Nechat pářit monstra je zábava, ale docela drahá

aktualizováno 
Už to začíná být hodně ohraná písnička. Potenciálně zábavný titul Monster Legends doplácí na chamtivý platební model.
40

Monster Legends

Platforma: iOS, Android

  • Spousta monster
  • Roztomilá grafika
  • Hromada reklam
  • Bez peněz zdlouhavé

Monster Legends

Monster Legends

Hra Monster Legends byla původně určena pro Facebook, ale aktuálně je k dispozici i verze pro přístroje s Androidem a systémem iOS. V Monster Legends budujete malou vesničku tvořenou odlišnými budovami. Ty slouží především k péči o různá monstra.

Je jich připravena slušná řádka a je nutné jim stavět příbytky, živit je a dokonce je mezi sebou nechat pářit, a díky tomu získávat nové kreatury. Je chytlavé zkoušet kombinace monster a napjatě čekat, co z toho vzejde.

Za co se platí

free 2 play

Hra je zdarma, neustále ovšem otravuje s propojením přátel na Facebooku. Placenou měnou jsou diamanty, které hru urychlí. Kromě časovačů je ve hře ještě energie, která podmiňuje vstup do bitev. Hráč tak musí čekat, nebo využít právě diamanty.

Zrůdy ovšem nemáte jen pro to, abyste se jimi kochali, jsou určeny i k boji. Kvůli tomu také disponují několika unikátními útoky, které přibývají ve chvíli, kdy se zvyšuje jejich úroveň. A to buď tak, že je krmíte, nebo právě díky vítězstvím v bitvách.

Ty nejsou složité, pokud jde o ovládání, ale zase v nich hraje roli určitá míra strategie. Monstra disponují několika údery, které zastupují odlišné elementy, a každý tak má jiný účinek na protivníka. Navíc je k dispozici mnoho předmětů, které výrazně ovlivní (ne)úspěch.

Pokud vás omrzí poměřovat své taktické schopnosti s umělou inteligencí, je součástí možnost soupeřit s živými spoluhráči. Ne nadarmo je vyžadováno neustálé připojení k internetu. Jde o titul původně určený pro Facebook, takže hodně sází na využívání této sociální sítě.

Fotogalerie

Neustále vás zaplavují upozornění, že pokud dáte přátelům na Facebooku vědět o tom či tom, tak získáte odměnu. Hra je s tím dost otravná a vaši přátelé na Facebooku by jistě byli nadšení, kdyby jim na profilu desetkrát denně vyskočila nějaká žádost ze hry.

Dost otravují i reklamní okna, která vám nabízejí balíčky různých předmětů. Peníze po vás budou žádány často a občas ne úplně lidové částky. Prémiovým platidlem jsou diamanty a bez nich bude spousta činností (stavba budov atd.) trvat velmi dlouho. Mluvíme tu o hodinách. Speciální energii potřebujete i pro vstup do bitev a i ta vám rychle dojde. Buď si tak počkáte, než se doplní, nebo plaťte. Později je tak titul bez investic dost zdlouhavý.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

40 %

Čtenáři

34 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 52 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Najdete na iDNES.cz