Red Bull Kart Fighter 3 vám zadarmo moc nedovolí

aktualizováno 
Stovky závodů na motokárách patří k základní výbavě snad všech mistrů světa v důležitých sériích automobilových závodů. Vyzkoušet si je můžete také na mobilu.
65

Red Bull Kart Fighter 3

Platforma: Android, iOS

  • zábavný jízdní model
  • hodně tratí a motokár
  • vyhrané odměny jsou moc nízké

Red Bull Kart Fighter 3

Red Bull je na poli motoristického sportu velmi činný, a tak nepřekvapí, že se svou značku snaží zužitkovat také na poli mobilních her. Jeho jméno tak nese už třetí díl závodní hry Kart Fighter 3, ve které se budete ve vysoké rychlosti snažit ukočírovat neposedné motokáry se zpočátku nevyzpytatelným jízdním modelem.

Red Bull Kart Fighter 3

Red Bull Kart Fighter 3

Hra je ke stažení zdarma a mohlo by se zdát, že Red Bull její vývoj zaplatil jako součást své propagace a jako profit mu bude stačit marketingový přínos. Chyba lávky. Red Bull Kart Fighter 3 patří do kategorie titulů, které z vás tahají peníze poměrně nekompromisně.

V rámci kariéry si pochopitelně můžete vyjezdit všechny různé káry i přístup do šampionátů. Ale jde to strašlivě pomalu.

Red Bull kódy

Red Bull hru používá také pro propagaci v rámci značky. Můžete do ní proto vložit speciální kódy, které lze získat při některých akcích firmy či nákupem jejích produktů. Získáte za ně různé výhody, zejména pak peníze.

Prakticky už od prvních závodů je konkurence poměrně silná a nenechá vás vyhrát jen tak. Když už se vám to podaří, bude vám odměnou vcelku směšný obnos herní měny, za který si novou káru nekoupíte a dokonce vám nebude stačit ani na žádné vylepšení.

Buď tedy budete závodit stále dokola na stejných tratích, nebo přistoupíte na nabídku tvůrců a postup si zjednodušíte nákupem některého z balíčků herní měny za skutečné peníze.

Fotogalerie

Závody jsou přitom zábavné a napínavé. Každá motokára má specifický jízdní model a podle toho s ní musíte v zatáčkách zacházet.

Vozy si můžete vylepšovat v garáži trvale, ale je možné si před závodem koupit také jednu z takzvaných "divokých karet", jež vám poskytnou jednorázovou výhodu, například v podobě vyšší akcelerace či lepšího průjezdu zatáčkami. Ale i tyto karty jsou relativně drahé a pokud se vám daný závod zrovna nepovede, jsou karta i peníze nenávratně fuč.

Přestože je Red Bull Kart Fighter 3 v jádru dobrou hrou, uměle zpomalený postup ho velmi sráží. Pokud nehodláte investovat skutečné peníze, pravděpodobně vás od dalšího hraní brzy odradí.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

65 %

Čtenáři

21 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 20 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Zkuste s obřím monstrem zničit město, hrát lze zdarma

Smashy City

Smashy City volí velmi jednoduchý, ale lákavý koncept, kdy se obří monstrum snaží zničit celé město. Destrukce je...

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

ČPZP se stará o zdraví a pohodu nastávajících maminek i jejich dětí
ČPZP se stará o zdraví a pohodu nastávajících maminek i jejich dětí

Začátek nového života přináší do rodiny spoustu radosti, ale i starostí. Doprovází ho obavy o zdraví, změna režimu a zařizování nezbytné výbavičky pro miminko. Pomoc přichází z nejrůznějších stran. Od rodiny, přátel. Víte ale, že Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nabízí maminkám až 3 000 Kč?

Najdete na iDNES.cz