V Hunger Shark Evolution budete rvát na kusy ryby, želvy i potápěče

aktualizováno 
Uspokojovat choutky neustále hladového mořského predátora přece nemůže být zábava. Ale ona je. A hodně velká.
90

Hunger Shark Evolution

Platforma: Android, iOS

  • Pět druhů žraloků
  • Po technické stránce skvělé
  • Hodně zábavné
  • Delší nahrávací časy

Ve hře Hunger Shark Evolution se ujmete žraloka, který se prohání pod mořskou hladinou a nedělá nic jiného, než loví, aby utišil svůj věčný hlad. Neustále mu klesá ukazatel zdraví, který se doplňuje tehdy, pokud se vám podaří zabít nějakou kořist.

K dispozici je velké množství ryb od pestrobarevných čudliček přes velké tuňáky, mečouny nebo rejnoky až po mořské želvy či jiné žraloky. Ani lidé nebudou v bezpečí, můžete zhltnout potápěče nebo třeba nebožáky tažené za lodí na padáku.

Abyste oběť rozžvýkali, je potřeba se k ní pouze přiblížit, zbytek udělá žralok za vás. Ale ne vždy je to snadné. Někteří tvorové se brání a nenechají se sežrat bez boje. Další jsou zase extrémně rychlí a v cestě se vám ocitnou například miny nebo toxický odpad.

Hunger Shark Evolution

Hunger Shark Evolution

Hunger Shark Evolution

Hunger Shark Evolution

Hra není rozdělen na úrovně, a tak jednoduše hrajete, dokud se nedostane ukazatel životní energie na nulu. Hned od počátku máte k dispozici velké území, které zahrnuje volné moře, korálové útesy, podvodní jeskyně a další zajímavá místa, která překypují životem a díky velice povedené a propracované grafice si vaše oči opravdu užijí.

Jestliže budete žraloka poctivě krmit, bude se vyvíjet a růst. Navíc ho můžete ještě sami vylepšovat ve třech oblastech, které zahrnují skus, rychlost a dočasné zrychlení. Po dosažení desáté úrovně se vám pak zpřístupní další druh žraloka. Dohromady je jich pět a liší se nejen vizuálně, ale mají i specifické vlastnosti.

Fotogalerie

Dále jsou tu i různé předměty, nepříklad ochranná vesta nebo protijed. Za ty se platí mincemi, které získáváte za lovení speciálních zlatých tvorů. V moři také narazíte na artefakty, za které dostanete slušnou finanční odměnu.

Ovládání probíhá dvěma způsoby, z nichž si můžete vybrat: buď tažením prstu po displeji, nebo nakláněním přístroje. První způsob je o něco citlivější, ale oba dva jsou použitelné.

Hunger Shark Evolution je velmi příjemné překvapení. Nejen, že dobře vypadá, ale také se skvěle hraje a bez ohledu na jednoduchý námět vydrží na dlouhé hodiny.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

90 %

Čtenáři

87 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 153 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

Super Mario Run

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I přes původní obavy...

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

Najdete na iDNES.cz