Jaké češtiny najdete na CD/DVD Gamestaru 63?

  11:59aktualizováno  23. května 12:01
Jaké češtiny najdete na CD/DVD Gamestaru 63?
Opět uplynul měsíc a s předstihem vás informujeme o tom, jaké češtiny se ve spolupráci s naším serverem podařilo dostat na CD či DVD přílohu časopisu Gamestar. Jako vždy jde o pár exkluzivních češtin, které se zatím nikde jinde neobjeví, no a pak také pár již vydaných češtin na našem serveru, což je dobré pro ty s pomalým připojením. Takže to vezmeme pěkně popořádku:

 • Breed - Prvním překladem je čeština pro sci-fi akční 3D hra, ve které budete řídit i bojová vozidla a vzdušnou techniku a spolupracovat s týmem svých pomocníků. Překlad má na svědomí parta okolo Polise.
 • Marhunt - Extremně krvavá akční hra, která rozhodně není určená pro děti. A aby ta zábava opravdu za něco stála, připravil pro vás češtinu Polis a Mondy (jinak též redaktor Gamestaru). Máte se opravdu nač těšit.
 • The Sims + datadisk Living Large(Livin´ It Up) - Minulý měsíc vám XS Team nabídl češtinu do základní hry The Sims, bez datadisků. Na GS již máte k dispozici nejen novou verzi té původní češtiny (s opravami), ale i další, kde je přeložen i datadisk Living Large(Livin´ It Up). A ještě jedna potěšující zpráva, týmu se podařilo vyřešit problém s diakritikou, takže od příští verze se můžete všichni těšit na kompletní překlady s háčky a čárkami.
 • Dead Man’s Hand - Samozřejmě ani tento měsíc nesmí chybět něco od Mrazíka. A jak už ho známe, vždy se to točí okolo nějaké pořádné akce. V této hře navštívíme divoký západ a i díky překladu pochopíte, proč má vlastně smysl bojovat za svou čest i život.

  Tak to je várka těch exkluzivních věciček, kvůli nimž má rozhodně cenu si Gamestar koupit. Ale jak už bylo uvedeno na začátku, najdete tam také i pár již vydaných češtin. A tady jsem vám je pěkně srovnal do řady:-)

 • Unreal Tournament 2004 - Mrazíkův překlad, který vyšel sice již v minulém čísle, ale nyní je doladěný a dopřeložený.
 • Age of Empires II - The Age of Kings - Již několikátá verze češtiny na jednu z nejoblíbenějších realtime strategií, tentokrát od NEA.
 • Age of Empires II - The Age of Kings + The Conquerors Expansion - Pro tuto starší, ale stále skvělou hru připravil Sajrusak kompletní instalaci češtiny, která v sobě obsahuje vše, co je potřeba pro úspěšné dohrání. Tedy i patche, opravující chyby ve hře, zvuky atd.
 • Grand Theft Auto: Vice City - Protože víme, že Gamestar čtou i čtenáři ze Slovenska, zařadili jsme pro ně i slovenský překlad této hry od Naeta.
 • Half Life: Counter-Strike - Další slovenština, nyní ale od někoho jiného. OS Team přeložil téměř všechny texty včetně dabingu.
 • Quake 3: Arena - Dregn dává k dispozici češtinu pro tuto stále populární hru. Protože díky opravným patchům byla hra "povyšována", vyberte si tu správnou češtinu dle vaší verze hry.
 • Star Wars Racer - Posledním z připravených příspěvků je dílko Xmaxe do závodů vznášedel a vesmírných lodí na motivy Hvězdných válek. Přeloženo kompletně celé Menu hry pro Single Player hru. Všechny hlášky v nastavení hry atd. Texty zobrazující se při hře (když letíte).

  Tak, pro tentokrát je to vše, poděkujte všem lidičkám, kteří věnovali svůj volný čas těmto překladům a ti, co nemají Gamestar předplacený už mohou počítat dny, šetřit penízky a chystat se na návštěvu nejbližší trafiky.
  U dalších informací se těší Radek Zelycz
 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Další dabing - The Stanley Parable

  The Stanley Parable

  Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

  Další český dabing - Syberia 2

  Syberia 2

  Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

  Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

  Final Fantasy IX testovací obrázek

  Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz