Angry Heroes je povedená on-line hra na hrdiny, která se nebojí humoru

aktualizováno 
Už z úvodní obrazovky vám bude jasné, že Angry Heroes nejsou typickou on-line hrou na hrdiny, ale velkou roli tu hraje nadsázka. Ale přesto základní mechanismy, byť zjednodušené, odpovídají tomu, co od žánru člověk očekává.
75

Angry Heroes

Platforma: Android

  • Povedená vizuální stylizace
  • Dostatek aktivit
  • Humor
  • Souboje probíhají automaticky
  • Bez mikrotransakcí zdlouhavější

Stáhnout z Google play

Začnete tím, že si stvoříte hrdinu, zvolíte si jeho rasu, vzhled a podobně a následně se ocitnete v malém městě, které tvoří několik budov.

Kromě jiných staveb tu najdete například arénu či krčmu, které jsou pro vás velmi důležité. V aréně probíhají zápasy s protivníky. Pokud zvítězíte, můžete se těšit na zkušenostní body, které získáváte i za úkoly. A přiděleny jsou vám v krčmě.

Úkoly zaberou nějaký čas, ale pokud budete mít štěstí, můžete ho výrazně zkrátit. Před každou misí se roztočí kolo štěstí, a pokud se zastaví na správném políčku, úkol lze urychlit například tím, že složíte puzzle. Miniher je v Angry Heroes několik, kromě zmíněných skládaček narazíte například i na výherní automat.

Nejdůležitější jsou ovšem souboje s protivníky, které vás čekají ve zmíněné aréně nebo během úkolů. Abyste je zvládli, je nutné mít slušné vybavení. To získáte u obchodníka, který nabízí nejen klasické předměty, ale i zvláštnosti jako například záchodový zvon. Podobných netradičních kousků najdete u prodejce mnohem více.

Fotogalerie

Statistiky hrdiny zlepšíte i péčí o své sídlo, které je rozděleno do několika oblastí. Vylepšení každé z nich vám poskytne jiný benefit.

Předměty a úpravy sídla ovšem vyžadují zlaťáky. Je několik cest, jak je získat, od úkolů přes strážení města až po klasický nákup mincí za reálnou měnu.

Další důležitým platidlem jsou fialové houby. Za ty koupíte některé předměty a urychlíte spoustu aktivit, ale není asi šokem, že sice občas nějakou houbu dostanete během hraní, ale hlavní cestou, jak je získat, je nákup za skutečné peníze.

Angry Heroes jsou povedenou on-line hrou na hrdiny, u které se dá strávit hromada času. Ovšem pokud se chcete vyhnout zdlouhavosti, budete zřejmě muset investovat reálné finance.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

75 %

Čtenáři

42 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 42 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

Najdete na iDNES.cz