Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Indiana Jones Emperor`s Tomb návod #4

  12:00
Protřelý archeolog Indiana Jones s hbitým bičem se znovu vrátil na obrazovky monitorů a s ním i některé hádanky, u kterých lze poměrně snadnou zakysnout. Pokud se tak stalo, nahlédněte do našeho nebývale podrobného návodu.

Mise VII.) Black Dragon Fortress
Část 1.) The Black Dragon
Jděte doleva po římse a vlevo si vyskočte na střechu. Pak pokračujte po ní až na konec, vpravo si seskočte na plošinku a dopředu mírně doleva si po dalších seskočte na cestu k bráně. Vlevo zastřelte stráž, projděte dveřmi a vevnitř si vylezte nahoru po žebříku, nahoře shoďte dolů osamocenou bednu, udělá dole díru již v tak poškozené podlaze. Vraťte se dolů a touto dírou proskočte do kamenné místnosti. Pomocí kotoulu jděte vpřed, připravte si bič a na třikrát se přeneste na druhou stranu. Pokračujte doprava, potom doleva a po liánách na zdi nahoru. Posuňte se doleva a seskočte na podlážku. Za rohem znovu použijte bič, zhoupněte se a otvorem ve zdi, který si takto prorazíte, proskočte do místnosti. V místnosti pobijte stráže, ale zatím nikam nelezte, za chvíli se sem vrátíte, vraťte se k liánám u vchodu a vylezte si po nich nahoru, přešplhejte se po nich doprava a seskočte si na podlážku. Za rohem vlezte do místnosti a projděte dveřmi. Z vitríny seberte MASK OF CAMBALUC. Vraťte se zpět do místnosti, do které jste se dostali před chvílí pomocí rozboření zdi. Nyní však si po lešení a jeho podlážkách vyskákejte až nahoru, vlevo se zhoupněte pomocí biče, rozboříte další kus zdi a přeskočte si na další podlážku. Po liánách vyšplhejte nahoru, tam pobijte stráže, pokračujte po schodech a vejděte do dveří vlevo. Vlevo od léčivého pramene rozkopte všechny bedny a posbírejte vše, co v nich bylo, před tím samozřejmě zlikvidujte stráže. Pokračujte dveřmi dál, postřílejte další stráže a dveřmi naproti vyjděte na terasu. Nyní utíkejte vlevo po šikmé ploše až úplně dolů, vstupte dveřmi do místnosti a zatáhněte za kruh ve zdi. Otevřeli jste si tak tunel, valí se však z něj ven prudký proud vody. Vyjděte tedy ven, seběhněte ještě níž, zabočte doprava a vstupte do dveří vpravo. Opět rozkopte všechny bedny a posbírejte vše, co v nich bylo, pak sejděte po schodech dolů, pobijte stráže a u zdi přehoďte páku, teď jste tok vody odvedli jinam. I dole poberte vše z beden, vraťte se, za dveřmi odbočte doleva a přímo proti vám na konci si přeskákejte přes dvě zelené podlážky na kraj, kde se pomocí biče přehoupněte na druhou stranu. Otočte se a vpravo vejděte do štoly, tak přejdete do další části.

Část 2.) Call to Battle
Pokračujte kanálem dopředu, zabočte dvakrát doprava a vylezte si na nádvoří. Zde postřílejte stráže dříve, než se tomu nahoře podaří uhodit na gong a přivolat tak další posily. Pak sejděte od gongu ze schodů, dejte se doprava a ještě jednou doprava, pokračujte do slepé místnosti, zabijte v ní strážného a rozkopejte všechny bedny. Najdete šípy do kuše, nůž, zelenou lahvičku s uzdravující vodou a hlavně nezapomeňte sebrat výbušninu. Pak se vraťte přes nádvoří na druhou stranu, za schodky odbočte k léčivému pramenu a před ním si vyskočte na lešení vlevo. Vysoukejte se nahoru, pokračujte doleva a přeskočte si na další podlážku, vytáhněte se. Pokračujte do protisměru,vlevo si přeskočte na další lešení, zabijte na něm stráž a pomocí biče si přeskočte na první ráhno. Zhoupněte se, ale tady musíte přeskočit na druhé ráhno v tu chvíli, když se budete nacházet při houpání v zadní poloze, jinak neuspějete. Přeskočte si na další lešení před vámi, pod sebou zlikvidujte stráž, pokračujte po lešení za roh, kde na zeď umístěte nálož. Schovejte se za rožek a po výbuchu vstupte do otvoru ve zdi, je to přechod do další části.

