Terminator 3 a DS: Legends of Aranna z poloviny přeložené

  1:00aktualizováno  1:19
Terminator 3 a DS: Legends of Aranna z poloviny přeložené
Těsně po prvním vánočním svátku bych chtěl všechny hráče potěšit i já. Alespoň skromnou informací o překladech, na kterých právě dělám (což už mnozí víte) a hlavně v jaké fázi se právě nacházejí.
 • Terminator 3: War of the Machines - když se objevil očekávaný poslední film dnes již senátora Arnolda Schwarzeneggera, sklidil u diváků celkem slušný úspěch (ač 2ky v žádném případě nedosahuje) a to znamenalo, že co nevidět se objeví i hra. Ujal se jí výrobce Clevers a dílko sice asi díru do dějin počítačových her neudělá, ale jak se říká, potěší a neurazí. A možná i pobaví. Hra bavila i mě a čeština na sebe nenechala dlouho čekat, v současné době jí mám připravenu zhruba na 75%. K dokončení už toho moc nezbývá, takže se pomalu těšte.
 • Dungeon Siege: Legends of Aranna - Vzhledem k tomu, že jsem pro Cenegu přeložil původní hru Dungeon Siege, ani následný datadisk, na který se čekalo opravdu dlouho, bych nerad nechal ladem. Nyní je přeloženo přibližně 55% a překlad zdárně postupuje. Textů je tam požehnaně, mějte proto strpení.
  Tak, to jsou zatím poslední informace a já doufám, že brzy dodám nejen informace, ale i samotné překlady.
  Mrazík
 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

  Final Fantasy XIII

  Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

  Dárek k Vánocům - Paradise

  Paradise

  Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

  Další český dabing - Syberia 2

  Syberia 2

  Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

  Najdete na iDNES.cz