Střílejte podivné existence v nonstop akci Mad Bullets

aktualizováno 
Na téma Divokého západu, pěknou grafiku a nonstop akci vsadila hra Mad Bullets. Byť nepřináší nic nového, pobaví.
80

Mad Bullets

Platforma: iOS

  • Chytlavé
  • Pěkná grafika
  • Nic nového pod sluncem

Stáhnout z App Store

Mad Bullets spadá do kategorie takzvaných kolejnicových stříleček, kdy automaticky procházíte prostředím, v tomto případě v tematice Divokého západu, a pálíte po všem nepřátelsky se tvářícím. Na ulici vás překvapí fracek s prakem, z okna vykoukne desperát, šílený doktor po vás hodí injekční stříkačku a neměl by vás překvapit ani nindža házející hvězdice.

Mad Bullets

Mad Bullets

Jak vidno, autoři vsadili na volnější interpretaci žánru, ale vůbec to nevadí. Je to zábavné a dobře se na to kouká. Zbraň pojme šest nábojů, poté je nutné přebíjet. Trvá to sice jen chvilku, když se ovšem nepřátelé přemnoží, právě tato chvilka vás může stát život. Nabíjet je tak nutné v každém volném okamžiku. Vystřelené projektily či na vás hozené věci lze přitom ještě sestřelit.

Za co se platí

free 2 play

Mad Bullets je ke stažení zdarma, neplatícím se zobrazují reklamy a postupují hrou pomaleji. Pokud se rozhodnete tvůrce podpořit, za peníze lze pořídit vypnutí reklam (zhruba 50 korun), dvojnásobný zisk mincí (zhruba 75 korun) a mince (500 mincí za zhruba 25 korun). Za 1 250 mincí lze pořídit další kulku v zásobníku, za 750 mincí urychlit přebíjení a za 250 mincí prodloužit efekt boostu.

Pálit samozřejmě nemůžete po všem, co se na obrazovce objeví. Ženu v nesnázích osvobodíte, chudákovi se smyčkou kolem krku přestřelíte lano a hostinského či žebráka necháte na pokoji. Poznáte to snadno: kolem nepřátel je červený obrys zatímco nevinné cíle svítí zeleně.

Fotogalerie

K rozstřelení jsou zde samozřejmě sudy, plakáty a další harampádí, které nezřídka ukrývá nějaký bonus. Ale i hrozbu, například bombu. Za nastřádané penízky si posléze celkem tradičně kupujete vylepšení. Střelbou do ukazatele na křižovatce lze ovlivni další cestu, a tedy i prostředí.

Mad Bullets se zcela jistě nestane hrou roku, nicméně v tom, co nabízí, patří k tomu lepšímu. Na odreagování funguje spolehlivě.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

80 %

Čtenáři

57 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 9 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

Super Mario Run

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I přes původní obavy...

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Najdete na iDNES.cz