Hry zdarma: našlapaná akce a dříve placená adventura nyní zdarma

aktualizováno 
The Button Affair je akce, která čerpá ze špionážních filmů ze šedesátých let. Barely Floating je pohledná adventura s kvalitami a herní dobou placeného titulu s velmi netradičním hlavním hrdinou: důchodcem. A Mind Trap je hra, ve které musíte najít smysl, proč ji vůbec hrát.

The Button Affair

Hodnocení­: 80 %

The Button Affair
Poměrně jednoduchá akční arkáda The Button Affair je jednoduchá jen svou myšlenkou, ale co se týče obtížnosti, dá hráči zabrat. Pobíhání po dlouhých chodbách nepřátelské základny je však zábavné hned z několika důvodů.

The Button Affair

The Button Affair

Ty nejzásadnější jsou zajímavé zpracování neobvyklého tématu, hudba a v neposlední řadě fakt, že jde o typickou "bondovku".

Už od prvního spuštění z The Button Affair doslova kape esence parodií špionážních thrillerů. Vše je šedesátkově elegantní, vše je drogově barevné, každá žena se za hlavním hrdinou otočí a každá druhá ho vášnivě políbí.

Barely Floating

Hodnocení­: 90 %

Barely Floating
Není tomu tak dlouho, co se za Barely Floating platilo. Okolnosti však nedaly jinak a tato výborná hra je nyní ke stažení zcela zdarma.

Barely Floating

Barely Floating

Příběh důchodce, který musí vzít rozum do hrsti a zachránit unesené rukojmí ze spárů vypočítavých pirátů, je úsměvnou a zábavnou podívanou, kterou by si neměl nechat ujít žádný milovník adventur.

Jeden výstřel a chlapík v moderním obleku na míru padá přes palubu. Velkohubý a na první pohled slabomyslný vyjednavač je potravou pro ryby. Ačkoliv se na první pohled zcela jasně zdálo, že právě on bude hlavním hrdinou Barely Floating, náhoda tomu chtěla jinak.

Mind Trap

Hodnocení­: 60 %

Mind Trap
Mind Trap je hra, ve které musíte najít smysl, proč ji vůbec hrát. Hraní ve zvláštním sci-fi světě s pěknou grafikou a hudbou totiž postrádá motivaci.

Mind Trap

Mind Trap

Hráč tak bloumá po otevřeném světě a objevuje zvláštní architekturu, barvy a zákonitosti a nakonec třeba narazí i na nějaký více, či méně podivný druh úkolu.

Tzv. explorativních her je poslední dobou celkem dost. Jako by explodoval pytel kreativity tvůrců, kterým nedává spát možnost, že by do svých her nedali kromě možnosti objevování nových scenérií žádné hratelné prvky.

Další plné hry naleznete na www.plnehry.cz

Autor:
 
Témata: Důchodci

Nejčtenější

THQ Nordic koupilo české Warhorse Studios za 860 milionů korun

Kingdom Come: Deliverance

Vydavatelství THQ Nordic koupilo stoprocentní podíl v pražském vývojářském studiu Warhorse Studios, které před rokem...

Vývojář vrací fanouškům dvojnásobek darovaných částek, z jeho hry je hit

Rise to Ruins

Z nenápadné nezávislé hry se stal prodejní hit a její autor nyní svým nejvěrnějším fanouškům vrací peníze, které mu...

Vjel do kolejí, pak dostal další ban. Český streamer opět „úřadoval“

Český streamer Pavel „Herdyn“ Mikeš měl 8. února 2019 drobnou dopravní nehodu v...

Komentátor a herní streamer Pavel „Herdyn“ Mikeš se rozpovídal o tom, jak se svým autem skončil v kolejích. Posléze se...

Nastává herní svátek, vychází rovnou několik netrpělivě očekávaných pecek

Anthem

Herní průmysl dnes zažívá jedno z nejbohatších období roku, protože vychází rovnou několik titulů, na které jsme se již...

RECENZE: Kdyby vyšel Half-Life letos, vypadal by jako Metro: Exodus

Metro: Exodus

Čekali jsme hodně, ale dostali jsme ještě víc. Po patnácti letech od vydání Half-life 2 se konečně objevila hra, která...

Další z rubriky

KVÍZ: Jak dobře znáte zvířata z počítačových her?

Kvíz

Vyzkoušejte si, nakolik se orientujete ve světě virtuální fauny. V našem kvízu najdete ta nejslavnější zvířata napříč...

KOMENTÁŘ: Rozchod Activisionu s Bungie staví oba giganty na rozcestí

Destiny 2: Forsaken - trailer

Rozchod gigantů dělících se o úspěch hry Destiny vnímá většina fanoušků jako radostný start do nového roku. Podle nich...

OBRAZEM: Overwatch od Blizzardu je tak populární, že už má i vlastní set Lega

Bastion z Overwatche v LEGO podobě

Týmová akce Overwatch překonala další hranici. Její hrdinové i ikonická místa jsou nyní k dispozici v podobě oficiální...

Najdete na iDNES.cz