Výherci soutěže s Larou Croft

  12:00aktualizováno  11. září 2:14
Díky tomu, že je BonusWeb mediálním partnerem filmu Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life, jsme vám nabídli zajímavou soutěž o opravdu lákavé ceny. Podívejte se tedy, kdo je vyhrál.

Sponzorem této soutěže je CENEGA Czech s.r.o. Sponzorem této soutěže je Bonton Film

Lara Croft vnesla trochu života do horkého letního počasí, do doby prázdnin a dovolených, a tak jako počátkem července zaútočila na fanoušky počítačových her v nejnovějším příběhu s názvem The Angel of Darkness, oslovila v srpnu také filmové příznivce snímkem Tomb Raider: The Craddle of Life. Coby mediální partner tohoto snímku pro Českou republiku jsme vám proto ve spolupráci s firmami Bonton Film a CENEGA Czech nabídli soutěž o exkluzivní ceny související jak se hrou, tak s filmem.

Dva roky poté, co se vnadná a vzdělaná Lara Croft poprvé na filmovém plátně pustila do boje za záchranu světa, přichází do tuzemských kin volné pokračování dobrodružného příběhu původně počítačové hrdinky. Vybavena zázraky techniky a skvělou fyzickou kondicí, vydává se Lara do lůna Afriky, aby zabránila zneužití tajemné Pandořiny skříňky. (info o filmu | oficiální české stránky)

Nejnovější pokračování hry Tomb Raider s podtitulem Angel of Darkness představí zcela novou image Lary Croft, která vystupuje jako daleko temnější a propracovajší hrdinka. Lařin přítel a rádce Von Troy je brutálně zavražden, Lara se stává podezřelou a je na útěku před zákonem. Jedinou šancí je nalézt skutečného vraha a očistit své jméno. Koupit Tomb Raider: Angel of Darkness na GameStore.cz Lara bloudí temným podsvětím Paříže a dostává se na stopu alchymistického spolku, který po staletí touží ovládnout svět. (recenze | všechno o hře | koupit online)

Pro zařazení do slosování o bezesporu lákavé ceny, z nichž některé nemáte možnost získat nikde jinde než v naší soutěži, bylo nutné správně zodpovědět pětici položených otázek následujícím způsobem:

 • Oficiální české stránky filmu Kolébka života najdete na adrese lara.bonusweb.cz
 • Premiéra filmu v České republice byla 21. srpna 2003
 • Hra Angel of Darkness zavede Laru do Prahy
 • Hlavní roli Lary Croft si ve filmu zahrála Angelina Jolie
 • Tomb Raider: Angel of Darkness koupíte na GameStore za zvýhodněnou cenu 1099 Kč

  Ceny, o které jsme v rámci soutěže hráli:

 • 1x spací pytel s motivem filmu Tomb Raider: The Cradle of Life
 • 5x originální počítačová hra Tomb Raider: The Angel of Darkness
 • 10x tričko s motivem Tomb Raider
 • 5x soundtrack ke hře + 5x soundtrack k filmu
 • 20x knížka o Laře Croft

  No a na závěr jména výherců: (ceny budou rozesílány tak, jak nám padnou pod ruku)
  Jaroslav Zaoral - Přerov, Martin Šebestík - Ostrava-Zábřeh, Jaromír Plocek - Náměšť nad Oslavou, Jan Hájek - České Budějovice, Lubomír Churý - Uherské Hradiště, Michal Gajdošík - Buchlovice, Jiří Janda - Sušice, Pavel Koptík - Hradec Králové, René Křepelka - Kojetín, Pavla Kohoutová - Brno, Vlastislav Vonderka - Dačice, Ivo Holík - Nová Role, Jan Caha - Kouty, Richard Hošek - Mladé Buky, Jaroslav Špinar - Opatov v Čechách, Jiří Novák - Praha, Jiří Kocourek - Fryšták, František Hunka - Brno, Tomáš Novotný - Chomutov, Roman Vaněk - Tábor, Peter Mačuga - Krompachy, Marek Talpa - Kladruby, Marie Kurdíková - Budišov nad Budišovkou, Jan Schmidt - Pardubice, Jan Koudelka - Cheb, Ladislav Krištof - Plesná, Samuel Háva - Humpolec, František Pohanka - Nové Město na Moravě, Antonín Speierl - Domažlice, Lukáš Raclavsky - Žďár nad Sázavou, Lukáš Fančovič - Česká Lípa, Martin Vraný - Jablonec nad Nisou, Adam Křička - Bílovice nad Svitavou, Jan Kroužek - Praha, Petra Chromá - Moravský Písek, Drahomíra Borbelyová - Damnice, Václav Kostner - Brno, Ondřej Barták - Dobříš, Libor Kvapil - Myslík, Marcel Mysliveček - Havlíčkův Brod, Leoš Vojtíšek - Jaroměř.

  Všem výhercům pochopitelně blahopřejeme a pokud jste nevyhráli, nevěšte hlavu a zkuste štěstí v naší příští soutěži.

 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Nadvláda Steamu končí, přišel o všechny veliké vydavatele

  Steam

  Ještě nedávno prakticky nemyslitelná situace se rychle stává realitou. Obchod Steam, jehož aplikaci má dnes na svém...

  Třicet jedna her na zpříjemnění zimních měsíců

  Kona

  Vánoce a Silvestr jsou sice za námi, ale jelikož zima tu s námi ještě nějaký čas pobude, neuškodí připomenout si...

  RECENZE: Upřímný názor na PlayStation Classic s dvacítkou minirecenzí

  PlayStation Classic

  Na novodobou verzi PlayStation jedničky se čekalo s nadšením, které však po jejím vydání rychle opadlo. Že to není...

  Třicet minut hrůz i nadšení. Dojmy z demoverze remaku Resident Evil 2

  Resident Evil 2 (2019)

  Remake hororové klasiky Resident Evil 2 se nezadržitelně blíží. Kdo už se nemůže dočkat vydání, najde dočasnou útěchu v...

  RECENZE: Feudal Alloy je nenápadný hit od českých tvůrců

  Feudal Alloy

  Povedená 2D skákačka od českých tvůrců sice neobrátí herní průmysl naruby, ale díky chytlavé hratelnosti a milé grafice...

  Další z rubriky

  Nejočekávanější adventury roku 2019

  Milovníci těžkých hádanek a napínavých příběhů si na své přijdou i v roce 2019....

  Milovníci těžkých hádanek a napínavých příběhů si na své přijdou i v roce 2019. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější...

  Hrou roku 2018 je Red Dead Redemption 2, bodoval i český Kingdom Come

  Red Dead Redemption 2

  Je dobojováno. Hlasování ve všech deseti tematických anketách je uzavřeno, pojďme se podívat na výsledky. Hrou roku...

  Nejočekávanější akční hry roku 2019 - 2. část

  Doom Eternal

  Druhá část našeho přehledu nejočekávanějších akčních her pro rok 2019 je stejně nabitá jako ta první. Těšit se můžeme...

  Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
  Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

  Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

  Najdete na iDNES.cz