Shadow Warrior - příprava překladu

  15:51aktualizováno  15:51
Rozhodl jsem se vám nabídnout možnost přeložení této skvělé adrenalinové jízdy, a to remake FPS Shadow Warrior.

Shadow Warrior | foto: Bonusweb.cz

V roce 1997 po obrovském úspěchu hry Duken Nukem 3D, vychází brutální řežba Shadow Warrior, která využívala notně modifikovaný engine Atomového vévody, a ihned se dostává do popředí tehdějších 3D akcí. Po 16 letech vyšel remake, využívající nejnovější technologie a opět dostává výrazně vysoká hodnocení. O překlad si tahle hra řekla svou opět skvěle provedenou zábavností a adrenalinovou jízdou, a myslím, že každý fanda této hry si jí mnohem více vychutná v rodném jazyce :) Přeci jen příběh se objevil, vtipné hlášky a glosy také, takže anglicky nevládnoucí hráči mají možnost nepřijít i tyto věci.

Co se týče překladu, editace textů mám vyřešenou, fonty jsou díky Grindkillerovi vyřešeny taky :) Minimální cena příspěvku přes běžný účet je 100,-kč, horní hranice je na vašem uvážení. Platba přes PayPal je určena na 150,-kč za kliknutí, je to i z důvodů poplatků za platby. Prosím všechny, jenž chtějí přispět, aby nezapomněli--u platby přes běžný účet-- doplnit, že se jedná o platbu na Shadow Warrior, jinak to pak automaticky nechtěně vyhodnotím jako platbu na podporu webu. A pokud můžete, volte raději běžný účet :)

Chcete-li se podílet takto na vzniku překladu, můžete jedním kliknutím Paypalu přispět částkou 150 Kč. Můžete samozřejmě přispět vícekrát, je to jen na vás, tato částka je zvolená, jako minimální. Alternativní platba na účet: 670100-2208113732/6210 Sledovat průběh příspěvků a seznam přispěvovatelů můžete zde.Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

Final Fantasy XIII-2 CZ

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Najdete na iDNES.cz