Hra na motivy animovaného filmu nabízí spoustu draků. A načítání

aktualizováno 
Svět plný draků a severských bojovníků v School od Dragons není určen pro slabší přístroje.
65

School of Dragons

Platforma: Android, Android

  • Známé prostředí a postavy
  • Dostatek činností
  • Technické nedostatky
  • Časté načítání
  • Nepřesné ovládání

Pokud takový vlastníte, objeví se varování, že nesplňuje minimální požadavky (například nejméně 1,2 GB RAM) a počítejte s tím, že se hra bude dost "cukat". Přitom grafika je slušná, ale nikterak úchvatná. Ale ani pokud jste šťastným majitelem slušného telefonu či tabletu, nevyhnete se častému načítání. Symbol loadingu vyskočí při každé druhé činnosti.

School of Dragons

School of Dragons

School od Dragons vás vezme do světa Vikingů, ve kterém společně žijí severští bojovníci a draci. Vy si na počátku vyberete vejce draka, který vám vyhovuje, a začnete ho vychovávat tak, aby se z vás stal dračí jezdec.

Vztahu draka a hráče je věnována velká pozornost. Musíte tak zajistit, aby se vaše oheň chrlící ještěrka cítila dobře, nebyla hladová a podobně. Během hraní také zjistíte více o historii lidí a draků.

Fanoušky filmu potěší, že se potkají se starými známými, kteří jim často zadávají různé úkoly. Jejich náplň není extrémně variabilní, ale většinou nejsou nudné. Kromě toho jsou k dispozici i další činnosti jako provádění pokusů v laboratoři, rybaření nebo farmaření. Můžete se také účastnit lekcí ve škole pro draky a jejich jezdce. Zkrátka je neustále co dělat.

Fotogalerie

Akční pasáže, ve kterých létáte na zádech draka, trošku komplikuje nedoladěné ovládání. Je to citelné hlavně v misích, kde máte sbírat různé předměty nebo prolétávat například kruhy. Není snadné navádět draka přesně tam, kam byste rádi.

Tvůrci označují titul jako hromadnou online hru na hrdiny, ale to je trochu přehnané tvrzení. Jiní hráči se tu prohánějí, ale interakce s nimi je omezená. Neútočíte na ně a málokdy děláte něco společně. Občas se jen účastníte stejných aktivit.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

65 %

Čtenáři

66 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 30 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz