Polisův klan rozjel pár nových překladů..

  11:06aktualizováno  11:21
Polisův klan rozjel pár nových překladů - Enter The Matrix, The Hulk a Neighbours From Hell.
Díky Kryšpinově editoru se konečně pomalu ale jistě rozjíždí překlad hry Enter the Matrix. Bohužel autoři nepřipravili žádnou snadnou situaci, v textech je strašný nepořádek, takže snad doufám že bude přeloženo vše :). Dále si češtinu snad budete moci vychutnat s kompletní diakritikou, o fonty by se taky měl postarat Kryšpin. Překlad zatím jde dobře, v současné době už jsou přeložené titulky ke všem animacím ve hře, pracuje se na jejich doladění a probíhá překlad úkolů při hře a tipů. Pak už zbývá jen přeložit nějaké ty texty při hraní (těch je taky ale dost). Úprava fontů se zdá být také téměř dokončená, Kryšpin už jen svůj editor dokončuje a pak se jen budeme modlit aby fungoval jak má :). Termín zatím žádný rozhodně oznamovat nehodlám, až si budeme jistí, dozvíte se to.
Zároveň jsme rozjeli ještě překlad jedné hry, a to The Hulk. I když, pravda je taková, že se snažíme nyní upřednostnit dokončení Matrixe, ale nebojte se, i do téhle hry se češtiny dočkáte. A určitě to nebude trvat dlouho:-)
Ale to pořád ještě není všechno. Z naší malé dílničky se chystají další a další překlady a jak mi můj kolega a pomocník oznámil, že se pustil jen tak bokem do ještě jedné hry. Tou je zajímavě vypadající Neighbours From Hell a dokonce už dodal i pár obrázků. Pokud se na ně chcete podívat, zajděte na náš web polis.cestiny.cz, kde krom těchto obrázků naleznete i spousty dalších informací o našich projektech. Pochopitelně, že se dalších informací dočkáte nejen tam, ale i na zdejším serveru.
Za celý tým se loučí Polis
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad post-apo akce Mad Max

Překlad post-apo akce Mad Max

Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

Najdete na iDNES.cz