Chystá se první sexuální hra pro virtuální realitu Oculus Rift

aktualizováno 
Říká se, že motorem nových technologií je porno. Připravovaná hra Wicked Paradise cílí na hráče, kteří si již příští rok užijí peripetie svádění a v případě úspěchu i sexu prostřednictvím virtuální helmy.

Žena na obrázku je zástupný model, který posloužil k otestování animací.

"Namísto sledování erotického filmu či čtení erotické knihy, ve které si hlavní hrdina užívá vzrušující sexuální dobrodružství, vy se stáváte tou postavou," lákají tvůrci na stránkách projektu.

Oculus Rift

Projekt virtuální reality Oculus Rift vzniká díky komunitnímu financování prostřednictvím serveru Kickstarter. Autoři potřebovali 250 tisíc dolarů, tedy zhruba 5 milionů korun. Za měsíc od zahájení financování 1. srpna 2012 vybrali téměř desetinásobek (číst více).

Oculus Rift

Oculus Rift

Dodávají, že hra Wicked Paradise, jejíž laciný název by snadno zapadl mezi filmy pro dospělé, využívá všech možností virtuálního setu Oculus Rift. Ten vzniká díky masivní podpoře komunitního financování, přičemž oficiální vydání je naplánováno na příští rok.

Informací o hře zveřejnili vývojáři poskrovnu. Slibují, že hříšný ráj i jeho obyvatelé vypadají velmi realisticky. Herní náplň naznačují následující scénou: "Představte si, že v Hříšném ráji vejdete do baru, spatříte nádhernou ženu, pustíte se s ní do hovoru a svádíte ji. A když nic nepokazíte, budete s ní mít divoký sex."

Virtuálního svádění si však užijí zpočátku pouze muži, reagují autoři projektu na své stránce na Facebooku. Později však vydají i režimy z pohledu žen, lesbiček a gayů.

Fotogalerie

Tvůrci projektu se odkazují na slavnou erotickou hru Leisure Suit Larry, která pojednává o životě nepříliš úspěšného svůdníka žen. Hra Wicked Paradise však zajde zjevně dál než lechtivá dobrodružství s Larrym.

Autoři sami sebe označují za zkušené veterány, kteří pracovali na velkých projektech, například Call of Duty či Lost Planet. Virtuální svádění Wicked Paradise prostřednictvím virtuální reality vychází příští rok.

Dlužno dodat, že sex a erotika ve hrách zatím příliš nefungují (čest výjimkám). Proč tomu tak je, rozebíráme v obsáhlém tematickém článku.

Autor:
 

Nejčtenější

Streamer nečekaně obdržel během svého vysílání jeden a půl milionu korun

Fortnite Dance

Fanouškovské příspěvky populárním streamerům se obvykle pohybují v hodnotě jednotek dolarů. Žádný div, že si hráč s...

Hrou roku 2018 je Red Dead Redemption 2, bodoval i český Kingdom Come

Red Dead Redemption 2

Je dobojováno. Hlasování ve všech deseti tematických anketách je uzavřeno, pojďme se podívat na výsledky. Hrou roku...

KVÍZ: Jak dobře znáte zvířata z počítačových her?

Kvíz

Vyzkoušejte si, nakolik se orientujete ve světě virtuální fauny. V našem kvízu najdete ta nejslavnější zvířata napříč...

RECENZE: Feudal Alloy je nenápadný hit od českých tvůrců

Feudal Alloy

Povedená 2D skákačka od českých tvůrců sice neobrátí herní průmysl naruby, ale díky chytlavé hratelnosti a milé grafice...

RECENZE: Ace Combat 7: Skies Unknown je i přes pár neduhů letecké eso

Ace Combat 7: Skies Unknown

Co se leteckých arkád pro konzole týče, série Ace Combat vždy platila za jedničku. Je tomu tak i u sedmého dílu?

Další z rubriky

KVÍZ: Jak dobře znáte zvířata z počítačových her?

Kvíz

Vyzkoušejte si, nakolik se orientujete ve světě virtuální fauny. V našem kvízu najdete ta nejslavnější zvířata napříč...

Nejočekávanější akční hry roku 2019

Rage 2

Akční hry jsou již tradičně tím nejvíce zastoupeným žánrem, a proto nám ani letos na výpis těch nejzajímavějších...

Fortnite vládne i na Switchi, hraje ho víc lidí než Maria nebo Zeldu

Super Mario

Nejhranějším titulem na konzoli Nintendo Switch byla v roce 2018 populární střílečka Fortnite. Dokázala porazit i hity...

Najdete na iDNES.cz