Pátek 22. října 2021, svátek má Sabina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 22. října 2021 Sabina

Vánoční tipy na počítačové hry

  12:00
Vánoce se blíží mílovými kroky a počítačové hry se stávají stále oblíbenějším a obvyklejším dárkem. Proto jsme pro vás připravili průvodce vánočním herním trhem a nabízíme vám seznam několika titulů různých žánrů i cenových kategorií, jejichž nákupem rozhodně neprohloupíte a potěšíte každého příznivce daného typu her.

Vánoce se blíží mílovými kroky a počítačové hry se stávají stále oblíbenějším a obvyklejším dárkem. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás seznam několika titulů různých žánrů i cenových kategorií, jejichž nákupem rozhodně neprohloupíte a potěšíte každého příznivce daného typu her. No a abyste nemuseli hry shánět po všech čertech a stát ve frontách, uvádíme kromě linků na recenze i příslušné odkazy do internetového obchodu GameStore, kde hry seženete za ceny nižší než obvyklé a navíc vám budou tyto doručeny pohodlně až domů.

Poznámka: česká vlaječka () u názvů her označuje tituly plně dabované či doplněné českými titulky


Hry pro celou rodinu

Harry Potter a tajemná komnata Rayman M Lord of the Rings: Fellowship of the Ring Worms Battle Pack

Harry Potter a tajemná komnata (recenze | koupit na GameStore)
Harry Potter se i přes varování domácího střítka Dobbyho vydává podruhé do Bradavic. Brzy se začnou ve škole dít strašlivé věci, které ohrožují studenty z mudlovských rodin. Harry Potter a jeho přátelé Ron, Hermiona, Hagrid a Hedvika musí rozluštit záhadu, která sahá do daleké historie. Harry navštěvuje předměty, postupně se učí nová kouzla a baví všechny, kdo se oddají jeho novému příběhu. Obsažena je navíc řada mini her, které se dají hrát pořád dokola.

Rayman M (recenze | koupit na GameStore)
Poslední díl populární dětské série Rayman M tentokráte vybočil z cestičky vyšlapané svými předchůdci a stal se nikoliv čistokrevnou arkádou, ale mixem plošinovky, závodů a akce. Jak se ukázalo, spojení to bylo velice šťastné, navíc podpořené skvělou 3D grafikou, neboť titul se těší velké oblibě malých i velkých hráčů. Humorně pojatá hra obsahuje spoustu meziher a stává se tak skvělou zábavou nejenom pro mladší publikum.
Náš TIP: hru je možno objednat spolu s předplatným služby BonusWeb PROFI+.

Lord of the Rings: Fellowship of the Ring (recenze | koupit na GameStore)
Fellowship of the Ring (Společenstvo prstenu) je akční adventure pro jednoho hráče založená na první části epického románu The Lord of the Rings (Pán prstenů) od J.R.R. Tolkiena, v níž se setkáte se známými postavami jako je např. Frodo, Aragorn a Gandalf a tyto musíte bezpečně provést Krajem, přes hluboké doly v Morii, až k řece Anduině. Čeká na vás osm rozsáhlých herních oblastí rozdělených do čtyřiadvaceti podúrovní. Vaším úkolem je jediné - provázet Společenstvo a ochraňovat Prsten od moci temného pána Saurona

Worms Battle Pack (koupit na GameStore) Ozbrojení a nebezpeční stojí červíci proti sobě s arzenálem nových fantastických zbraní, s novým vybavením a novými možnostmi. Jednoduše geniální hra, která po zásluze již léta zaujímá pozornost hráčů, se vrací v edici tří her v jedné za příznivou cenu, navíc s BonusCD obsahujícím české a slovenské patche, řadu nových misí či plné freewarové hry na téma Worms. Pack obsahuje tituly Worms 2, Worms Armageddon a Worms World Party a nabídne nekonečnou zábavu při vtipných válkách po zuby ozbrojených červíků.


Hry založené na příběhu - adventury

Runaway: A Road Adventure Brány Skeldalu 2: Pátý učedník Syberia The Watchmaker

Runaway: A Road Adventure (recenze | koupit na GameStore)
Špičková ručně kreslená hra založená na silném příběhu, která patří ke špičce ve svém žánru. Děj se točí kolem Briana, studenta archeologie, který se chystá na cestu z New Yorku do slunné Kalifornie. Cestou však nešťastnou náhodou srazí dívku, jíž se sice nic nestalo, ale po cestě do nemocnice svěří Brianovi tajemství o chlápcích, kteří ji chtějí zabít. A v té chvíli se Brianovi naprosto změní jeho dosavadní život.

Brány Skeldalu 2: Pátý učedník (recenze | koupit na GameStore)
Engeor, student prvního ročníku magické univerzity, se stává jednou z mnoha náhodných obětí Moharnského diktátora Wahargema, který je považován za hrdinu a živoucí legendu. To on před více než deseti lety stanul v nejvyšším patře věže Skeldal a spolu se svými druhy vybojoval bitvu s démonem u brány do zakázané dimenze Zohar. Ani legenda ale nemá právo zničit někomu život a tak se Engeor rozhodne postavit nejen jemu, ale také svému osudu v původní české hře, která úspěšný první díl v mnohém předčí.

Syberia (recenze | koupit na GameStore)
Majitelka továrny, Anna Voralberg, právě zemřela. Dědic továrny, Annin bratr Hans, který je geniální vynálezce, zmizel před mnoha desetiletími, ztracen někde mezi Alpami a Sibiří. Kate, hlavní hrdinka této poutavé kreslené adventury, musí najít tohoto tajemného muže aby mohla dokončit obchod. Na své cestě ze západu na východ teprve objeví a pochopí důvody, kvůli kterým Hans odešel a nikdy se nevrátil.

The Watchmaker (recenze | koupit na GameStore)
Logická adventura The Watchmaker od italské společnosti Trecision nám nabízí nejen napínavý příběh, ale hlavně pro tento žánr poněkud nezvyklý herní systém. S nelineárním dějem a více než 80ti lokacemi je tato hra opravdovou výzvou pro všechny hráče. 2 hratelné charaktery, komplikovaná zápletka, přes 80 lokací a široká paleta hádanek, silná a intenzivní atmosféra - to vše jsou Watchmakerovy taháky.


Sportovní a závodní tituly

NHL 2003 FIFA 2003 Need for Speed: Hot Pursuit 2 Rally Championship Xtreme

NHL 2003 (recenze | koupit na GameStore)
Nový ročník populární hokejové simulace přináší kromě vylepšené grafiky a animací, aktualizovaných soupisek a vyšší realističnosti také radikální změnu chování brankářů a jejich nové zákroky. Padá o něco více branek, hra je svižnější a napínavější.

FIFA 2003 (recenze | koupit na GameStore)
Další stálice na trhu sportovních her útočí na vánoční trh s novým ročníkem. Hra nabízí nový systém umělé inteligence hráčů, vylepšené ovládání míče navozující ještě realističtější zážitek, všechny známé fotbalisty, kteří vypadají a chovají se jako ve skutečnosti. Samozřejmostí jsou aktualizované soupisky a nově i klubový šampionát obsahující 18 nejlepších evropských týmů, včetně jejich hvězd, stadiónů, statistik a fanoušků.

Need for Speed: Hot Pursuit 2 (recenze | koupit na GameStore)
Koluje vám v žilách místo krve benzin? Závoďte pod otevřeným nebem v rozmanitém prostředí (prašné cesty, vodopády, přejezdy řeky...) a přírodních podmínkách v nejnovějším pokračování legendární automobilové série od Electronic Arts. Ta nabízí 12 úrovní, které dokonale prověří vaše závodní schopnosti, hru navíc oživuje možnost jízdy se spolujezdcem i lepší inteligence protivníků a policie, která vám nedá žádný přestupek zadarmo.

Rally Championship Xtreme (recenze | koupit na GameStore)
Pokračování velmi úspěšného titulu Rally Championship 2000 přináší další možnosti, nové lokace a nové zážitky z divoké jízdy rally automobilů. Hra obsahuje kvalitní fyzikální model včetně dokonalého modelu poškození vozu. Další zajímavou novinkou je dostatečně velká plocha, po které se může vůz pohybovat, nejsme tudíž omezeni jen šířkou tratě, ale dá se bez problému například špatně odbočit a vyjet z tratě ven. Propracování okolí je dostatečně detailní, stejně jako model auta a výsledný titul svými kvalitami bezesporu předčí i populární Colin McRae Rally 2.


Akční a taktické hry

Unreal Tournament 2003 James Bond 007: Nightfire Iron Storm Nejhorší obavy: The Sum of All Fears

Unreal Tournament 2003 (recenze | koupit na GameStore)
Pokračování jedné z nejúspěšnějších multiplayerových 3D akčních her všech dob. Nová technologie od vývojářů z Epic Games kombinuje geniální hru pro více hráčů s velmi dobře zpracovanou částí pro jednotlivce na bázi "ligového postupu". Hra se může honosit neuvěřitelnou grafikou, perfektní hratelností a 30ti misemi tématicky rozdělenými do pěti oblastí. Za každou rasu si budete moci vybrat ze zhruba padesátky různě vypadajících válečníků, s nimiž budete rozsévat strach v očích protivníků.

James Bond 007: Nightfire (recenze | koupit na GameStore)
Akční hrdina James Bond, který zlomil již v dobách svého kralování na stříbrném plátně tisíce ženských srdcí a zabil spousty padouchů, se vrací i v počítačových hrách v nejnovějším pokračování Nightfire. Ta nabízí zcela nový originální příběh, efektní animace, propracovanou grafiku a nové zbraně. Jako James Bond budete operovat ve velkých nadmořských výškách rakouských Alp, pod vodou v jižním Pacifiku i nulové gravitaci vesmírné stanice, abyste porazili zlého vůdce Rafaela Drakeho, který se snaží ovládnout svět.

Iron Storm (recenze | koupit na GameStore)
Iron Storm je výborně zpracovaná 1st person / 3rd person akční hra. Nabízí strhující příběh s prvky sci-fi, znamenitou grafiku a skvělou akci. Hráč je vržen přímo do válečné vřavy, v níž nejen že musí přežít, ale i splnit tajnou misi. Děj se odehrává v alternativní minulosti, ve východním Německu v roce 1964. První světová válka neskončila a proti sobě stojí západní mocnosti a Rusko-Mongolské impérium. Z toho je patrné, že se jedná a neobyčejný titul pro všechny příznivce stříleček.

Nejhorší obavy: The Sum of All Fears (recenze | koupit na GameStore)
The Sum of All Fears vytvořená podle knih Toma Clancyho je velmi povedenou 3D taktickou akcí z prostředí speciálních jednotek. Vy se v ní stanete šéfem týmu protiteroristických specialistů a musíte zvládnout jedenáct pekelně nebezpečných misí odehrávajících se po celém světě. Musíte sestavit komanto z elity FBI a spolu s ním se zúčastnit tajných operací za extrémně nebezpečných okolností. Povedete své jednotky, budete likvidovat teroristy, odposlouchávat je, zachraňovat rukojmí a odhalovat tajné skrýše zbraní. Vše, co jste dosud viděli na filmových plátnech či četli v knihách si nyní můžete vyzkoušet na vlastní pěst.


Hry založené na vývoji vlastní postavy - RPG

The Elder Scrolls: Morrowind The Elder Scrolls: Tribunal Icewind Dale 2 Wizardry 8

The Elder Scrolls: Morrowind (recenze | koupit na GS) + Tribunal (recenze | předobjednat na GS)
Bezkonkurenčně nejlepší RPG letošního roku Morrowind by rozhodně nemělo chybět pod vaším vánočním stromkem, krátce před Vánoci se navíc dočká přídavku v podobě datadisku Tribunal. Hry ze série Elder Scrolls jsou obrovským bublajícím kotlem, ve kterém se běžně budete potkávat s intrikami, korupcí, otevřeným i skrytým rasismem, náboženským fanatismem, zločineckými syndikáty, tajnými spolky a otrokářstvím a je až neuvěřitelné, jak realisticky se podařilo všechny uvedené aspekty do hry začlenit a simulovat. Je pouze na každém hráči, jak se k jednotlivým problémům postaví a s kým se rozhodne spolupracovat nebo bojovat.

Icewind Dale 2 (recenze | koupit na GameStore)
V severní části Faerunu, hlavního kontinentu světa Forgotten Realms, se opět schyluje ke katastrofě. Stejně jako před několika desetiletími, kdy se hrdinové hry Icewind Dale popasovali s temnými nepřáteli, se bude muset hrstka dobrodruhů postavit nepřátelům, se kterými by si nejspíš neporadila ani dobře vycvičená armáda. Osady Desetiměstí zkrátka potřebují pomoc odvážných bojovníků a kouzelníků a je jen na vás, abyste zvládli nebezpečnou cestu plnou bojů, nástrah a překvapení. To vše ve špičkovém a velmi chytlavém Icewind Dale obsahujícím třetí edici pravidel Dungeons & Dragons.

Wizardry 8 (recenze | koupit na GameStore)
Propracovaný, neskutečně rozsáhlý fantasy svět, neuvěřitelná 3D grafika, která patří ke špičce v počítačových hrách. Při výběru postavy si můžete vybrat z jedenácti ras a patnácti různých povolání, její osud pak prožijete s revolučním personality systémem. Ve hře je obsažen nový fázový systém bojů proti více než sto typům monster za použití více než 90 působivých efektně zpracovaných kouzel. Možnost importování postav z předchozích dílů legendární herní série, jejíž aktuální díl nabízí nelineární průběh hry se spoustou možných konců.


Strategické budovatelské hry v reálném čase

Age of Mythology Dragon Throne: Battle of Red Cliffs Cultures 2 Europa 1400: The Guild

Age of Mythology (recenze | koupit na GameStore)
Pokračování legendární strategické série Age of Empires ve špičkové grafice a s historickými reáliemi tří národů. Staňte se bohem a veďte svůj národ k prosperitě. Stejně jako v Age of Empires i tady se začíná s městským centrem a několika vesničany, kteří staví budovy, těží dřevo, kutají zlato a loví divokou zvěř. Za pár surovin se v kovárně vylepší výzbroj, vycvičí pár vojáků a jde se na nepřítele. Hra je navíc doplněna o mytologii a božstva.

Dragon Throne: Battle of Red Cliffs (recenze | koupit na GameStore)
Dragon Throne: The Battle of Red Cliffs je úspěšné pokračování hry Three Kingdoms: Fate of the Dragon. Jde o realtime strategicko-budovatelskou hru posazenou do nejbouřlivějších časů Čínské historie. Po pádu velké čínské říše se východní země rozdělila na tři soupeřící království Shu, Wei a Wu, kterým vládnou tři válečníci Liu Bei, Cao Cao a Sun Quan. Jedním z těchto samozvaných vládců se stanete i vy a potoky krve dovedete svou armádu k vítězství a sjednocení velké Číny...

Cultures 2 (recenze | koupit na GameStore)
Po vzrušujících dobrodružstvích v prvním díle začínají Vikingové pronikat do celé Evropy a na Střední východ. Bjarni, hlavní postava Cultures, měl živý sen o poslední bitvě za záchranu světa, kde spolu se třemi neznámými postavami stál proti hroznému hadu Midgardovi. Odjíždí tedy hledat vysvětlení svého snu do Evropy. Na cestě narazí na udatné Frankony, technologicky vyspělé Byzantince a mystické Saracény. Cílem hry je sjednotit tyto tři skupiny a odcestovat do Valhally, kde proběhne rozhodující boj s Midgardem.

Europa 1400: The Guild (recenze | koupit na GameStore)
Legendární The Sims v RPG, to je Europa 1400: The Guild, asi nejlepší obchodně strategická hra letošního roku. Píše se rok 1400, v Evropě začíná pozdní středověk, zlatý čas objevů a reformace. Pod vedením střední třídy a kupců se stále více měst vymaňuje ze sevření aristokracie, stává nezávislými, silnými a prosperujícími. Život ve stísněných, přelidněných uličkách měst má však i své stinné stránky: šíří se tudy nemoci a epidemie, zloději čekají na kořist na každém kroku. V této vzrušené době přijíždí do velkého města hráč, aby zde zkusil své štěstí.


Další strategické hry

S.W.I.N.E Age of Empires GOLD The Sims Deluxe The Sims: Unleashed

S.W.I.N.E (recenze | koupit na GameStore)
Originální a vtipná RTS, geniální parodie 2. světové války aneb-Adolf Hitler byl tlustý fanatický vepř a králíci mu to brzy spočítají. Prasečí invaze do země králíků se někomu sakra nevyplatí... Na rozdíl od klasických RTS se v této hře nestavějí žádné budovy.Jednotky se nevyrábějí, ale nakupují na začátku mise (a případně i v jejím průběhu, pokud na to máte dostatek kreditů). Nebudete tedy vést masové bitvy, ale šarvátky s menším počtem strojů, o které se tím pádem musíte dobře starat. Prostě originální hra jak má být.

Age of Empires GOLD (bližší info | koupit na GameStore)
Předchůdce Age of Mythology a jedna z nejoblíbenějších her všech dob, Age of Empires, se vrací na trh ve zlaté edici Exclusive za zlatou cenu 599,- Kč. Ve zlatém balení je obsažena původní hra a datadisk Rise of Rome, jak už je u Playmanů zvykem, ke hře je přikládáno i Bonus CD nabízející opravdový poklad v podobě českých a slovenských titulků do hry, 55 nových kampaní od amatérských autorů, editor scénářů umožňující vytvářet vlastní mapy a pět nových jednotek.

The Sims Deluxe (recenze | koupit na GameStore) + Unleashed (recenze | koupit na GameStore)
The Sims jsou bezkonkurenčně nejpopulárnější hrou na světě, která přitahuje k obrazovkám kromě tradičních hráčů také miliony žen. Zatímco si totiž tyto hrály v dětství s panenkami, v The Sims si hrajete s virtuálními človíčky a zařizujete jim život - od narození přes studium, rodinné zázemí přes první lásky až po manželství a spokojenou budoucnost. The Sims Deluxe je kompilací původní hry a prvního datadisku Livin Large, Unleashed je nejnovější datadisk z této série nabízející nové domky, lokace či domácí mazlíčky.


Ostatní vánoční herní tipy

IL-2 Sturmovik Šachy 2002 Archangel BonusWeb PROFI+

IL-2 Sturmovik (recenze | koupit na GameStore)
Jeden z nejlepších simulátorů, jaký kdy označil světlo světa - tak jsme hodnotili letecký simulátor IL-2 Sturmovik, v němž si díky vysoké realističnosti, dokonalosti ovládání i technickému zpracování budete moci doslova zatančit kozáček v oblacích. Hra vás zavede na bojiště druhé světové války do doby, kdy síly hitlerovského Německa útočí na 2000 mil dlouhou Východní frontu při tažení na Moskvu. I přes mohutný odpor nejsou ruská vojska schopna zastavit nacistickou válečnou mašinérii. Až Rusy oslavovaný "Létající tank" a Němci obávaná "Černá smrt“ rozhodne. Hra je unikátní i v tom, že ač vysoce realistická, možnostmi nastavení obtížnosti je přístupná i naprostým začátečníkům v tomto žánru.

Šachy 2002 (recenze | koupit na GameStore)
Šachy 2002 jsou produkt pro všechny znalce a milovníky jedné z nejstarších her světa. Univerzální hra nabízí začátečníkům kompletní pravidla hry v českém jazyce, možnost naučení se základních postupů na přiložených úlohách. Pokročilým a náročným hráčům budou Šachy 2002 výborným společníkem a vhodným rivalem.

Archangel (recenze | koupit na GameStore)
Většina lidí během svého života nikdy nepozná velikost. Ale vy byste ji mohli najít ve svém příštím životě. Pokud jste jedním z těch několika málo vybraných, vaše smrt přinese reinkarnaci a začátek epické a nebezpečné nové cesty k záchraně světa před násilnou a smrtící silou. Během vašeho boje proti nevyslovitelně zvráceným démonům a duchům, svět živých nevědomě kráčí dál do budoucnosti, vstříc své zhoubě v této pěkné směsici fantasy a sci-fi ve slušivém akčním kabátku s drobnými prvky RPG a adventure viděné z pohledu třetí osoby.

BonusWeb PROFI+ (detaily o službě | nabídka PROFI her | PROFI registrace)
Celoroční přístup ke službě BonusWeb PROFI, která nabízí jejím uživatelům řadu výhod. Mezi jinými zaručuje přístup ke všem archivům BonusWebu, z nichž řada je nejobsáhlejších na českém internetu. Dále potom umožňuje prohlížet exkluzivní materiály, stahování souborů ze stránek BonusWebu a všech jeho služeb funguje bez čekání a navíc neomezenou rychlostí, veškerý obsah se načítá rychleji díky vypnutým reklamám i reklamním kódům a při nákupech v internetovém obchodě GameStore máte navíc pětiprocentní slevu na všechny nákupy počítačových her. V ceně BonusWeb PROFI+ je navíc jedna počítačová hra, kterou si můžete vybrat z desítky bezesporu lákavých titulů. Prostě ideální dárek.

Autor:
  • Nejčtenější

RECENZE: Je to vůbec ještě legální? Úchylná Succubus šokuje za každou cenu

Novinka od autorů nechvalně proslulého Agony sice po herní stránce trochu vyspěla, stále se však opírá především o co...

Nejpopulárnější seriál současnosti vděčí za svůj úspěch i herní kultuře

Seriál Hra na oliheň vzal svět útokem. Na Netflixu si připsal nejúspěšnější seriálový start vůbec. Co je jeho receptem...

Lednice Xbox se okamžitě vyprodala, naštvaní lidé zahájili review bombing

Začalo to jako vtip, kterého se Microsoft obratně chytil. Nyní je z malé ledničky Xbox, která vypadá jako vlajková loď...

RECENZE: NHL 22 je po dlouhé době hokej, který si zaslouží vaše peníze

Příchod nových konzolí konečně vlil dlouhodobě upadající hokejové sérii od Electronic Arts čerstvou krev do žil. Hra...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Jen ať nás Sony zažaluje, provokoval výrobce příslušenství. A dočkal se

Vyměnitelné boční pláty na nových playstationech se staly předmětem sporu mezi Sony a výrobcem neoriginálního...

Syndrom Petra Pana. Proč někteří muži nikdy nedospějí a žijí jako paraziti

Premium V každém chlapovi zůstává kousek kluka, ale musí to být právě jen ten kousek. Pokud muž nechce vyrůst a převzít...

Čína má Evropu v hrsti, za pár týdnů dojde hořčík. Auto bez něj nevyrobíte

Premium Vše nasvědčuje, že současná čipová krize v automobilovém průmyslu je jen zahřívacím kolem před tím, co se na Evropu...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

  • Další z rubriky

Konec legrace, z World of Warcraftu zmizí některé vtipy a flirtovací hlášky

Turbulentní období kdysi milované společnosti Blizzard se promítne i do World of Warcraft. Ze hry totiž zmizí některé...

Nintendo rozohnilo hráče přehnanou cenou za nové online členství

Po odhalení ceny nového rozšířeného online členství se na Nintendo svalila lavina kritiky. Ačkoliv jsou výhody vcelku...

Nejpopulárnější seriál současnosti vděčí za svůj úspěch i herní kultuře

Seriál Hra na oliheň vzal svět útokem. Na Netflixu si připsal nejúspěšnější seriálový start vůbec. Co je jeho receptem...

Jen ať nás Sony zažaluje, provokoval výrobce příslušenství. A dočkal se

Vyměnitelné boční pláty na nových playstationech se staly předmětem sporu mezi Sony a výrobcem neoriginálního...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přežili krizi i povodně. Dnes mají vyprodáno na půl roku dopředu

Podnikat začal Pavel Jech krátce po revoluci. Zažil vzestupy i pády, letos rodinná firma oslaví již třicet let na trhu....

Čína má Evropu v hrsti, za pár týdnů dojde hořčík. Auto bez něj nevyrobíte

Premium Vše nasvědčuje, že současná čipová krize v automobilovém průmyslu je jen zahřívacím kolem před tím, co se na Evropu...

ČEZ od ledna zdraží: elektřinu asi o třetinu, plyn o víc než polovinu

ČEZ od nového roku zdraží elektřinu i plyn. Podle šéfa energetické společnosti Daniela Beneše to může být asi třetina u...

Kvůli nárůstu cen na trhu končí další dodavatelé plynu a elektřiny

V pondělí ukončí dodávky všem odběratelům po firmě Bohemian Energy další společnost, tentokrát děčínská Kolibřík...

Rodině postavil dům za Prahou. Z obří obývací kuchyně se stal problém

Pan Jarda je původem z Uherského Brodu, ale již léta pracuje a žije v Praze. Pro svou lásku Alenu a jejich dvě děti...