Vítáme vás na novém BonusWebu!

  0:07aktualizováno  0:07
V tomto článku vám vysvětlíme, jak se zde orientovat a co ještě chystáme.

Vážení čtenáři,
za celý tým BonusWebu vás vítám na našich nových stránkách. V následujících řádcích bych vás rád upozornil na všechny změny a vysvětlil, jak se zde orientovat.

Tou na první pohled neviditelnější změnou je nový, moderní design. Tradičně jsme zůstali věrni modré barvě, která je s BonusWebem spjata už od dob dřevních začátků a věřte tomu nebo ne, letos tomu bylo právě deset let.

Základním bodem navigace je platformová lišta (PC, PS2, PS3...) hned pod nadpisem BonusWeb. Vždy jsme byli magazínem, jenž píše o všech hrách nezávisle na platformě, nicméně s rostoucí oblíbeností konzolí i v našich končinách přišel čas zřídit každému aktuálnímu hernímu systému vlastní stránku. Na titulní stránce naleznete vše. Pokud vás ale zajímají například pouze PC hry či PlayStation 3, použijete ji jako rozcestník a v naší nabídce si zvolíte PC, respektive PlayStation 3. Tato podstránka nese identické prvky, ale s recenzemi, články a novinkami vámi vybrané platformy.

Novým prvkem jsou „Poslední recenze“, které už podle názvu poutají na čtyři poslední recenze. Tím se dostáváme k žebříčkům, které poskytují přehled o těch nejlepších hrách a mohou tak i poradit příležitostným hráčům co právě letí. TOP 5 aktuální vybírá pět nejlépe námi hodnocených her za poslední dva měsíce, celkový za jeden rok. Ve čtenářském žebříčku dáváme prostor vašim hlasům a jste to právě vy kdo vybírá pět nejlepších her za poslední dva měsíce. Hlasovat pro hru můžete v recenzi. Připomínám, že i zde platí: na titulní stránce se zobrazují data napříč všemi platformami, v příslušné sekci pak přímo dané platformy.

Poslední novinkou na stránce je boxík s prozaickým názvem „Vyber si hru“, ve kterém si můžete podle abecedy, či podle žánru, listovat v herních kartách. Co to je herní karta? Stejně jako doktor si vede záznamy o všech nemocích pacienta, my si vedeme záznamy o každé hře a vždy když se dozvíme něco nového, nebo vyjde třeba demoverze, zaznamenáme to na herní kartu. Dosud jsme vedli karty pouze pro PC, nově začínáme i na konzole. Odkaz na herní kartu nalezneme dále v recenzi, která, vedle recenze, poskytuje pouze ty nejdůležitější informace, ale kompletní informační servis hledejte vždy právě v herní kartě.

Sjednotili jsme také přihlašování na BonusWebu a ostatních ostrovech iDNES.cz. Po prvním přihlášení se svými starými údaji se vám váš účet automaticky převede, nově se budete přihlašovat přes email a své staré heslo. Pokud dojde ke konfliktu se stávající databází, budete vyzváni k zadání nových údajů, aby mohl být váš účet převeden.

Přešli jsme také na redakční systém ORIS 2 obohacený o nadstavbu herních karet a downloadů.

Během roku jsme zrušili službu PROFI, protože naším cílem je nabídnout rychlé stahování všem našim čtenářům. Reagovali jsme i na poptávku po podzimních demoverzích, ve výsledku naše servery aktuálně odbaví 2000 uživatelů (z původních 600).

Co chystáme?
Naším úkolem je odladit stávající verzi, rozhodně ale neusínáme na vavřínech a brzy se ohlásíme například s automatickým vkládáním čtenářských krátkých recenzí a dalšími vychytávkami s herní kartou. Během příštího roku se chystáme i na změnu kabátku našich projektů: Cestiny.cz, Plnehry.cz, Cheaty.cz, Onlinehry.cz a BWPlanet.cz.

Věřím, že se vám naše nové stránky líbí, nicméně ani nám se nemuselo podařit odladit vše a tak budeme rádi, pokud nám o všech případných chybkách dáte vědět zde v diskuzi.

Autor:
 
Témata: Playstation 3

Nejčtenější

THQ Nordic koupilo české Warhorse Studios za 860 milionů korun

Kingdom Come: Deliverance

Vydavatelství THQ Nordic koupilo stoprocentní podíl v pražském vývojářském studiu Warhorse Studios, které před rokem...

Vývojář vrací fanouškům dvojnásobek darovaných částek, z jeho hry je hit

Rise to Ruins

Z nenápadné nezávislé hry se stal prodejní hit a její autor nyní svým nejvěrnějším fanouškům vrací peníze, které mu...

Vjel do kolejí, pak dostal další ban. Český streamer opět „úřadoval“

Český streamer Pavel „Herdyn“ Mikeš měl 8. února 2019 drobnou dopravní nehodu v...

Komentátor a herní streamer Pavel „Herdyn“ Mikeš se rozpovídal o tom, jak se svým autem skončil v kolejích. Posléze se...

Nastává herní svátek, vychází rovnou několik netrpělivě očekávaných pecek

Anthem

Herní průmysl dnes zažívá jedno z nejbohatších období roku, protože vychází rovnou několik titulů, na které jsme se již...

RECENZE: Kdyby vyšel Half-Life letos, vypadal by jako Metro: Exodus

Metro: Exodus

Čekali jsme hodně, ale dostali jsme ještě víc. Po patnácti letech od vydání Half-life 2 se konečně objevila hra, která...

Další z rubriky

Sekiro: Shadows Die Twice bude víc než jen Dark Souls se samuraji

Sekiro: Shadows Die Twice

Letošní novinka od mistrů ze studia From Software s názvem Sekiro: Shadows Die Twice je mezi fanoušky očekávaná se...

KOMENTÁŘ: Rozchod Activisionu s Bungie staví oba giganty na rozcestí

Destiny 2: Forsaken - trailer

Rozchod gigantů dělících se o úspěch hry Destiny vnímá většina fanoušků jako radostný start do nového roku. Podle nich...

Pět nejočekávanější her, které vycházejí v únoru

Metro Exodus

Ještě minulý rok to vypadalo, že únor 2019 budou druhé herní Vánoce. Několik větších kousků sice bylo takticky odloženo...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz