Dungeon Quest je hutná hra na hrdiny plná magie

aktualizováno 
Dungeon Quest nabízí vše, co od akční hry na hrdiny čekáte a chcete: nekončící hordy nepřátel, spoustu předmětů a vylepšování hlavní postavy i získaných artefaktů.
80

Dungeon Quest

Platforma: Android

  • Komplexní herní mechanismy
  • Dostatek úrovní
  • Hromada předmětů
  • Průměrná grafika
  • Horší ovládání

Stáhnout z Google play

V současné chvíli je k dispozici jen jedno povolání, a to kouzelník. Časem přibudou další a kromě toho: čaroděj nespoléhá jen na magické hole, není mu cizí například meč.

Hlavní hrdina má k dispozici dva předmětové sloty. Jeden pro primární zbraň, druhý pro sekundární artefakt, jako je například orb umožňující teleportaci nebo lebka, díky níž nastražíte pasti.

Předmětů, které vypadávají z nepřátel, truhlic a sudů, je velmi slušné množství, takže milovníci porovnávání jejich vlastností budou nadmíru spokojeni. Navíc je k dispozici i vylepšování získaných artefaktů, což stojí zlaťáky, ale vyplatí se to.

Dungeon Quest

Dungeon Quest

Dungeon Quest

Dungeon Quest

Peníze, které nasbíráte, budete utrácet v obchodě. Ten je k dispozici neustále a nabízí lektvary na doplnění magické i životní energie, okamžité zvýšení úrovně hrdiny nebo kompas ukazující směr k cíli.

Vylepšování kouzelníka probíhá standardní cestou, za zabíjení protivníků získáváte zkušenosti, když jich máte dost, jsou vám přiděleny body, které investujete do síly, zdraví a magické energie.

Fotogalerie

Dungeon Quest je rozdělen do několika aktů složených z pater. Ta nemusíte procházet celá, stačí, když najdete zelený vír. Skrze něj se dostanete do další úrovně. Každé patro je plné protivníků a na konci aktů na vás čekají finální monstra.

Grafická stránka hry není nejlepší. Zvuky a hudba jsou na tom o něco lépe.

Malinko nás zklamalo ovládání. To je koncipováno tak, že v levém dolním rohu máte směrový kurzor, kterým ovládáte pohyb, a v pravém dolním rohu pak akční ikony, aktivující zbraně a lektvary. Dost jsme se prali s kurzorem, protože není úplně lehké s jeho pomocí zvolit směr, kterým budete útočit. Ale dá se na to zvyknout. Jinak jsme nadmíru spokojeni.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

80 %

Čtenáři

74 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 39 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

Super Mario Run

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I přes původní obavy...

Najdete na iDNES.cz