Bike Assault je příjemná akční jednohubka evokující osmdesátky

aktualizováno 
Jedete na motorce, střílíte na ujíždějící auto s penězi a hlídáte si benzin, to vše rámované grafikou a zvuky, které evokují konec osmdesátých a začátek devadesátých let.
69

Bike Assault

Platforma: iOS

  • Retro zpracování
  • Na pár minut skvělá zábava
  • Málo obsahu
  • Dlouho nevydrží

Stáhnout z App Store

Bike Assault | foto: Ondřej Zach

Cílem je posbírat co nejvíce peněz a umístit se v žebříčku nejlepších. Ne že by to bylo nějaké extra lákalo, ale o to u jednohubek, jakou Bike Assault bezesporu je, vůbec nejde. Důležité je, že pomůže zabít pár minut času. A to se daří Bike Assault velmi dobře.

Za co se platí

placená aplikace

Za 1,79 eura, tedy zhruba 50 korun, získáte celou hru.

Chopíme se ovládání motorky, která stíhá obrněný vůz s penězi. V okamžiku, kdy se přiblíží na dosah, začne řidička po voze pálit. Z vozu poté začnou vypadávat peníze, kterých musíme posbírat co nejvíce.

Aby to nebylo tak snadné, situaci komplikuje nejenom stíhané vozidlo, které se vás snaží vybrzdit, případně natlačit na svodidla, ale také okolní doprava. Ta navíc postupně houstne, takže dříve nebo později se stejně dostanete do zapeklité situace a havarujete.

Fotogalerie

Pohodlnou jízdu navíc kazí další podmínka, a to je neustále ubývající benzin. Důležité tedy je zaměřit se také na sbírání kanystrů.

A to je prakticky vše. Když k tomu připočteme fajnovou 16bitovou grafiku a akční hudbu jak z filmového béčka na konci osmdesátých let, dostaneme fajnovou jednohubku. Na delší vyřádění to ovšem není, na to hře chybí nějaké dodatečné výzvy i obsah, například volba postavy, možnost utrácet peníze apod.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

69 %

Čtenáři

53 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 7 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Najdete na iDNES.cz