Stav překladu do češtiny SW: Empire at War

  8:10aktualizováno  15. června 12:38
Stav překladu do češtiny SW: Empire at War
Jak dnes informoval TG, v současnosti je překlad hry Star Wars: Empire at War zhruba na 70%. K tomu se vyjádřil jeden z členů týmu, Petr Janalík:
Hned na úvod musím zdůraznit, že nástroj k převedení textu z textového souboru do hry pořád nefunguje ideálně, takže na české znaky si ještě chvilku počkáme, ale rozhodně to dořešíme. Také jsme už lehce překročili plánovaný termín dokončení, ale bohužel se nemůžeme plně věnovat jen překládání, takže práce jde pomaleji, než by se čekalo. Svůj podíl měl i menší zmatek v prvních dvou týdnech překládání. Přesto uděláme maximum pro to, aby zpoždění bylo co nejmenší a stihli jsme projekt dodělat do začátku června. Momentálně je rozesláno 70% textu, přeloženo skoro 50% a zkontrolováno 45%. Objevil se nám také patch 1.03, který upravuje především multiplayerové záležitosti. Přepisuje texty, takže čeština zmizí, ale už pracujeme na jeho integraci do překladu, aby mohl být použit na tuto i starší verze. Takže nám prosím zachovejte přízeň a vydržte, vynasnažíme se, abyste výsledkem nebyli zklamáni!
Druhou možností je použití slovenštiny, abyste hře alespoň trochu porozuměli.
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz