Otazníky kolem češtiny do Sid Meier's Pirates!

  1:41aktualizováno  26. června 10:33
Otazníky kolem češtiny do Sid Meier's Pirates!
Už je to téměř evergreen, někdo napíše, že se pouští do překladu nějaké hry a tvrdošíjně se u mě dožaduje zveřejnění této informace, aby se prý do ní nepouštěl někdo další (jako by to vadilo). Po špatných zkušenostech už takové oznámení většinou důkladně ověřuji a jednou z podmínek je, aby mi dotyčný poslal i nějaké obrázky z lokalizovaných částí (v tu chvíli polovina žádostí odpadne, neb dotyčný zjistí, že dostat texty zpět není zas tak jednoduché). Stejný postup jsem zvolil i u oznámení zahájení překladu hry Sid Meier's Pirates!, kde jste si nejprve mohli prohlédnout v půlce února obrázky ze hry a zhruba po dvou měsících i oznámení o postupu s překladem. Od té doby nic, žádný email, žádné info, medda ma dokonce plnou svou schránku a jemu zaslané emaily se vrací zpět. Takže skutečně ani já netuším, jak celý překlad dopadne, mám tedy v zásobě ještě jedno želízko v ohni, ale to také není stoprocentní a do potvrzení jistoty to nebudu šířit.
Co říci závěrem? Při oznamování zahájených překladů budu postupovat asi ještě přísněji, doufám že to pomůže i když vyloučit se nedá nikdy nic. Uvidíme, třeba se i na základě tohoto článku Medda ozve a vše vyjasní (třeba i s komplet češtinou), do té doby hold musíte vydržet.

26.6.2005 - 20:45 - Dorazila mi od Meddy zpráva, kde svou pasivitu vysvětluje, údajně díky pracovnímu a osobnímu vytížení se nestihl češtině věnovat a proto v nejbližší době zkompletuje vše, co má zatím hotovo (chybí půlka piratepedii), opraví chyby a pošle ke zveřejnění s tím, že buď by časem dodělal zbytek, nebo by mohl ten zbytek dodělat někdo jiný. Takže uvidíme jak vše nakonec dopadne, jsem rád, že tento článek pomohl vyjasnit a doplnit vámi tolik žádané informace.
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Překlad post-apo akce Mad Max

Překlad post-apo akce Mad Max

Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Najdete na iDNES.cz