Komplikace okolo kompletní češtiny do Empire Earth

  5:00aktualizováno  24. listopadu 11:06
Komplikace okolo kompletní češtiny do Empire Earth
Ahojky, chtěl bych se všem velice omluvit, ale slíbený překlad hry Empire Earth nebude kompletní. Budou toho sice přeloženo podstatně více, než od ostatních autorů, ale nebude to přeloženo kompletně celé - je mi to opravdu velice moc líto. Narazil jsem totiž na ( pro mě ) nepřekonatelný problém o kterém jsem dosud nevěděl. Část souboru každé kampaně je totiž zkomprimován neznámým formátem ( pravděpodobně jistý druh ZIPu, ale přesně to určit nedokážu - zkoušel jsem na to snad vše co bylo možné nalézt na internetu ) a v této části se vždy nachází hlášky během tutoriálu a jednotlivých kampaní, které se zobrazují během hraní v malém okénku a podrobně popisují daný postup, jak plnit úkoly.
Představuji si to teď asi tak, že přeložím co půjde ( to by měli být popisy kampaní, popis tutoriálu, cíle dané kampaně nebo určitého bodu tutoriálu, dále to je historie a nápověda ). Toto bych chtěl vydat jako verzi překladu 2.0 - to by mělo být ještě do konce roku a poté bych vytvořil takový manuál, ve kterém by jednotlivé kroky a jak jich dosáhnout byly podrobně popsány. To bych vydal až po Novém roce jako verzi 2.1. Já vím, kompletní překlad to sice není, ale je to alespoň něco. Už ve verzi 2.0 by každý, kdo si podrobně přečte přeloženou část, měl jednotlivé kampaně a tutoriál vcelku lehce dokončit.
Kdyby se náhodou našel někdo, kdo by věděl, jak kampaně a tutoriál dekomprimovat a chtěl by pomoct, byl bych velice rád ( a myslím, že i hráči této skvělé hry, kteří čekají na kompletní překlad ), kdyby mě kontaktoval na e-mailu dregn@volny.cz .
Ještě jednou se tedy omlouvám, že nemohu dodržet, co jsem slíbil - není to z důvodu, že bych byl líný to dodělat, ale, jak jsem již naznačil, je to zatím pro mě nepřekonatelný problém.
S pozdravem Dregn
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

Final Fantasy XIII-2 CZ

Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny
Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny

Vláda dnes potvrdila, že od 1. ledna 2020 zvýší rodičovský příspěvek z 220 tisíc na 300 tisíc. Na vyšší sociální dávku se mohou těšit novopečení rodiče i ti, kdo příspěvek v současnosti pobírají.

Najdete na iDNES.cz