Část 3.) The Tower of Storms
Přeskakujte po ráhnech pomocí biče, přeskočte si na lešení. Přidržujte se zdi a opatrně tak přejděte na další lešení. Zahněte za roh, použijte bič na ráhna, z posledního si přeskočte na lano. Vytáhněte se nahoru a skočte vpravo na terasu, kde pobijte žoldáky. Pokračujte dál, vyskočte si na plošinku s kameny, shoďte kamení dolů a vyjedete výš. I tady pozabíjejte stráže, seskočte si dolů, přeskákejte přes výklenky a v nich rozbijte bedny. Seberte sošku YUAN XIANG, vraťte se zpět na zelenou plošinu, přeskákejte si na další. Z poslední pomocí biče přeskočte dopředu, pokračujte kolem léčivé fontány vpravo, pobijte stráže a vejděte do dveří, které se tak samy otevřely, tím jste v této části skončili.

Část 4.) The Rescue
V animaci jste se ocitli nad místností, kde dole pod vámi nadává zrádný Číňan vaší krásce, uvězněné v kleci. Vyhrožuje jí a vysmívá se jí, což jistě nenecháte jenom tak. Po skončení animace budete muset zlikvidovat obě proradné tanečnice, nepouštějte si je k tělu a neměl by to pro vás být žádný problém. V pokračující animaci neprozřetelně přistoupíte ke kleci s uvězněnou kráskou a hned se propadnete dolů. Kam? Do další mise.

Mise VIII.) Temple of Kong Tien
Část 1.) Descent Into Darkness
Hned na začátku během zběsilého sešupu si nachystejte bič, řítíte se po nakloněné ploše s větrem o závod, před propastí použijte bič a přehoupněte se na druhou stranu. Vlevo je léčivý pramen, pokračujte dopředu, vyhýbejte se dírám v podlaze. Na konci se bičem přehoupněte přes velkou díru v podlaze na druhou stranu, pokračujte dál. Teď na vás čekají tři prudké sešupy, na posledním z nich použijte bič na lampu, přeskočte si do výklenku, rozkopněte bedny, naleznete mimo jiné YUYAO PAN. Seskočte dolů a po dalších dvou sešupech přeskočte k pramenu s léčivou vodou. Zde si doplňte zásoby zdraví na maximum, připravte se i na použití léčivých lahví z vašeho inventáře, budete to potřebovat. Seskočte znovu dolů, na dalších sešupech na vás vyšlehují plameny, pokud nestačíte uhýbat, doplňujte si zdraví, pijte léky z lahví v inventáři a tak bezpečně projedete do další části.

Část 2.) The Catacombs
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Nyní se nalézáte v podzemních katakombách, nejdříve musíte dvakrát po sobě zlikvidovat umrlce, který se zrodí ze žlutého světla. Nejlépe je tyto smrtky ubíjet ranami pěstí a kopanci, to na ně platí více, než střelné zbraně. Jakmile se objeví podruhé, zničí taras, zlikvidujte ho a tak se dostanete nahoru. Dole v trhlině ve zdi je čínské kopí, pak si vyskočte na zídku, vytáhněte se a pokračujte vpřed. Prohledávejte kobky po stranách, pokračujte k léčivému pramenu, přepadnou vás další dva skřeti, ukopejte je. Platí zásada, pokud všechny nepobijete, nedostanete se dál, páky a jiná zařízení nefungují. Jakmile je tedy zlikvidujete, zatáhněte vlevo od pramene za kruh a projděte dveřmi. Zde vás napadne několik dalších umrlců, zlikvidujte je, po bocích v kobkách jsou čínské šavle, ale jak už jsem řekla, lepší je bojovat kopanci. Jakmile je zlikvidujete, otevřou se další dveře před vámi, pokud nestačíte projít, zatáhněte za kruh a projdete dovnitř. I tady je plno umrlců, tak si zakopejte, jakmile bude po nich, seberte před gongem paličku, bouchněte s ní na gong a propadnete se. Pojedete sešupem dolů, včas se odrazte a zachytněte se, vytáhněte se nahoru. Ve výklenku seberte louč s modrým světlem a zažehněte veliký kahan. V animaci se dostanete k PUZZLE, které budete muset v další části vyřešit. Nyní musíte najít celkem osm takových kahanů a zažehnout je, čtyři jsou v této části a čtyři v další. Pokračujte dál, jedinými dveřmi, které lze otevřít, projděte druhými a znovu zlikvidujte několik skřetů. Seberte z výklenku CIAONING MIANJIN, vyběhněte nahoru, kde zapalte další kahan. Po každém zapálení vám v animaci u PUZZLE zmodrá jedno políčko s čínským znakem. Potom projděte chodbou s červenými dlaždicemi na podlaze, sviťte si modrou loučí, vyhýbejte se těmto polím a tím se vyhnete i elektrickým výbojům, v místnosti zapalte další kahan. Pokračujte dál a vrátíte se do místnost s gongem, teď už můžete zapálit oba kahany, už máte čím. Máte tedy zapálené první čtyři kahany, jedinými dveřmi, které lze otevřít se vraťte do místnosti s propadlou podlahou, zlikvidujte umrlce, seskočte dolů a projděte dveřmi do další části.

Část 3.) The Dragon´s Claw
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Znovu jste se tedy ocitli v místnosti s PUZZLE, máte na něm rozsvícena čtyři modrá políčka. Vstupte tedy do dveří vlevo, které se samy otevřely (pokud to nestihnete zatáhněte za kruh) a pokračujte po lávce na druhou stranu, na konci zažehněte po obou stranách kahany, teď se vám ukáže v animaci PUZZLE se šesti svítícími políčky. Jednotlivá pole lávky se vám ale zpřevracela, takže nyní pozor. Rozsviťte si modrou louč a vězte, že si můžete stoupnout pouze na ta pole, která jsou označena modře, nebo na ta bez označení. Pokud stoupnete na pole s červeným označením, propadnete se a skončili jste. Stoupněte si tedy na první modré pole, přeskočte červené, teď stojíte na modrém. To si zopakujte ještě dvakrát, pak se ale musíte vrátit, přeskákat si po neoznačených políčcích až k modrému, stoupnout si na modré, které takto otočí políčka za vámi. Pak pokračujte zpět k východu a tento postup opakujte tak dlouho, než se vám podaří bezpečně doskákat a ž na samý okraj. Proběhněte chodbou, zatáhněte za kruh a vyjděte zpět do místnosti s PUZZLE. Nyní se vám otevřely dveře vlevo, vejděte tedy do nich a opět si sviťte modrou loučí. Spatříte před sebou hodně nezřetelné, ale přece jenom viditelné načervenalé plošiny, po nich si musíte opatrně přejít z jedné na druhou, v případě potřeby se přidržovat i zdi a tak dojít k posledním dvěma kahanům. Zapalte je a teď spatříte v animaci, že už svítí všech osm modrých polí, čínských znaků. Teď se musíte bezpečně vrátit, bude to o to těžší, že plošiny se daly všemi směry do pohybu. Moc vám zde neporadím, sviťte si loučí a buďte obezřetní a opatrní, dávejte si pozor, abyste si přeskočili dál v ten pravý okamžik, každá sebemenší chybička znamená pád do propasti a konec. Tak se dostanete zpět do chodby, projděte dveřmi a přistupte k PUZZLE. Zmáčkněte klávesu E a klepněte na levé tlačítko myši. Uvidíte obrazec PUZZLE z nadhledu, nyní je vašim úkolem správně nastavit tři prstence podle znázornění šedými obrazci okolo. Nastavení provádíte pomocí kláves W, A, S a D, jakmile se vám to podaří zajiskří se a vy seberte z podstavce kouzelnou zbraň PACHENG, která jedině platí na další umrlce, zejména na ty, kteří se přemísťují do zlatově zbarvených poletujících příšerek. Vstupte tedy do posledních dveří, projděte druhými a v místnosti touto zbraní pobijte všechny příšery, velice účinné je používat zbraň i pravým tlačítkem myši při boji na blízko. Jakmile je totálně zlikvidujete, nahoře v místnosti s propadlou podlahou se otevřou dveře. Vyběhněte tudíž po dvou šikmých plochách nahoru až do této místnosti a přeskákejte si tímto vchodem dál. Tady to už znáte, ale přesto si opět sviťte modrou loučí a vyhýbejte se opět červeným dlaždicím v podlaze, na konci si kruhem otevřete dveře a připravte si kouzelnou zbraň, budete napadeni další spoustou umrlců a příšerek. Jakmile je vymlátíte, otevřou se před vámi dveře, ale tam nechoďte, dejte se vlevo, vstupte do nyní již také otevřeného výklenku a tak přejdete do další části.

