Co chystá Mrazík & TOP Games?

  4:12aktualizováno  4:38
Chcete vědět, co zajímavého chystá tenhle plodný tým v nejbližších dnech či týdnech? Na co se můžete těšit? Přečtěte si CZ Žurnál, budete moudřejší.
Protože poslední číslo Gamestaru přineslo z naší dílny dva překlady, Black&White a Serious Sam, samozřejmě už se připravujeme na číslo 31 a chystáme něco žhavého i příště. Ale vás asi hlavně zajímá, co to bude že?:-) Pozorní čtenáři si možná už přečetli, co chystá Gamestar jako plnou hru v příštím čísle, pro ostatní jde o hru na motivy serie Settlersů s názvem Alien Nation. A pro ní právě doděláváme češtinu. Čeština bude i s diakritikou, takže nic nebrání si plnou hru zdarma vychutnat v češtině.
Ale to není vše. Další překlad, který jsme rozjeli, sice nestihneme asi do posledního čísla (no uvidíme), každopádně, rozjeli jsme překlad, o který je mezi čtenáři v poslední době eminentní zájem. Tou hrou je Desperados: Wanted Dead or Alive. Vynikající zpráva že?:-) Takže nám držte palce, ať to dlouho netrvá a zatím se loučíme.
Mrazík & TOP Games
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad post-apo akce Mad Max

Překlad post-apo akce Mad Max

Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz