Dungeon Quest je hutná hra na hrdiny plná magie

aktualizováno 
Dungeon Quest nabízí vše, co od akční hry na hrdiny čekáte a chcete: nekončící hordy nepřátel, spoustu předmětů a vylepšování hlavní postavy i získaných artefaktů.
80

Dungeon Quest

Platforma: Android

  • Komplexní herní mechanismy
  • Dostatek úrovní
  • Hromada předmětů
  • Průměrná grafika
  • Horší ovládání

Stáhnout z Google play

V současné chvíli je k dispozici jen jedno povolání, a to kouzelník. Časem přibudou další a kromě toho: čaroděj nespoléhá jen na magické hole, není mu cizí například meč.

Hlavní hrdina má k dispozici dva předmětové sloty. Jeden pro primární zbraň, druhý pro sekundární artefakt, jako je například orb umožňující teleportaci nebo lebka, díky níž nastražíte pasti.

Předmětů, které vypadávají z nepřátel, truhlic a sudů, je velmi slušné množství, takže milovníci porovnávání jejich vlastností budou nadmíru spokojeni. Navíc je k dispozici i vylepšování získaných artefaktů, což stojí zlaťáky, ale vyplatí se to.

Dungeon Quest

Dungeon Quest

Dungeon Quest

Dungeon Quest

Peníze, které nasbíráte, budete utrácet v obchodě. Ten je k dispozici neustále a nabízí lektvary na doplnění magické i životní energie, okamžité zvýšení úrovně hrdiny nebo kompas ukazující směr k cíli.

Vylepšování kouzelníka probíhá standardní cestou, za zabíjení protivníků získáváte zkušenosti, když jich máte dost, jsou vám přiděleny body, které investujete do síly, zdraví a magické energie.

Fotogalerie

Dungeon Quest je rozdělen do několika aktů složených z pater. Ta nemusíte procházet celá, stačí, když najdete zelený vír. Skrze něj se dostanete do další úrovně. Každé patro je plné protivníků a na konci aktů na vás čekají finální monstra.

Grafická stránka hry není nejlepší. Zvuky a hudba jsou na tom o něco lépe.

Malinko nás zklamalo ovládání. To je koncipováno tak, že v levém dolním rohu máte směrový kurzor, kterým ovládáte pohyb, a v pravém dolním rohu pak akční ikony, aktivující zbraně a lektvary. Dost jsme se prali s kurzorem, protože není úplně lehké s jeho pomocí zvolit směr, kterým budete útočit. Ale dá se na to zvyknout. Jinak jsme nadmíru spokojeni.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

80 %

Čtenáři

74 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 39 čtenářů

Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

  • Další z rubriky

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz