Poslední příležitost hlásit se na sraz !!!

  3:57aktualizováno  4:11
Poslední příležitost hlásit se na sraz !!!
Vzhledem k tomu, že už je jen pár posledních volných míst na chystaném srazu, chtěl bych váhavce upozornit na opravdu poslední možnost, jak se srazu zůčastnit. Vypadá to na opravdu zdařilou párty, bude se to konat přes celý víkend, 16-18.11. v rekreačním středisku v Horním Podluží. Srazu se zůčastní kupříkladu právník firmy Mironet, se zaměřením na autorská práva, dále majitel distribuční firmy TOP Distributor, pan Levay, účast přislíbil například i jeden z redaktorů časopisu Gamestar a další. Takže program to bude rozhodně zajímavý a jistě prohloupí každý, kdo se nezůčastní. Pokusíme se vám dodávat on line reportáže přímo z místa děje, takže i ti, kteří nebudou na místě, alespoň sprostředkovaně bohou mít možnost poznat ty, díky nimž hrají hry v češtině.
Takže ještě jednou, pokud překládáte hry či programy, a máte zájem se takového srazu zůčastnit, opravdu neváhejte a pokuste se mě co nejdříve kontaktovat, zítra už může být pozdě. :-)
čauky Radek Zelycz (Čedič)
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Najdete na iDNES.cz