V Hunger Shark Evolution budete rvát na kusy ryby, želvy i potápěče

aktualizováno 
Uspokojovat choutky neustále hladového mořského predátora přece nemůže být zábava. Ale ona je. A hodně velká.
90

Hunger Shark Evolution

Platforma: Android, iOS

  • Pět druhů žraloků
  • Po technické stránce skvělé
  • Hodně zábavné
  • Delší nahrávací časy

Ve hře Hunger Shark Evolution se ujmete žraloka, který se prohání pod mořskou hladinou a nedělá nic jiného, než loví, aby utišil svůj věčný hlad. Neustále mu klesá ukazatel zdraví, který se doplňuje tehdy, pokud se vám podaří zabít nějakou kořist.

K dispozici je velké množství ryb od pestrobarevných čudliček přes velké tuňáky, mečouny nebo rejnoky až po mořské želvy či jiné žraloky. Ani lidé nebudou v bezpečí, můžete zhltnout potápěče nebo třeba nebožáky tažené za lodí na padáku.

Abyste oběť rozžvýkali, je potřeba se k ní pouze přiblížit, zbytek udělá žralok za vás. Ale ne vždy je to snadné. Někteří tvorové se brání a nenechají se sežrat bez boje. Další jsou zase extrémně rychlí a v cestě se vám ocitnou například miny nebo toxický odpad.

Hunger Shark Evolution

Hunger Shark Evolution

Hunger Shark Evolution

Hunger Shark Evolution

Hra není rozdělen na úrovně, a tak jednoduše hrajete, dokud se nedostane ukazatel životní energie na nulu. Hned od počátku máte k dispozici velké území, které zahrnuje volné moře, korálové útesy, podvodní jeskyně a další zajímavá místa, která překypují životem a díky velice povedené a propracované grafice si vaše oči opravdu užijí.

Jestliže budete žraloka poctivě krmit, bude se vyvíjet a růst. Navíc ho můžete ještě sami vylepšovat ve třech oblastech, které zahrnují skus, rychlost a dočasné zrychlení. Po dosažení desáté úrovně se vám pak zpřístupní další druh žraloka. Dohromady je jich pět a liší se nejen vizuálně, ale mají i specifické vlastnosti.

Fotogalerie

Dále jsou tu i různé předměty, nepříklad ochranná vesta nebo protijed. Za ty se platí mincemi, které získáváte za lovení speciálních zlatých tvorů. V moři také narazíte na artefakty, za které dostanete slušnou finanční odměnu.

Ovládání probíhá dvěma způsoby, z nichž si můžete vybrat: buď tažením prstu po displeji, nebo nakláněním přístroje. První způsob je o něco citlivější, ale oba dva jsou použitelné.

Hunger Shark Evolution je velmi příjemné překvapení. Nejen, že dobře vypadá, ale také se skvěle hraje a bez ohledu na jednoduchý námět vydrží na dlouhé hodiny.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

90 %

Čtenáři

87 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 153 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Zkuste s obřím monstrem zničit město, hrát lze zdarma

Smashy City

Smashy City volí velmi jednoduchý, ale lákavý koncept, kdy se obří monstrum snaží zničit celé město. Destrukce je...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz