Samurai vs. Zombies Defense 2 je zábavným bráněním se monstrům

aktualizováno 
Ačkoliv se to na první pohled nemusí tak jevit, spadá Samurai vs. Zombies Defense 2 do žánru "tower defense", ve kterém jde o to uchránit jistou stavbu před náporem nepřátel, v tomto případě zombíků různých typů.
90

Samurai vs. Zombies Defense 2

Platforma: Android, Android

  • návyková hratelnost
  • různé možnosti vylepšení
  • v určité fázi vysoká obtížnost bez placení

Samurai vs Zombies Defense 2

Vtip je v tom, že se to celé neodehrává z pohledu shora, nýbrž ze strany ve stylu dvourozměrných arkád. Ovládáte jednoho z hrdinů japonské mytologie, například samuraje či ronina, s nímž můžete chodit tam a zase zpátky. Základní útoky na blízko a na dálku vykonává hrdina automaticky, jakmile se k němu přiblíží nepřátelé.

Na hráči tak zůstává hospodaření s útoky speciálními, stejně jako využívání bonusových předmětů například na doplnění zdraví. Předně ovšem musí vhodně zrekrutovat svou malou armádu bojovníků. Bojovníky různých typů můžete vyvolávat tak, jak vám na to stačí příslušné bodíky.

Zatímco počáteční úrovně jsou velmi jednoduché a hra zavání nudou, již poměrně záhy ukáže své kvality naplno a dostojí návykové pověsti žánru.

Fotogalerie

Mezi jednotlivými úrovněmi můžete své bojovníky a jejich pomocníky pochopitelně vylepšovat. Jako správná free2play hra k tomu Samurai vs. Zombies Defense 2 poskytuje přehršle možností a k některým se dostanete výrazně jednodušeji tak, že si je zkrátka koupíte za skutečné peníze.

Hru lze však vcelku dobře hrát i bez peněz, byť se přibližně za hodinku dostanete do fáze neustálého opakování úrovní, abyste si vydělali nějaký ten virtuální peníz, protože přirozený herní spád už na rozvoj dostatečně silných schopností nestačí.

Odběhnout si ale můžete také do dobře řešené on-line hry, ve které se utkáte s podobně silnými hráči o různé trofeje a samozřejmě také o peníze.

Jednoznačně musíme pochválit krásně vykreslené grafické zpracování, jež hru definitivně vyzdvihuje nad řadu žánrových konkurentů. 

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

90 %

Čtenáři

68 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 60 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

Najdete na iDNES.cz