BonusWeb.cz slaví milion

  9:00aktualizováno  21. října 12:29
Denní zpravodaj ze světa počítačových her BonusWeb dosáhl v měsíci srpnu rekordní návštěvnosti a poprvé ve své historii překročil hranici jednoho milionu zobrazených stránek za měsíc, čímž zároveň stanovil rekord v kategorii, na kterou se zaměřuje.

Praha, 19. září - Denní zpravodaj ze světa počítačových her BonusWeb (http://bonusweb.idnes.cz) dosáhl v měsíci srpnu rekordní návštěvnosti a poprvé ve své historii překročil hranici jednoho milionu zobrazených stránek za měsíc, čímž zároveň stanovil rekord v kategorii, na kterou se zaměřuje. Podle nezávislého auditora, firmy Taylor Nelson Sofres Inter@ctive, odeslal server BonusWebu v osmém kalendářním měsíci tohoto roku svým čtenářům 1 024 152 platných stran, což je o 46% více než v červenci. Výrazné navýšení bylo zaznamenáno také v počtu návštěv (151 313) a unikátních IP adres za den (3 724) a to shodně o 36%.

Takto příznivých výsledků dosáhl BonusWeb mimo jiné i díky všestranné podpoře mateřské společnosti Mobil server, s.r.o. a dalšímu rozšíření služeb, které čtenářům nabízí. Krátce před prázdninami totiž server spustil svůj nový projekt PlneHry.cz, na němž, jak už název napovídá, naleznou uživatelé internetu více než stovku plných her ke stažení zcela zdarma! I přes prázdniny pak BonusWeb přinášel jednu recenzi denně, několik článků o připravovaných herních novinkách, recenze na herní konzole či handheldy. Kladný ohlas u čtenářů mělo také zvýšení počtu zveřejňovaných článků do sekce hardware, které bylo umožněno utužením dobrých vztahů s významnými dodavateli v České republice, mezi něž bezesporu patří AT Computers, Multistyk či Dataconsult.

"Jsem rád, že cesta, po níž jsme se o prázdninách vydali, se ukázala jako správná. Rozhodli jsme se informovat o všem, co se děje na světové herní scéně, pochopitelně s důrazem na dění u nás v České republice. Zároveň se snažíme pokrýt co možná nejširší spektrum rozsáhlé herní scény tak, aby čtenář nalezl na našich projektech vše, co jej zajímá a abychom se stali jeho vstupním bránou do světa počítačových her na internetu," uvedl šéfredaktor serveru Zdeněk Polách.

O serveru BonusWeb
BonusWeb je zpravodajský magazín ze světa počítačových her vydávaný společností Mobil server, s.r.o. Každý všední den přináší novinky z domácí i zahraničních herní scény, všímá si také vývoje v oblasti hardware a zejména pak přináší recenze jak na hry pro PC pro systémy Windows a Linux, tak i pro jiné herní platformy (PlayStation, GameBoy). Kromě toho se věnuje také recenzím herního hardware a snaží se být hráčovým a vůbec čtenářovým průvodcem tímto složitým světem. Podle auditu Taylor Nelson Sofres je s velkým odstupem leaderem ve své oblasti.

Autor:
 
Témata: Auditor, Linux

Nejčtenější

Nadvláda Steamu končí, přišel o všechny veliké vydavatele

Steam

Ještě nedávno prakticky nemyslitelná situace se rychle stává realitou. Obchod Steam, jehož aplikaci má dnes na svém...

Streamer nečekaně obdržel během svého vysílání jeden a půl milionu korun

Fortnite Dance

Fanouškovské příspěvky populárním streamerům se obvykle pohybují v hodnotě jednotek dolarů. Žádný div, že si hráč s...

Hrou roku 2018 je Red Dead Redemption 2, bodoval i český Kingdom Come

Red Dead Redemption 2

Je dobojováno. Hlasování ve všech deseti tematických anketách je uzavřeno, pojďme se podívat na výsledky. Hrou roku...

RECENZE: Feudal Alloy je nenápadný hit od českých tvůrců

Feudal Alloy

Povedená 2D skákačka od českých tvůrců sice neobrátí herní průmysl naruby, ale díky chytlavé hratelnosti a milé grafice...

RECENZE: Ace Combat 7: Skies Unknown je i přes pár neduhů letecké eso

Ace Combat 7: Skies Unknown

Co se leteckých arkád pro konzole týče, série Ace Combat vždy platila za jedničku. Je tomu tak i u sedmého dílu?

Další z rubriky

Nejočekávanější akční hry roku 2019

Rage 2

Akční hry jsou již tradičně tím nejvíce zastoupeným žánrem, a proto nám ani letos na výpis těch nejzajímavějších...

Nejočekávanější strategie roku 2019. Vyjde Warcraft v novém či Settlers

WarCraft III Reforged

Ačkoliv herní mainstream preferuje akce, na své si letos přijdou i fanoušci strategií. Návrat hlásí řada známých...

Nejočekávanější RPG roku 2019

Letos nás sice nečeká žádná pecka velikosti Kingdom Come: Deliverance nebo...

Letos nás sice nečeká žádná pecka velikosti Kingdom Come: Deliverance nebo Falloutu, ale ani tak si fanoušci her na...

Najdete na iDNES.cz