Manuganu je náročná, ale povedená hopsačka zdarma s indiánským hrdinou

aktualizováno 
Manuganu je vizuálně i herně skvěle zvládnutá skákačka, která prověří vaši bystrost, hbité prsty i trpělivost. Škoda jen, že je tak krátká.
90

Manuganu

Platforma: Android

  • Povedená grafika
  • Hra je náročná, ale zábavná
  • Variabilní úrovně
  • Hra je docela krátká

Stáhnout z Google play

Manuganu je hopsačkou, ve které se ujmete malého hrdiny, který musí zdolat tři vzhledově rozdílné světy. Manganu běží kupředu sám a vy zajišťujete skákání, vyhýbání se různým překážkám či sklouzávání.

K dispozici je celkem třicet úrovní, kdy veškeré z nich nabízejí alternativní cesty k cíli. Prostředí je přitom sympaticky rozmanité. Narazíte na plošinky, lana, trampolíny, ale také pasti v podobě ostnů, nebo oheň chrlících květin.

Stačí malé zaváhání a přijdete o jeden ze tří životů. Hra se sice průběžně ukládá, ale i tak si některé mise určitě zopakujete.

Fotogalerie

Chce to určitou dávku trpělivosti, ale dá se to zvládnout. Málokdy se dostaví přímo frustrace a chuť mlátit hlavou nebo telefonem/tabletem o zeď.

Hlavním úkolem je dorazit do cíle, ale můžete plnit i sekundární požadavky, jako je sbírání mincí nebo rozbíjení kamenných desek. Za to získáváte hvězdičky, které slouží k otevření bonusových úrovní.

A jsou potřeba, protože hra je docela krátká. Jelikož Manuganu běží sám, levely zdoláte nejdéle za pár minut včetně opakování.

Velkou pochvalu si zaslouží grafické zpracování. Jednotlivé světy vypadají skvěle, jsou nádherně detailní a animace postav je také povedená. Na některých slabších přístrojích se sice hra malinko trhá, ale není to nějak hrozné.

Zvládnuta je i zvuková stránka a ovládání je také bezproblémové. Kombinuje ikony pro různé aktivity s tahy prstem a Manuganu reaguje bez problémů. Nestalo se, aby hlavní hrdina neudělal, co bychom chtěli.

Příjemné je, že hra je úplně zdarma a nevyžaduje žádné investice. Jedinou chybkou na kráse je tak délka, ale jinak jde o jednu z nejpovedenějších skákaček, které na Google Play najdete.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

90 %

Čtenáři

50 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 144 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz