuálnímu ztvárnění to působí vesele, ale s realističtější grafikou by hra byla značně krvavá. Tratě jsou totiž plné absurdních zakřivení i morbidních nástrah. Jezdce tak může rozetnout například ozubené kolo.

Stick Stunt Biker 2

Cílem v jednotlivých závodech je optimalizovat rychlost. Někdy je třeba projet část trati s minimálním brzděním, což vyžaduje perfektní dopady. Jindy naopak musíte lehce zpomalit, a cílovou plošinu tak nepřelétnout.

Hru lze ovládat buď gyroskopem, nebo dotykem prstů. První varianta působila poněkud nemotorně, dotykovému ovládání však nic vytknout nelze.

Závodění je svižné a pobaví. Titul sice není ničím výjimečný, v základu je však zdarma a svůj účel rozhodně plní. Řadu nových motocyklů navíc můžete odemykat samotným hraním, stačí získat kýžený počet hvězdiček. Někdy však vývojáři požadují ještě dodatečnou laskavost na Facebooku.

Stick Stunt Biker 2

Model ke hraní zdarma u podobných titulů představuje problém kvůli pochybné obtížnosti. Nikdy není zřejmé, zda ještě lze zlepšit vlastní schopnosti a dosáhnout perfektního výkonu, nebo jestli hra již pro další postup vyžaduje finanční investici. Titul nicméně i bezplatně nabízí přijatelnou hrací dobu a solidní zábavu.

Za základní cenu nula korun tak hru rozhodně lze doporučit. Pobaví, neurazí a zkrátí dlouhou chvíli. Zábavu na dlouhé večery však nečekejte.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

70 %

Čtenáři

39 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 41 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

Super Mario Run

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I přes původní obavy...

Najdete na iDNES.cz