Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

IGI 2: Covert Strike - podrobný návod #1

  12:00
Přinášíme vám detailní návod na kontroverzní stealth akci, v níž i jediný výstřel rozhoduje. Staňte se speciálním agentem a rozehrajte nebezpečnou špionážní hru - ale pozor: jen pro zocelené vojáky.

Úvod
Nedávno jsme přinesli recenzi na lehce kontroverzní stealth akci IGI 2, nyní ti je návod. Ve hře se budete potýkat s ruskou mafií, později i se spoustami vojáků, ale jako speciální agenti CIA jménem Jones Dalton (jméno si můžete v menu změnit), jste samozřejmě vybaveni dokonalými zbraněmi, včetně všemožných doplňků výstroje a výzbroje, jak se to na správného agenta sluší a patří. V každé misi, pokud zvolíte ze tří možných nabízených obtížností tu střední-normál, si můžete pomocí spojení se s velitelstvím klávesou „I“ hru 3x uložit, což je vskutku velice výhodné, jestliže předpokládáte nějaké těžké střetnutí. K dispozici máte i mapu „M“, zapínat můžete dalekohled „B“ a spoustu jiných možností, prostudujte si řádně menu a přestavte si ho podle vlastní potřeby. Jen je zapotřebí se naučit všechny tyto moderní vymoženosti správně a na pravém místě využívat. Vždy se dobře kryjte, mafiáni jsou nebezpeční, je jich všude jako smetí, i oni mají výtečné zbraně, takže je nutné využívat inteligence a všech možností postavy, se kterou se ve hře ztotožníte. Zde totiž spíše využijete plížení a likvidování nepřátel bez spuštění alarmu, než rychlou akci, která většinou končí vaší smrtí. Pokud se už alarm spustí, je lepší se někde v tichosti zašít, dokud se nepřítel neujistí, že to byl pravděpodobně planý poplach, teprve potom se pokusit o štěstí znovu. Neméně důležité je všem pozabíjeným nepřátelům sbírat jejich zbraně a munici, doplníte si tak svoji palebnou sílu. Ve hře pak nezapomínejte na používání mapy „M“, lépe se tak zorientujete a budete vždy i seznámeni s úkoly, které v příslušné misi musíte splnit, abyste mohli postoupit do další. Bohužel je vše psáno v angličtině a právě neznalcům tohoto jazyka by měl posloužit tento podrobný návod. Ještě prozradím, že jsem tento návod psala podle hry na střední obtížnost, takže pokud si někdo troufne hrát na tu nejtěžší, mohou se některé mnou popisované detaily lišit. Na konec to nejdůležitější, hra má vysoké nároky na hardwarové vybavení vašeho PC - je také nutné si stáhnout ty nejnovější ovladače a detonátory a v menu hry si nastavit v grafice co nejnižší možnou volbu jakosti a tak ulehčit počítači vlastní hru. Zprovoznit hru potom opravdu lze, ale chce to čas a trpělivost. Ostatně za trpělivost i ochotu děkuji především i Assurovi, bez jehož odborné pomoci a opakovaných technických rad bych tento návod nikdy nedokončila.

Mise 1.) Infiltration
IGI 2 V úvodní animaci spatříte letadlo, z kterého budete vysazeni na padáku, po chvíli se spatříte, jak seskakujete z letadla, otevíráte si padá, uvidíte i první mafiány a doskočíte na zem. Hned poté se spojíte se svým velitelem, který vám dá instruktáž k postupu v misi, spatříte i ukázky důležitých objektů, které budou středem vašeho zájmu. Po celou dobu bude váš velitel s vámi ve spojení, bude vědět, jak si vedete, dokonce vás i sem tam pochválí, tak ho nezklamte. Jděte opatrně dopředu mírně vpravo k velikému světlu, od něj doprava je vstup do objektu. Nahoře vlevo na budově je první kamera, svítí zeleně, pokud vás zachytí, změní barvu na červenou a spustí alarm. Těchto kamer je ve všech misích spousta, upozorním vás sice na každou jejich lokaci, ale nebudu už dále připomínat, čím a jak je máte likvidovat. Takže ji v tichosti zlikvidujte pistolí s tlumičem a pokračujte doprava k bráně. Zde ustřelte opět pistolí s tlumičem dvakrát po sobě visací zámky na řetězu a vstupte do objektu. Zlikvidujte mafiány, dobře se při tom kryjte a používejte všech dostupných úhybných úskoků, je jich tady jako v makovici zrnek máku. Pokračujte vpřed, u jeřábového vozu zabočte doleva a vlevo vyčistěte další prostranství od mafiánů, vpravo na domě ještě před tím ustřelte kameru. Potom se vraťte a pokračujte doleva. Vpravo na železné konstrukci je další kamera, zničte ji a postupujte dál. Zatočte doprava na most, vpravo ze sloupu sestřelte kameru. Zlikvidujte mafiány, pak si otevřete bránu před mostem pomocí vašeho dešifrovacího zařízení, musíte při tom podržet akční tlačítko tak dlouho, až se zcela naplní lišta a vejděte na most. Pokračujte po něm vpřed, zlikvidujte další gaunery a na konci mostu vpravo další kameru. Jděte dále vpřed po cestě vedoucí mírně doprava, na konci vlevo na budově zničte další kameru. Pokračujte doleva za roh budovy, likvidujte mafiány a vstupte vlevo po železných schůdcích doleva dveřmi do haly. Zde opět pozor na kamery a další spousty mafiánů, na konci haly vpravo opět pomocí dekodéru otevřete železná vrata, zvednou se, projděte ven a vlevo vstupte do garáží. I zde proveďte čistku, pak vlevo u drátěné ohrádky ustřelte u branky zámek na řetězu a na panelu stiskněte tlačítko, zprovozníte tak výtah. Pak jděte k tlačítku, označenému „jízda výtahu nahoru“ a stiskněte ho. Otevře se poklop v zemi a vyjede nákladní výtah. Jakmile se zastaví, přejděte k tlačítku „jízda dolů“ a rovněž ho stiskněte. Rychle si naskočte na plošinu výtahu, sjedete tak dolů do další mise.

Mise 2.) Deep in the Mines
IGI 2 Spatříte v animaci opět svého šéfa, který se s vámi spojí a pochválí vás za vaše úspěchy, navíc vám předá instrukce do této mise. Poté, co výtah zastaví v tunelu, vystupte si a pokračujte vpřed. Zlikvidujte všechny mafiány i ve slepém tunelu vpravo, vraťte se a přesvědčíte se, zda nejsou ještě nějací v místnosti vpravo. Popojděte ještě kousek dál doprava a otevřete dveře ve zdi šifrovacím zařízením. Vstupte do červeně osvětlené chodby a na konci vejděte do haly. Zde proveďte důkladnou čistku, prohlédněte vpravo ubytovnu i záchody, potom jděte dopředu a vlevo po schodech vejděte do místnosti. Tady posbírejte náboje a granáty, potom přestavte počítač. Sejděte dolů a dejte se k železným vratům vlevo, vpravo před nimi šifrovacím přístrojem aktivizujte panel a vrata se zvednou. Naskočte si do lokomotivy, stiskněte čelní tlačítko a vlak se s vámi rozjede. Cestou vás dojede další vlak, jeho osádku zlikvidujte granátem. Jakmile váš vlak zastaví, vystupte si a kolem vlastní soupravy vlaku levou stranou pokračujte vpřed, jakmile vyjdete z tunelu, zabočte vlevo, přijdete k ventilační šachtě. Zde otočte kolečkem a vstupte, tím zakončíte tuto misi a spatříte výsledkovou tabulku.

Mise 3.) The Wather Station
IGI 2 V animaci vylezete ven ventilační šachtou, spatříte dále, jak vám letadlo shazuje na padáku kontejner, mimochodem vaším prvním úkolem v této misi bude tento kontejner najít, dostanete obvyklé instrukce a můžete se vydat na cestu. Pokračujte rovně dopředu, potom úžlabinou nahoru doprava a nahoře pokračujte vpřed k dvěma vojákům. Skryjte se za balvany a pistolí s tlumičem je zlikvidujte. Pak seberte u nich kontejner z padáku a jděte mírně doleva na kopec, hrstku vojáků zlikvidujte nejlépe granátem. Pak se vydejte doleva k první ubytovně, kde udělejte pořádek, je plná mafiánů a vojáků, nezapomeňte i na první patro. Vyjděte ven, zabočte vlevo a kolem ubytovny pokračujte dál nahoru. Přejděte vrcholek, spatříte další dva vojáky, pošlete je na onen svět pistolí s tlumičem. Pak se vydejte po hřebenech dál dopředu, začne padat sníh, na konci odbočte doleva k dalším objektům. V tichosti zlikvidujte první stráže, nezapomeňte zničit pistolí s tlumičem všechny kamery na budovách, berte na vědomí, že pokud se spustí alarm, přiletí vrtulník s dalšími posilami a jenom si tak přidáte více práce. Pokud by vám došly náboje, poberte mrtvým nepřátelům všechny jejich zbraně, což ovšem samozřejmě můžete dělat všude, pokud se ovšem nevystavíte při tomto počínání nějakému hrozícímu nebezpečí. Pokud se vám tedy podaří zbavit celou základnu v tichosti všech nepřátel, jděte do nízkého domečku, na mapě označeného číslem 2, kde ihned v přízemí otevřete trezor, z něhož seberte tajné listiny. Pak vstupte do domu podle mapy číslo 3, zde v tichosti zlikvidujte bezpečnostní kameru, vaším dešifrovacím zařízením přestavte počítač a vraťte se před dům. Pak vstupte do dalšího nízkého baráčku, odšifrujte vstup do dveří, dekódujte další dveře a v místnostech postřílejte několik vědátorů, ale pozor, jsou také ozbrojeni. Když vstoupíte do první místnosti, musíte ale nejdříve zavřít za sebou vstupní dveře a teprve potom pomocí dešifrovacího zařízení otevřít další, jinak je neotevřete. V následující místnosti naleznete opět trezor, otevřete ho a seberte z něho „EMP číp“ Poté se stejnou cestou vraťte zpět, pozor na techniku zavírání a otevírání dveří. Venku si najděte meteorologický balón, na pravé straně má kliku, tak s ní pořádně a s chutí zatočte, pak sbohem tato mise, v animaci ji opustíte vskutku svérázným způsobem.

Mise 4.) Bridge Across the Dnestr
IGI 2 V úvodní animaci této mise se ocitnete ve vrtulníku, po obdržení obvyklých instrukcí si seskočíte na zem. Na splnění úkolů v této náročné misi máte pouhých patnáct minut, ubíhající čas máte jako Damoklův meč na obrazovce, ale ne jako v tomto přísloví nad sebou, ale dole. Vydejte se tedy rovně dopředu přes kopec, vlevo spatříte tunel, ale toho si nevšímejte, je slepý. Překročte silnici a pokračujte po polní cestě stále vpřed. Na jejím konci zatočte doprava k bráně, za kterou zastřelte pistolí s tlumičem strážného, toutéž pistolí ustřelte u brány zámek. Brána se otevře, vejděte dovnitř, zneškodněte kameru, pokračujte dopředu kolem budovy. Na konci odbočte doleva, pomocí dešifrování si otevřete branku a vejděte. Zlikvidujte další kameru, kryjte se za bednami a zbavte celé prostranství nepřátel. Pak stejným způsobem otevřete další bránu, opět zde udělejte pořádek a dešifrujte přístup vlevo do branky ve zdi. Uvnitř pošlete do pekel další mafiány, pozor ale, nahoře na železné rampě číhá další darebák, záškodník. Za další drátěnou brankou seberte z beden nálože, pak dešifrujte na pravé straně východ a utíkejte co nejrychleji ven z tohoto prostoru, cestou zlikvidujte mafiány a vojáky, kteří se vám připletou do cesty. Utíkejte až dolů k silnici, zabočte před ní doleva a pokračujte dopředu, kde na konci zlikvidujte pomocí granátů osádky kulometných hnízd a ostatní mafiány kolem. Pak seberte z beden roznětky, vydejte se zpět k mostu a po železných schůdcích sejděte dolů pod most. Na každé straně mostu jsou dva nosné sloupy, u každého položte jednu nálož, to stejné udělejte i na druhé straně. Pak vezměte nohy na ramena, ve smyslu známého hesla, že kdo uteče ten vyhraje a utíkejte zpět po silnici k tunelu. U tunelu se otočte a vychutnejte si, pokud vám ovšem bude ještě na to stačit čas, pohled na dílo zkázy, jehož jste byli iniciátory. Ten pohled a pocit z dobře vykonané práce a splnění tak náročného úkolu rozhodně stojí zato. Tímto pohledem tato mise skončila.

Mise 5.) Ambush
IGI 2 Vydejte se doleva po vrcholcích hor, pokračujte lesem, až vpravo dole spatříte již dobře známý tunel, vpravo potom kolonu nepřátelských náklaďáků. Vpravo dole od této kolony je vidět plno stráží, také je možno spatřit nepřátelský transportér. Likvidujte stráže z tohoto místa pomocí pistole s tlumičem, jsou tak zpitomělé, že je postřílíte jako kuřata, neboť nemohou pochopit, kdo a odkud na ně střílí. Počkejte, až se transportér rozjede a vystoupí z něj vojáci, i ty na dálku zlikvidujte stejným způsobem. Pak sejděte opatrně dolů ke zmíněné koloně, chladnokrevně pobíjejte vojáky, dříve než vás spatří oni. Věřte mi, že se mi takto podařilo vyřadit z boje téměř všechny vojáky. Pak seběhněte dolů k vozidlům, z druhého náklaďáku seberte raketomet a s konečnou platností zlikvidujte ten prokletý transportér. Nějakou tu raketu můžete poslat jako pozdrav do kulometných hnízd vlevo, pak se tam rozběhněte, zalehněte za jeden z kulometů a dokončete dokonalou očistu celého prostoru jejich vlastním kulometem. Jakmile dokončíte dílo zkázy, vraťte se ke koloně, vyberte všechny nákladové prostory aut, v jednom naleznete „EMP číp“. Potom z beden za posledním náklaďákem seberte miny a pokračujte zpět po silnici směrem k tunelu, kousek před ním zabočte doprava na známou polní cestu a kolem otevřené brány od vojenského areálu, který jste vyčistili v předcházející misi, pokračujte dozadu. Již zdáli uvidíte před sebou vrtulník, který tam už na vás čeká. Doběhněte tedy k němu a nastupte si, přeji šťastný let do další mise.

Mise 6.) Production Facility
IGI 2 Začínáte jako obvykle animací, kdy se ocitnete ve vrtulníku, dostanete známé instrukce z velitelství a pak, až vrtulník klesne téměř k zemi, si seskočíte na pevnou zem. Pokračujte rovno dopředu přes les, jakmile na kopci před sebou spatříte objekt, opatrně prohledejte okraj lesa, někde se tady promenáduje ostřelovač, v tichosti ho zlikvidujte. Pistolí s tlumičem zastřelte dva strážné, jakmile se přiblíží k plotu, potom toutéž pistolí ustřelte zámek u brány a opatrně kolem stojících kamiónů pokračujte doprava, vlevo rozstřelte kameru nad vchodem a dešifrujte zámek u dveří. Vstupte dovnitř, po obou stranách zlikvidujte kamery a pistolí s tlumičem zlikvidujte stráže. Pak vyjděte po schodech nahoru, vstupte do dveří vlevo. V místnosti zakódujte počítač, vraťte se ven a po schodech do přízemí, sejděte dolů po schodech vpravo, otevřete dveře a na konci chodby vstupte do dveří vlevo, před tím ještě zlikvidujte kameru. V místnosti seberte z trezoru tajné dokumenty, pak se vraťte nahoru a kolem místnosti s počítačem vlevo postupujte po rampě až dozadu do věžičky, kde stiskněte tlačítko, vypnuli jste teď elektrický proud dole v plotě. Vraťte se zpět, sejděte po schodech dolů, dveřmi před vámi vpravo vyjděte na nádvoří. Zlikvidujte stráže a jděte vpravo kolem plotu s ostnatým drátem vpřed, jakmile zjistíte, že nad plotem není ostnatý drát, pomocí akční klávesy ho přelezte. Na druhé straně mírně vlevo kolem zdi a kontejnery pokračujte dopředu, na konci zabočte doprava a vpravo dveřmi vstupte do skladiště. Pobijte stráže, zničte kameru vpředu nad dveřmi a potom jimi projděte do haly. Zde zlikvidujte další kamery, vojáky a ozbrojené vědátory, utíkejte na druhý konec haly. Vystoupejte po schodišti nahoru, uvnitř stiskněte tlačítko na panelu a vraťte se dolů. Potom po druhých schodech vystoupejte do prosklené místnosti, v ní pak zakódujte počítač. Vraťte se zpět a stejnou cestou přes skladiště se vracejte zpět k plotu, který jste před chvílí přelezli. Nyní už jde brána z vaší strany překódovat, tak ji otevřete a vyjděte ven. Potom přes budovu, kterou jste sem vešli, vyjděte ven ke kamiónům a bránou na konci vlevo vyjděte na asfaltovou cestu, pokračujte vpřed, po chvíli odbočte vpravo do lesíka a tam už na vás čeká opět vrtulník. Nastupte si a máte tuto misi za sebou.

Mise 7.) Border Crossing
IGI 2 Ocitnete se na louce a máte k dispozici pouze nůž. Opatrně postupujte vpřed, přejděte silnici a za ní se přes křoví přibližte k osamělému strážnému, kterého zlikvidujte nožem. Seberte po něm zbraň a za pojízdnou radiostanicí zlikvidujte další dva vojáky. Potom jděte k radiostanici a odvysílejte zprávu pro ANYE. Pak pokračujte lesíkem doleva, dávejte si pozor na nepřátelské vojáky, jejich vrtulníky a transportéry, raději se jim už z dálky pokud možno vyhýbejte. Musíte se dostat k vašemu vrtulníku, poznáte ho od nepřátelských tak, že na rozdíl od nich je tmavý. Vyhýbejte se minovým polím a přes další lesík a houštiny se obejitím plotu, za kterým přistál váš vrtulník k němu dostanete. Plot jde také v místech, kde není ostnatý drát přelézt, ale nejdříve sestřelte ze strážní věžičky hlídku. Pak si nasedněte do vrtulníku, v kterém tuto misi opustíte.

Mise 8.) Libyan Rendezvous
IGI 2 Nyní budete muset nejdříve ze všeho najít svoji spojku, která ovšem nesmí zemřít, skončili byste. Vylezte si z vody nalevo na dřevěné molo po žebříku, před vámi u kupy beden zastřelte pistolí s tlumičem stráž. Potom se vydejte po molu nahoru na nábřeží, vlevo od ulice u budovy stojí voják, je to vaše spojka. Přistupte k němu a promluvte si s ním, na nic nečekejte a utíkejte kolem zdi doleva, zabočte do schodů vpravo nahoru. Na konci vpravo zastřelte pistolí s tlumičem vojáka, otočte se dozadu a nahoře za zábradlím skolte dalšího. Nenechejte spojku přeběhnout před vás, ale v uličce vlevo před vámi zastřelte v tichosti další dva vojáky. Nyní počkejte na svoji spojku, předběhne vás a utíkejte za ní. Zabočíte doleva, ona vám otevře dveře, rozstřelte kameru a zlikvidujte stráž. Přistupte k počítači a dešifrujte ho, vypnete tak další kamery. Vraťte se zpět až téměř ke schodům, po kterých jste se sem dostali, vlevo vylezte po žebříku nahoru. Pokračujte dopředu a zabočte doleva, zlikvidujte strážného. Jděte dopředu ke zdi, vlevo je další nepřítel, picněte ho a u zdi seberte nálož. Vraťte se zpět, slezte po žebříku dolů a pokračujte zpět do chodby s počítačem, neodbočujte ale k němu a utíkejte až na konec chodby. Vlevo na konci zastřelte vojáka, vpravo zlikvidujte dva další. Pokračujte dopředu k bráně, otevřete ji, postřílejte další nepřátele. Zatočte doprava a ihned do podchodu vlevo. Je jenom k užitku, pokud se vám podaří na dálku pistolí s tlumičem postřílet všechny vojáky, budete to mít pak mnohem lehčí. Kolem zdi vlevo dojděte k nákladnímu autu a ze zadu na něj umístěte nálož, která za 15 sekund vybuchne. Utíkejte do podchodu naproti toho, kterým jste sem vešli, vpravo sestřelte nahoře vlevo na zdi kameru a zlikvidujte zbytek stráží. Pokračujte doleva, vpravo nahoře sestřelte další stráž, poté jděte doprava. Nyní se dostanete do změti různých uliček, je dobré je projít všechny a v tichosti oddělat všechny nepřátele. Dávejte však dobrý pozor, jsou na balkonech, na střechách, no prostě všude i tam, kde byste je nejméně čekali. Tak se dostanete na velké náměstí, i zde očistěte vše od nepřátel, vejděte do hotelu, kde zlikvidujte poslední z nich. Tím byste měli mít splněný poslední úkol této mise, vyjděte tudíž po schodech nahoru, zatočte doleva a pokračujte až na konec chodby, kde v místnosti vlevo osvoboďte zajatce jménem Priboi. V animaci však budete zajati, takže na začátku další mise se ocitnete ve vězení.

Mise 9.) Prison Escape
IGI 2 V úvodní animaci budete převezeni i s Priboiem kolonou náklaďáků do vězení, potom vás odvedou do cely a ještě v animaci zabijete nožem strážce, který vás dovedl do cely. Seberte tedy ze země jeho zbraň, vyjděte z  kobky doprava, zlikvidujte další stráže. Zabočte doleva ke schodům, rozstřelte kameru a vpravo pod schody dole seberte všechny předměty ze stolku, potom pokračujte po schodech nahoru. Zde prohledejte všechny místnosti, postřílejte všechny hlídky a ze stojanů seberte zbraně a náboje rozházené po zemi. Vraťte se po schodech dolů, jděte ke dveřím přímo naproti vám a vstupte. Po dalších schodech pokračujte nahoru, nejdříve opět zlikvidujte kameru, v chodbě napravo za mřížemi je uvězněn Priboi, jehož jste osvobodili v hotelu v předešlé misi. Zatím ho ale na svobodu pustit nemůžete, takže i zde prohledejte všechny místnosti, zlikvidujte stráže, z jednotlivých kobek poberte vše co se dá a po schodech se vraťte zpět k prvním schodům, vystupte si po nich nahoru. Nalevo od schodů odšifrujte vchod do dveří, počkejte, až se vzdálí stráže, pak utíkejte doleva kolem beden, kryjte se za nimi a před vámi prolezte dírou v plotu. Zatočte doleva, dávejte si pozor, ať nevyvoláte zbytečně předčasný poplach, když už vás nějaká hlídka spatří, tak ji v tichosti zlikvidujte. Zlikvidujte bezpečnostní kamery, kolem plotu zabočte doleva, vpravo odemkněte dveře, vstupte a po žebříku slezte do kanálu. Kanálem pokračujte dopředu, zlikvidujte dva vojáky a na konci zatočte doprava. Na dalším konci odbočte vlevo, za rohem vpravo picněte další hlídku a pokračujte vpřed, dostanete se tak k dalšímu žebříku, po kterém si vylezte nahoru. Teď jste se takto dostali do druhé části vězeňského tábora. Vyjděte ven, postřílejte zbytky stráží, vylezte po žebříku na věžičku, nahoře odstřelte hlídku a po laně přešplhejte do další části tábora. Přímo naproti vám na budově zničte kameru, vejděte do vchodu pod ní, kde si pohrajte s počítačem. Vyjděte ven a po kamenných schodech vlevo vystoupejte nahoru, po žebříku vylezte ještě výš, nahoře zlikvidujte stráž. Ze země seberte dalekonosnou zaměřovací pušku a s ní zlikvidujte všechny hlídky na okolních věžičkách. Vraťte se dolů, dejte se doprava a vlevo ve strážní budce stiskněte tlačítko. Jakmile zezelená, otevře se před vámi brána. Otevřete ještě branku a stiskněte i tlačítko ve druhé strážní budce. Potom se vraťte na tu věž, kde jste našli na zemi pušku na ostřelování a ze shora kryjte Priboie, který vyběhne cestou, kterou jste mu uvolnili k nákladnímu autu, aby mohl v něm odjet na svobodu. Pokud ho ochráníte, nasedne si do náklaďáku a rozjede se, v animaci si potom seskočíte na korbu tohoto auta a společně tak opustíte vězeňský tábor.

Mise 10.) Priboi´s Villa
IGI 2 V animaci si pohovoříte s Priboiem, uvidíte, jak se vám porouchalo auto, takže ponecháte Priboie na místě a budete sami pokračovat dále pěšky. Jděte tedy dopředu k pevnosti, na ní zlikvidujte v tichosti ze zdáli stráže nahoře na střechách a rozstřelte i kameru. Pokud vyvoláte poplach, budete muset zlikvidovat i vojáky, kteří se vyrojí zleva od pevnosti, tak se raději chovejte tiše. Dešifrujte bránu a vstupte do pevnosti, zlikvidujte potichu další kameru a hlídky. Vpravo ve výklenku je další voják, ale zatím ho nechejte, ještě se tam dostanete. Pak pokračujte kolem náklaďáku dopředu, vstupte do budovy vpravo, kde oddělejte dva vojáky. Přistupte k  úzkému oknu a z něj zlikvidujte další kameru a vojáka naproti v okně. Pak se vraťte dolů, vstupte do baráku naproti, odpráskněte hlídky, v prvním patře si pohrajte s počítačem, tak jste vypnuli bezpečnostní kamery. Vystoupejte o patro výš, opět zastřelte stráže, vyjděte na terasu, odstřelte hlídku. Po její likvidaci se zavěste na lano vpravo a sjeďte po něm dolů do prostor s vojákem, kterého jste před chvílí nechali na pokoji. Skryjte se a rozstřelte barely s hořlavinou, pošlete tak tohoto strážného velmi jednoduše do pekel. Vyjděte na nádvoří, zlikvidujte z dálky obě kamery nad širokými vraty. Pak vstupte znovu do domu, odkud jste před chvílí sjeli dolů po laně, vyjděte na terasu a nyní sjeďte dolů po laně vlevo. Seskočíte přesně u těch širokých vrat, nad kterými jste před chvílí rozstříleli obě kamery. Vlevo od nich dešifrujte tlačítko od vchodu a vstupte dovnitř. Teď si dávejte dobrý pozor, musíte být velice opatrní, v domě jsou spousty vojáků, naštěstí vás ale napadají postupně, takže si s nimi poměrně lehce poradíte, jenom se musíte dobře krýt. Vyčistěte od nich všechny místnosti, sestupujte dolů po schodech až do místností v přízemí, stále likvidujte hlídky. Dole v místnosti vlevo dešifrujte počítač, v místnosti vpravo vyberte trezor. Potom vyjděte ven, zlikvidujte další kameru a kolem bazénku s vodou sejděte po všech schodech až úplně dolů. Pozor na zákeřníky, dešifrujte vstupní bránu přímo před vámi, hned za ní druhou, zničte opět kameru. Nyní na vás budou dorážet zbytky hlídek, takže se kryjte a do jedné je zlikvidujte. Pomoci si můžete opět rozstřílením barelů s hořlavinami. Pak jděte dopředu k bráně, nad kterou jste rozstřelili kameru a odšifrujte obě její křídla, abyste měli volný průjezd. Vraťte se, odšifrujte všechna troje vrata od garáží vpravo, přistupte k černému bouráku a nastupte si. V animaci projedete ven přes bránu, kterou jste si obezřetně otevřeli dokořán a už si to frčíte do další mise.

Pokračování příště

Autor:
Témata: Hesla, nůž, Raketa, Vlak
  • Nejčtenější

Nejpopulárnější streamerka se rozešla a sdílí historky ze seznamek

novinky 14. 7. 2024 40

Streamerka Imane „Pokimane“ Anys se svým fanouškům svěřila, že se jí rozpadl dlouholetý vztah....

Nejsem zlatokopka, brání se nová přítelkyně jednoho z nejbohatších streamerů

novinky 18. 7. 2024 26

Populární herní streamer Felix Lengyel, známý fanouškům pod přezdívkou xQc, daroval své nové...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Rychlý pád až na dno. Streamer má po kariéře kvůli obtěžování nezletilé

novinky 13. 7. 2024 66

Herní streamer Herschel Beahm známý pod přezdívkou Dr Disrespect si vydobyl popularitu a bohatství...

Chtěli vytvořit Skyrim planetu ve Starfieldu, reakce fanoušků je zklamala

novinky 15. 7. 2024 17

Skupina fanoušků her od Bethesdy si uložila heroický úkol, přenést fantasy svět Tamrielu, známého...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Jasný signál fanouškům. Polské studio teď zaměstnává hlavně nový Zaklínač

novinky 17. 7. 2024 4

Ačkoliv má polské studio v přípravě hned několik projektů, aktuální informace naznačují tomu, že...

Šel jsem si pro výpověď, místo toho mě povýšili, vzpomíná režisér Cyberpunku

novinky 20. 7. 2024 4

Vývojář Pawel Sasko z polského studia CD Projekt prozradil, že když si ho před časem vedení...

Stýská se vám po značce Command & Conquer? Zkuste skvělé demo Tempest Rising

novinky 19. 7. 2024 3

Na Steamu se nečekaně objevilo demo skvěle vypadající strategie Tempest Rising, která se přiznaně...

Predátor z džungle Nahantu. Diablo 4 představuje nové povolání Spiritborn

novinky 19. 7. 2024 10

Studio Blizzard blíž představilo nové povolání Spiritborn, které do hry zavítá letos v říjnu v...

Paramount zařízl sci-fi seriál Halo, přesto zůstává špetka naděje

novinky 19. 7. 2024 24

Hraný sci-fi seriál Halo, které vznikl podle stejnojmenné herní série, končí. Paramount se rozhodl,...

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR
MANAŽER OBCHODNÍ SKUPINY / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - celá ČR

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Za celosvětový kolaps IT systémů může nečekaně absurdní chyba

Nepovedená aktualizace bezpečnostního softwaru společnosti Crowdstrike způsobila pád počítačů a serverů s operačním...

IT problémy způsobily kolaps bank i letišť. V Evropě i jinde ve světě

Řadu zemí v pátek zasáhly problémy s počítačovými systémy. Letiště kvůli výpadku čelila potížím s odbavováním letů,...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média. Proslavil ji seriál...

Princezna Kate přišla s dcerou na Wimbledon, setkala se i s Krejčíkovou

Princezna Kate (42) přišla na mužské finále letošního Wimbledonu spolu se svou dcerou Charlotte (9). V zákulisí se...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...