V Hills of Glory 3D budete bránit Evropu

aktualizováno 
Hills of Glory 3D sice nepřichází s vysloveně revolučními prvky, ale patří k tomu lepšímu, co nabízí strategický žánr, v němž bráníme pevnost před vlnou nepřátel.
85

Hills of Glory 3D

Platforma: Android

  • Příjemná hratelnost
  • Slušný arsenál
  • Pěkné prostředí
  • Málo druhů nepřátel
  • Nelze odalovat obraz

Stáhnout z Google play

Hills of Glory 3D je zasazen do Evropy, což je speciálně pro nás lákavé prostředí. Postupně chráníte její různé části. V každé misi je středobodem vaší pozornosti bunkr, který musíte za každou cenu ubránit před vlnami nepřátel.

K tomu slouží několik zbraní. Některé máte k dispozici od začátku (kulomet, minomet), jiné získáte postupem času (plamenomet, napalm nebo brokovnice). Pokud budete mít chuť si zařádit ve větším, tak klidně přivolejte letecký úder.  

Fotogalerie

Arzenál je docela slušný, respektive zbraní není astronomické množství, ale většinou jsou dostatečně rozdílné. A dají se vylepšovat. K tomu je nutné mít dostatek mincí. Dostanete je za plnění vedlejších úkolů v podobě zabití určitého počtu protivníků či získání daného množství zkušeností.

Druhou metodou je střílení do beden, které se objevují po zabití nepřátel. Krabice obsahují munici, zdraví a zmíněné zlaťáky.

Peníze se dají utrácet mezi misemi i přímo v nich, což je rozhodně dobrý krok, protože v některých úrovních se bez určitých vylepšení v podstatě neobejdete. Pokud se dostanete do úzkých, dají se zakoupit i lékárničky a další předměty, které vám usnadní situaci.

Hra je velice svižná, takže je nezbytné jednoduché a fungující ovládání. Toho se vám dostane. Různé zbraně se aktivují rozdílnými způsoby (dotek, táhnutí prstem či dvěma) a vše funguje jak má. Grafika se také povedla, prostředí vypadá pěkně, postavičky vojáků by si sice zasloužily o něco víc detailů, ale ani tak na tom nejsou špatně.

Jediným problémem je, že se nedá oddalovat/otáčet obraz a to v případě, že útočí nepřátelé z několika míst, které jsou daleko od sebe, komplikuje přehled o bojišti.   

Jde ovšem o drobnější výhradu, jinak jde o povedený projekt, který je zdarma a nenutí vás ani do mikrotransakcí.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

85 %

Čtenáři

73 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 21 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

Super Mario Run

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I přes původní obavy...

Najdete na iDNES.cz