Část 4.) The Shadow of Kong Tien
V animaci sledujete seshora kultovní obřad nad uvězněnou kráskou, která je zřejmě odsouzena k smrti. Nastane však zemětřesení, všichni utečou a vás uchvátí žena, okřídlený vampýr, s níž budete muset podstoupit boj na život a na smrt. Používejte na ni dobře osvědčenou kouzelnou zbraň, kolem ní jsou bubliny, z kterých na vás posílá létající příšery, takže ničte nejdříve tyto příšery a teprve potom ničte jednu bublinu po druhé. Doufám, že máte v inventáři plnou polní láhev léčivé vody a také tři láhve se speciálním uzdravujícím lektvarem, které jste našli po cestě, tak neváhejte a včas je použijte k doplnění zdraví. Jakmile nad tímto vampýrem zvítězíte, v animaci osvobodíte tolik hledanou krásku a seberete ze země další amulet. Potom se už jenom přenesete do další mise.

Mise IX.) The Emperor´s Tomb
Část 1.) Rescue at Penglai
V animaci se nalodíte i se zachráněnou kráskou na loď svého pomocníka rikšu, který vás sem dovezl a ten vás nyní všechny odveze na své lodi z města Penglai do města Sian.

Část 2.) Tomb of the First Emperor
V úvodní animaci slezete po otevření poklopu po laně do rotundy i se svojí krásnou průvodkyní, která už je zase převlečena do „pracovního“ tak, jako když vám pomáhala v předcházejících misích. V reálu potom seberte pochodeň a jděte dopředu, pokračujte ale při zdi, ať vás nezasáhne padající kamení ze stropu. Dojdete až ke sloupu, kterým otočte, otevřete si tak sice cestu dál, ale zároveň se propadnete do jámy, odkud se musíte dostat co nerychleji zpět nahoru, jste totiž v nastražené pasti, chtějí vás rozdrtit stahující se stěny. Na dně pasti pozorujte stěny, tam, kde se ukáží červené hroty, vyjede za chvíli stěna, na tu si ihned vyskočte. Ukáží se další červené hroty, doběhněte ke stěně, otočte se a vyskočte na horu. To zopakujte ještě dvakrát a dostanete se tak bez úhony zpět nahoru. Jděte zpět a zabočte do otvoru vlevo. Po krátké animaci se s rozběhem zavěste pomocí biče na trám, ale zároveň se musíte vyhýbat plamenům, což znamená vystihnout ten pravý okamžik ke skoku. Takto si přeskákejte až k uzdravujícímu prameni, kde si doplňte zdraví. Naproti otočte kolem na zdi, proskočte vzniklým otvorem, vraťte se do chodby a nyní vejděte do otvoru vpravo. Teď se musíte podobným způsobem vyhýbat elektrickým výbojům. Přeskakujte tedy až na konec, vpravo je opět léčivý pramen a vlevo ve výklenku otočte kolem, přeskočte si zpět do chodby. Zatočte doleva a vejděte otvorem do další části.

Část 3.) The Path of Unsen Peril
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Jděte doleva, sejděte vpravo ze schodů a pobijte bandu Číňanů, teď už vám vaše společnice pomůže. Vlevo je léčivý pramen, potom pobijte kouzelnou zbraní létající umrlce, v animaci si přeběhnete dál. Takže si vezměte do ruky svítící zlatý amulet, ukáží se vám skryté zavírající se zdi a na podlaze hroty, v pravý čas si přeběhněte a přeskačte až na konec k propasti. Posviťte si do ní a spatříte zviditelněný výstupek, seskočte si na něj. Přeskákejte si na druhou stranu, vytáhněte se vlevo na zeď, pokračujte doprava po uzoučké plošině, vlevo přeskočte pomocí biče na plošinu dolů. Odtud se dostanete ke schodkům, vyběhněte po nich až nahoru, vytáhněte se na výstupek a otočte kolem, vyjděte ven. Vstupte do otvoru vlevo, pobijte další umrlce a příšery, v animaci se propadnete do další části.

Část 4.) The Bells of the Dead
Jakmile se ocitnete v reálu, pobijte všechny příšery, seběhněte dolů a přes otvor za gongem pokračujte dál. Jděte dopředu, v místnosti pobijte přízraky a létající umrlce, pak projděte dveřmi naproti. V animaci uvidíte a uslyšíte zvonkohru, je to hudební rébus. Rozsviťte si váš drahokam a jděte doprava po lávce ke zvonkům, nyní zmáčkněte E a pomocí kláves W, A, S a D musíte zopakovat melodii. Pokud se vám to nepovede, přiletí příšery a máte hned práci navíc. Jakmile to dokážete zopakovat, ozve se další melodie, sviťte si a vraťte se zpět a jděte k dalším osvětleným zvonkům a melodii zopakujte. Takto na vás čekají ještě dvoje zvonky, tady však už máte možnost otočit kolem a tak si nechat melodii zopakovat. Je dobré si pořadí zvonku poznamenat na papír, napsala jsem si na příklad u těch složitějších 2, 4, 3, 5, 1, u posledních pořadí 3, 2, 1, 5, 4. Pokud jste tedy uspěli, otevřou se vám dveře do další části. Sviťte si drahokamem a pokračujte do další části otvorem doleva.

Část 5.) Von Beck´s Revenge
Vezměte si bič a přeskočte si na druhou stranu. V animaci spatříte jednookého gestapáka, Von Becka, jak na vás vyjede se speciálně vyzbrojeným tankem, aby vás konečně zlikvidoval. Tady vám toho moc neporadím, ani to nejde. Musíte prostě před ním utíkat bez zastavování, přeskakovat, používat bič tak, jak to momentální situace vyžaduje. Navíc mi zde nefungovalo ovládání postavy myší v běhu do stran, takže jsem vše musela ovládat přes směrové klávesy. (Zde dovolte, abych trochu odbočila a poděkovala za technickou radu svému kolegovi Petru Poláčkovi, recenzentu této hry.) Prostě se musíte smířit s tím, že si tuto náročnou část mnohokráte zopakujete, než se vám ji podaří projít, říkám to na základě vlastní zkušenosti, musíte si totiž celou trať běhu a skákání doslova vrýt do paměti, každá sebemenší chybička je váš konec. Nenechejte se odradit, jste už jen kousek od konce, byla by to škoda. Takže, zkusím to raději popsat, zpočátku utíkejte rovně, přeskočte dvě malé díry a potom pomocí biče skočte přes větší šachtu. Následuje zase malá díra, pak zase pomocí biče šachta, pak přes dvě díry a zase skok za pomocí biče. Nakonec vás čeká ještě jedna díra a jeden skok pomocí biče. Když přistanete, měli byste vidět, jak se cesta začíná zatáčet. Tuhle pasáž překonejte tak, že se budete držet přitisknutí k levé straně zdi, čímž se vyhnete několika menším dírám, které jsou ale stejně nebezpečné, jako ty díry mnohem větší. Potom se cesta opět srovná a vy hned skočte přes díru a potom pomocí biče přes další. Pak je další díra a dva po sobě jdoucí skoky za pomoci biče. Teď přijde ta nejhorší část. Po dvou skocích přes menší díry se najednou před vámi propadne podlaha a budete se propadat i nadále. Tady vám nemůžu přímo poradit, musíte prostě rychle reagovat. Většina skoků bude za pomoci biče, asi tuhle část budete několikrát opakovat, tak si pamatujte, kde se podlaha propadne, je to pokaždé stejné. Když tuhle část zvládnete, běžte rovně, dokud nedoběhnete k rampě, po které se jakoby svezete. Dejte si však pozor, abyste nesjeli až na konec, protože rampa končí velkou dírou. Těsně před jejím koncem použijte bič, abyste se zachránili. Tím se zbavíte Von Becka, který to na rozdíl od vás nesvede. Pak už je to pohoda, projdete kruhovými dveřmi, dáte se doleva přes jednu místnost. Tady si pak dejte pozor na díry v podlaze, byla by škoda zemřít tak hloupě po celé té námaze. Nakonec projdete portálem do další části.

Část 6.) The Pillars of the Under World
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Ocitli jste se na hradbách, pokračujte dopředu a vlevo zničte dva obživnuvší přízraky, také smrtku, která je oživuje a posílá na vás poletující zlaté příšerky. Pokud všechny pobijete, zpřístupní se vám vpravo tři sloupy. Princip otáčení s nimi je takový, že je musíte roztočit ve správném pořadí, každý z nich totiž uvede do pohybu jednu plošinu, no tedy celkem tři, přes které musíte přeskákat, někdy i pomocí biče, na druhou stranu. Tyto plošiny však po chvíli sjedou dolů, takže skončíte. Proto je nutné dodržovat správné pořadí v roztáčení sloupů. Takže tady rychle po sobě roztočte sloupy při pohledu na ně zprava 1., 2., a 3., pak honem přeskákejte na druhou stranu normálními dvěma skoky, na třetí použijte bič a přeskočte doleva. Zde se situace opakuje, takže nejdříve pozabíjejte všechny potvory, pak přistupte ke čtyřem sloupům. Otočit jimi musíte z vašeho pohledu v pořadí 2. zleva, 4. zleva, 1.zleva a nakonec 3. zleva. Princip skákání znáte, takže honem na druhou stranu. Zde opět nejdříve totální zmasakrování příšer, pak přistupte nyní ke dvěma sloupům, otočte pravým, hned levým a přeskákejte na druhou stranu. Nejlépe se mi tady dařilo skákat obyčejnými skoky a vytahovat se nahoru. Hra sice ukazuje použít bič, ale to se mi nedařilo. Pokud přejdete, tak nejdříve samozřejmě opět pobít všechny příšery, tentokrát na vás čeká 5 sloupů. Takže, začněte prostředním, pak 1. zprava, 2. zprava, 1. zleva a nakonec 2. zleva. Pak už vás čeká jen závěrečné přeskákání a přejdete v animaci do další části.

Část 7.) The Heart of the Dragon
Nyní se nalézáte mezi čtyřmi sochami, s těmi se ještě utkáte, ale teď projděte dveřmi před vámi, které za vámi definitivně zapadnou. Teď vás čeká dosti složitý úkol. Budete se totiž pohybovat, jako kdybyste měli svázané nohy, nefunguje skákání, ani bič. Musíte se vždycky postavit na šedou desku, protože ta velká zelená vždy po chvíli zmizí. Objeví se vždy před vámi, nebo po straně, jednu chvíli i za vámi další šedá deska, na kterou si musíte rychle stoupnout. Tak pomalu a obezřetně postupujte dopředu, vyhnout se musíte elektrickým výbojům, které by vás zasáhly, pokud byste si stoupli na tmavohnědou desku. Protože vám na šedých deskách žádné nebezpečí nehrozí, raději si důkladně rozmyslete, jak co nejlépe přejít na další šedou desku. Těm, kteří si doposud nezvykli na ovládání chůze pomocí kláves W, A, D a S doporučuji, aby se na tuto část přecházení po deskách na chvíli přepnuli v CONTROL na klasické ovládání chůze pomocí kurzorových šipek, neboť je nutné reagovat na přechod mezi šedými deskami velice citlivě. Po zdolání přechodu na druhou stranu se však nezapomeňte vrátit k původnímu nastavení v CONTROL. Jakmile se tedy tímto způsobem dostanete na druhou stranu, seberte vpravo ze stolečku SHI HUANGDI CONG, vlevo máte léčivý pramen. Potom vyjděte po schodech nahoru, v animaci seberete čínskému knězi z úst černou perlu, ale za chvíli o ni přijdete, sebere vám ji onen již dobře známý proradný Číňan. Pak pomocí ní oživí ony již zmíněné čtyři sochy, takže s nimi svedete tuhý boj pomocí kouzelné zbraně, vaše krásná společnice vám ale vydatně pomůže. Po vzájemném vřelém objetí se dostanete do další části.

