KaZaA Lite 2.0.0 build 2 CZ - snad již poslední úprava

  8:00aktualizováno  12. listopadu 11:28
KaZaA Lite 2.0.0 build 2 CZ - snad již poslední úprava
Vážení přátelé,
protože se mi v diskuzích na serveru www.cestiny.cz i v mailu začaly objevovat Vaše stížnosti na nefunkčnost počešťovacího souboru pro program KaZaA Lite 2.0.0 build 2, trošku jsem zapátral, abych zjistil, čím to....
Našel jsem a předkládám vysvětlení. Autoři programu skoro každý den měnili startovní stránku, nebo dělali drobné úpravy v souboru start.htm, takže při kontrole verze při instalaci češtiny byla zjištěna chybná velikost tohoto souboru a program nepokračoval v instalaci. Proto jsem přistoupil k následujícímu řešení: startovní stránka přeložena nebude a tím se vyhnu (alespoň doufám) všem aktualizacím v jinak nezměněném programu. Posílám proto verzi, ve které již není přeložen zmíněný soubor a doufám, že již vše proběhne bez problémů. Pokud by ale byly nadále problémy s touto verzí (z důvodů neustálých změn), rozhodl jsem se tento program napříště již distribuovat jako soubor .ZIP. Doufám, že toho ale nebude zapotřebí a toto opatření je dostatečně účinné.
Omlouvám se tímto všem, jež si moji češtinu stáhli a nefungovala jim (zvláště pak modemistům). Děkuji za pochopení a doufám, že je již vše vyřešeno. Pokud tedy stojíte o tuto opravenou verzi, můžete si jí stáhnout v článku KaZaA Lite CZ.
Loučí se GVG
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Najdete na iDNES.cz