Vydána betaverze češtiny do Gothic II: Night of the Raven

  10:25aktualizováno  30. prosince 10:38
Vydána betaverze češtiny do Gothic II: Night of the Raven
Po nějaké době a pár zveřejněných informací se díky překladatelskému týmu G2 TNOTR CZ TEAM podařilo dokončit neoficiální češtinu do datadisku Gothic II: Night of the Raven. Čeština je díky exkluzivitě prozatím ke stažení pouze z fanstránky Gohticz.net, ale po 4.1.2006 byde vydána ještě další opravená verze (opravy chyb, na které upozorní současní hráči) a ta již bude volně k dispozici i na našem serveru.
Čeština, díky povolení autora překladu původní hry Gothic II, Pavla Kryštůvka, využila jeho texty a překládali se tedy jen ty nově obsažené v datadisku. K dispozici jsou opět dvě verze, jedna s překladem pouze textů a druhá včetně videí (s velikostí téměř 83 MB). Jen malé upozornění na závěr, pokud máte hru rozehranou a aplikujete češtinu, původní text v denících už vám zůstane, v češtině budou jen nově nabyté informace. Takže stahujte, testujte a užívejte češtiny:-)
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Překlad post-apo akce Mad Max

Překlad post-apo akce Mad Max

Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Najdete na iDNES.cz