Část 8.) Rise of the Black Emperor
Indiana Jones & The Emperor`s Tomb Teď si tedy zabojujete, takže s chutí do toho. V animaci vám bude Číňanem unesena vaše společnice, takže boj musíte svést sami. Doufám, že máte plnou čutoru léčivé vody, používejte tedy kouzelnou zbraň na všechny příšery, které se tu objevují. Mezi tím musíte stačit přeskočit do čtyřech stran k modrým pramenům, kde posílíte sílu vaší kouzelné zbraně a hned ji použijte na nejbližší příšeru. Po posledním přeskoku použijte takto posílenou zbraň na samotného Číňana, ztuhne na zemi, jako solný sloup. Jakmile ho takto ochromíte, dobijte ho kouzelnou zbraní a máte vyhráno. V animaci pak spatříte, jak si ho odnesou příšery, zřejmě přímo do horoucích pekel. Animace končí vaším společným útěkem do bezpečí.

Mise X.) The Netherworld Epilogue
Mohla bych vám říci, že po takové námaze a vypětí sil si nyní můžete vychutnat závěrečnou animaci, což bohužel říci nemohu. Sedíte v poklidu a pohodě v kavárně a popíjíte i se společností vínečko. Pak se zvednete a obejmete se s vaší společnicí, následuje dlouhý a vášnivý polibek, abyste si nakonec vaši krásku někam odvedli, kam, to nevím. Že by přímo k oltáři? No, to by se snad k Indimu nehodilo, ale rozhodně mohu prohlásit, že to tady autoři pěkně odflákli.

Autor:
  • Nejčtenější

Generuje obrázky do hry pomocí AI, za 10 hodin práce vydělá 350 tisíc

novinky 14. 4. 2024 16

Tvůrci virtuálních kartiček Champions of Otherworldly Magic přiznávají, že vizuální podobu jejich...

Je Fallout nejlepší videoherní seriál? Recenzenti mají jasno

magazín 12. 4. 2024 94

Sci-fi seriál natočený podle populární série her Fallout sbírá v zahraničí skvělá hodnocení. Vypadá...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Zavzpomínejte si na magická devadesátá léta ve hrách

retro 11. 4. 2024 16

Devadesátá léta patří v oblasti počítačových her mezi zlatou éru. V době rychlého rozmachu...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 42

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Nejlepší česká hra dekády se vrací. Kingdom Come 2 vyjde ještě letos

novinky 18. 4. 2024 42

Dlouhých šest let museli fanoušci ohromného českého hitu Kingdom Come: Deliverance čekat na...

Nezneužíváme děti, ale těm chudým dáváme možnost výdělku, tvrdí šéf Robloxu

novinky 18. 4. 2024 7

Ředitel společnosti Roblox Stefano Corazza se v nedávném rozhovoru pro magazín Eurogamer pustil na...

Digitální láska. Kdo jsou nejzajímavější videoherní milenci

magazín 18. 4. 2024 0

Premium Láska je prý něco, po čem touží spousta z nás. A očividně není řeč jen o reálných osobách, ale...

Vrací se Rayman, ale zase ne tak, jak bychom si přáli

novinky 17. 4. 2024 1

Série Rayman patří k těm nejlepším hopsačkám vůbec, nový díl je ovšem v nedohlednu. Letos se chystá...

Náhle zemřel zpěvák Maxim Turbulenc Daniel Vali, bylo mu 53 let

Ve věku 53 let zemřel zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali. Letos by se svou kapelou oslavil 30 let na scéně....

Charlotte spí na Hlaváku mezi feťáky, dluží spoustě lidí, říká matka Štikové

Charlotte Štiková (27) před rokem oznámila, že zhubla šedesát kilo. Na aktuálních fotkách, které sdílela na Instagramu...

Vykrojené trikoty budí emoce. Olympijská kolekce Nike je prý sexistická

Velkou kritiku vyvolala kolekce, kterou pro olympijský tým amerických atletek navrhla značka Nike. Pozornost vzbudily...

Rohlík pro dítě, nákup do kočárku. Co v obchodě projde a kdy už hrozí právník?

V obchodech platí pravidla, která občas zákazník nedodržuje. Někdy se navoní parfémem, aniž by použil tester, nebo...

Ve StarDance zatančí Vondráčková, Paulová, hvězda Kukaček i mistryně světa

Tuzemská verze celosvětově mimořádně úspěšné soutěže StarDance britské veřejnoprávní televizní společnosti BBC se už na...